Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
    Miško je i Vujoševićev agent.
    On mu je i našao pos'o u Limogesu.
    Misko mu jeste agent i posrednik ali ne moze njega da pomera kao ostale svoje pijune.

    Novica je u tom momentu ocekivao tretman koji Dule nije mogao da mu garantuje a i vise su ga navijaci prizivali nego sto ga je Dule zeleo kao i Pavlovica po drugi put.
    sigpic

    Comment


    • Pa, što ga nije opet doveo u Megu.
      Verovatno ne može da ga prijavi za plej-of u ABA ligi.

      A Partizan se pojačava pred KLS ?!?!?
      KLS je liga bez briga.

      Comment


      • Ne znam sta da mislim o povratku Novice u Partizan. Sa jedne strane je tacno da je malo glupo sto nije dosao u Partizan poslednja dva puta kada se vracao, ali sa druge strane, bili smo dobro popunjeni na njegovoj poziciji i osvajali smo domace trofeje bez problema. Mislim da smo njega doveli cisto da "premostimo" ovaj deo sezone do kraja. Treba nam jedan visok igrac, Wiliams verovatno otpada, a Novica je ostao bez kluba na dva meseca do zavrsetka sezone. Pogodilo se tako. Cisto sumnjam da se prave neki planovi za buducnost sa Novicom od strane Partizana, a ni od strane Velickovica. KLS ne moze nikako biti "odskocna daska" jer je liga tragikomicna i potpuno obezvredjena. Zato mislim da se slucajno tako namestilo, on ostao bez kluba a mi krecemo sa domacom ligom, pa eto...

        Inace, meni je Novica jedan od najomiljenijih igraca Partizana ikada, i bez obzira u kakvoj je formi, jedva cekam da ga vidim ponovo u dresu Partizana. Ako se ne varam on je uz Macvana igrac kojem se najvise duguje (mislim oko 200000).

        O mecu sa Cedevitom nemam nista posebno da komentarisem. Bilo je uzivanje gledati kako rasturamo ekipu iz top 16 evrolige. Kako je samo Dzile uspeo da preporodi ekipu, to je neverovatno. Iskren da budem, jesam ocekivao da ce nas izvaditi iz blata, ali da cemo ovako da blistamo, tome se nisam nadao.

        Comment


        • Imamo Cvetkovica i Vilsona, a lopta ide u ruke Eda Murica kada se lomi utakmica.Tri promasena slobodna bacanja, sve u svemu morali smo ovo dosta ranije da resimo.Olako smo ispustili prednost od osam poena razlike.Sada slede produzeci.

          Comment


          • Nasa najveca boljka ponovo izlazi na videlo, ne umemo nikako da zatvorimo mec i odrzavamo protivnika u igri do kraja.Uz to Vilson je trebao oba puta da zavrsava poslednji napad u produzetku posto je veceras nas najbolji igrac.

            Comment


            • Najveći srpski talenat,
              Vanja "Air-ball" Marinković, nakon 31 minuta igre u Ljubljani 0 poena.
              Last edited by Jaqen Hghar; 07-03-16, 20:22.

              Comment


              • Morao je Edo bolje

                Comment


                • Nema rijeci kojima se moze opisati nivo spletkarenja i pokvarenosti ljudi iz zeleznika i djilasa. Kakva je ovo liga kakve su ovo propozicije pa sta je ovo, dajte im pehar jebo vas pehar. Koliko su jadni ljudi iz fmpa 1 i 2. Ali kako ce biti lijepo kad ih nabijemo u finalu nisu ni svijesni.

                  Smrt fasizmu ziveo Partizan
                  Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                  Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                  Comment


                  • Onako iz inata,, grobarski

                    I treba da grmi citavu utakmicu vucicu pederu, jebem im misa lopovskog

                    Pro obaraju formu protivnicima, zvezdu oslobadjaju svega, pa kako je moguce da se vrednuju rezultati iz abe a igra se kls, zbog cega se igraju grupe
                    Napunili gace a i pickousti se boji skandiranja, jebali ga procenti
                    Stub srpstva se ipak mora ocuvati, jebo ih covic onaj coravi lopov
                    Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                    Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                    Comment


                    • Ne bi se oko ovoga digla frka da smo izborili F4.

                      Generalu slabo ide u Francuskoj, predvidjam mu da ce preuzeti Cedevitu.

                      Comment


                      • Pa igrali smo mi i f4 i osvajali tu aba ligu pa se propozicije nisu mijenjale nikada da se nama olaksa, nije problem da se igra i ovakva liga ali ako se ustanovi u avgustu ili septembru mjesecu. Ovo vise nije ni otimanje vec vrijedjanje inteligencije. uz sve ne sumnjam kakvo nam s sudjenje sprema ako budemo iole konkurentni

                        Originally posted by Ricma View Post
                        Ne bi se oko ovoga digla frka da smo izborili F4.

                        Generalu slabo ide u Francuskoj, predvidjam mu da ce preuzeti Cedevitu.
                        Produzili ugovor sa Mrsicem na tri sezone
                        Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                        Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                        Comment


                        • To se i jeste ustanovilo u septembru kada je izasao raspored, znalo se da ce zbog prenatrpanog rasporeda u prvih par kola liga da se zavrsi pocetkom marta.Znak pitanja treba da se stavi sto se kls nije zavrsila ranije.Nasi su za pocetak krivi sto od kraja ABA lige i kraja KLS ima mesec dana praznog hoda.Druga je stvar sto se niko tada nije puno nadao da Zvezda moze da izbori top8.Mesec dana gubimo zbog idiota u nasem Savezu, dve-tri nedelje zbog Zvezdinih rezultata.Jasno je ko dan da trebamo trebamo prst da uperimo u Djilasa posto je on sve to zakuvao.

                          Comment


                          • http://www.mozzartsport.com/vesti/kl...vrokupa/130186

                            ULEB bih prihvatio ako i Evrokup bude zatvorena liga.Mi i Svabe imamo 1+3 tako da pretpostavljam da ce Buducnost da upadne, a kod Svaba ne znam ko.Ne znam samo ko bi mogao da upadne umesto jednog Spanca i Rusa, ostaju jos tri-cetiri upraznjena mesta ali ne sumnjam da ce tu da se nadju neki smesni timovi.

                            Ovakav ugovor se sklapa pre svega kako neki timovi ne bi se preselili kod FIBA-e.

                            Comment


                            • Međutim kako navodno saznaje (B92 Sport) - Sastanak o formatima takmičenja, ne o Evrokupu

                              Comment


                              • Izabrali smo ULEB i igracemo Evrokup, nek nam je sa srecom.

                                Comment

                                Working...
                                X