Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
    Pozdrav, komsije. Evo i ja da vas pozdravim. Ne interesujete me uopste, i ako budem navracivao onda samo da vam cestitam pobedu u derbiju, pa se nadam da vas necu dugo posetiti.
    Ja se nadam da ce u sezoni nakon sledece to da ti se pretvori u naviku.

    Originally posted by perkos View Post
    da i ja pozdravim komsije iako ne znam koliko ih ovde ima
    Trenutni odnos snaga je da na svakog jednog Grobara dodju 30 Cigana.

    Jel to Bejker prosle sezone pokidao ACL?Znam kad sam mu gledao statse iz prosle sezone da mi je to bas bilo impresivno i dosao do zakljucka da ne igra odbranu.

    Comment


    • Generalni problem Grobara na starom forumu je taj sto su oni pre par godina imali bas veliki lom
      desila se neka svadja ako se dobro secam kada je doslo do podele i dobar dobar deo ljudi ke otisao
      na Avangardu tako da je tamo bas njihov deo foruma da ga tako nazovem bio bas osakacen.
      I do dana dansnjeg ih je ne mogu reci malo jer bi to bilo da zelim nesto lose da kaze ali se od
      toga nisu oporavili.Verovatno ce i oni vremenom preci ovamo samo polako sve je jos ovo novo
      i za njih.
      Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

      Comment


      • " Sve će se ovo lane zvati "

        Comment


        • Kako se stvari odvijaju, nama je na kraju onaj tim sa gde su na poziciji stranca igrali Džamar Vilson, Darel Vilijams i Keva Džons bio premija u stvari...

          Comment


          • Da smo uspeli zadržati taj trio Amera i malo se pojačali mogli smo i titulu napasti. Sad ćemo pričekati dok ne budemo konkurentni Zvezdi, Cedeviti, Budućnosti...

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Je l Vujošević tražio pare? I jeste isplatili Murića? Vujošević ako bude tražio -najgori čovek na planeti. Sam je izvukao para i para.

              Comment


              • Имате одличног кондиционог тренера. Волео бих га у Звезди. Ако ништа друго имаћете одличан рад унутар клуба са играчима. Ма ко играо за Партизан.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Sam je izvukao para i para.
                  Sta ti znaci ovo?

                  Comment


                  • Pa bio je 10-15 god u Partizanu. Ako nije uspeo da izvuče uzme Partizanu da se ne nagadjam ciframa... pogotovo što je u jednom trenutku maltene vodio klub. Ne kažem, zaradio je, ali ovo sad što traži, može lagano da oprosti. Bar pola.


                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Je l Vujošević tražio pare? I jeste isplatili Murića? Vujošević ako bude tražio -najgori čovek na planeti. Sam je izvukao para i para.
                      Ne vidim u cemu je problem ako je trazio ono sto mu je, po ugovorima, dugovano.
                      Sta je izvukao?
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Pa bio je 10-15 god u Partizanu. Ako nije uspeo da izvuče uzme Partizanu da se ne nagadjam ciframa... pogotovo što je u jednom trenutku maltene vodio klub. Ne kažem, zaradio je, ali ovo sad što traži, može lagano da oprosti. Bar pola.


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Zasto bi oprastao?
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Pa izvukao uzeo nisam mislio da je izvlačio sam pare, više mislim da je dobro prošao i sa ovim što je zaradio. Zaradio jeste, ali može i da oprosti ili da ne zateže situaciju


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comment


                          • Ne kapiram zasto bi bilo ko sta oprostio klubu, jel bi oprostio ti zaradjene plate koje ti nisu isplacene? Najjace mi je kad izadju Terza, Vazura i slicni i hvale se sto je neki igrac oprostio dug.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Pa dobro vaša stvar, nije da mi je žao. Samo nisam to od njega očekivaoz


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comment


                              • Nije on imao sta da izvlaci od kluba, Gospodin Dusko je svojim predanim radom, rezultatima i titulama zasluzio svaki dinar propisan ugovorom.

                                Ono sto jeste zapravo (iz ove perspektive) problem je sto je On umeo javno da komentarise potrazivanja igraca, a sada On radi to isto. Inace je u pitanju sasvim normalna stvar, svaki profesionalac treba da naplati ono sto je zasluzio potpisanim ugovorom.

                                Klub nazalost nije u stanju da ispostuje cak ni ovu olaksavajucu dinamiku isplate koja je dogovorena sa Duletom.

                                Comment

                                Working...
                                X