Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima mi smisla da dodje Majstorovic posto je Metalac u raspadu, a Vilijamsu istice ugovor kroz deset dana tj cim se zavrsi ABA liga.

    Nadam se da ako dodju obojica, da barem jedan ugovor ce da se odnosi i na sledecu sezonu.

    Comment


    • (SportKlub.rs) - Veličković u Partizanu, stiže i Majstorović?

      Njegova karijera pomalo liči na karijeru fudbalera Miloša Krasića.
      Mislim da je za Novicu neka ozbiljnija košarka već misaona imenica.
      KLS naravno, može.
      Mogu i mnogo slabiji.


      Last edited by Jaqen Hghar; 25-02-16, 20:33.

      Comment


      • Au kakva utakmica veeras, atmosfera, igra, rezultat ma sve

        cak je pussylips dobio svoj dio
        Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

        Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

        Comment


        • Ko danas sve igra TOP16 EL.

          Partizanstina danas 100%. Drago mi je sto ne pustamo nikog, posebno sto ih ova lakrdija od ekipe svakako ne bi dobila ni u jednom slucaju kad je bitno.
          sigpic

          Comment


          • Deklasirana raspala Cedevita,nije im pomogao ni sramotan sudijski kriterijum Pukla i Javora,sta su sve svirali kao faul igracima Partizana,smesno.

            Comment


            • Ovo je bilo milina za gledati

              Comment


              • Sada ostaje nam da recimo "sta bi bilo kad bi bilo" da je bio dzile od pocetak na klupi .... Ja mislim da sigurno bi bile u top 4 i igrali f4
                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                Comment


                • Dzile mag Bravo ekipo, bravo momci, crno beli bravo bravo !!!

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by stewanoskipp View Post
                      ... Ja mislim da sigurno bi bile u top 4 i igrali f4
                      Nema F4.
                      Od prošle sezone se igra polufinale na 2 dobijene,
                      finalna serija na 3 dobijene.
                      Last edited by Jaqen Hghar; 29-02-16, 23:50.

                      Comment


                      • Bravo bre! Dziletu i momcima


                        ------------------

                        Kakav su olos ovi "najverniji"
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Bogami, idu price kako nece biti ABA lige dogodine.Nasa evropska sudbina je i dalje neizvesna i ta stvar ce najvise da me interesuje u sledeca dva meseca gde cemo saznati cijoj strani cemo se prikloniti.

                          Fin ambijent u Hali Sportova, trebali bismo tamo cesce igrati pogotovo tekme za koje se ne trazi karta vise.Puno predmeta su ubacivali na teren, par puta zamalo da pogode sudije upaljacem i tada bi tek moglo da nastane sranje.Dosta su tribine blize parketu, gornji prsten u Hali Sportova je ekvivalent donjem prstenu u Pioniru.Nisam video kada su ''najverniji'' napravili sranje, a obicno takva talasanja vidim.

                          Moje najvece zapazenje od sinoc su tvrdi kosevi koji nikako nisu odgovarali Cedeviti.Bilan promasio dva kucanja, promasio par zicera koji u 99% slucajeva ubada, sve nam je islo na mlin u drugoj cetvrtini da bismo ih dokusurili u drugom poluvremenu.

                          Novica potpisao do kraja sezone, ne znam da li ima mogucnost produzenja na jos jednu sezonu.

                          Comment


                          • Ma, Novica se "vraća" u Partizan zato što nema gde da završi sezonu.
                            Šta se pojačava kao Partizan pred KLS. To može da igra ko hoće.
                            I u Zvezdi će se tu silno naigrati Tejić, Rebić, Simanić možda i onaj Radanov i sl.
                            Sad prodaje priču, kao mora da se oduži Partizanu.
                            Što nije došao u Partizan bar jednom od ona 2 puta kada se vraćao u Srbiju.
                            Nego je otišao kod svog menadžera Miška u Megu.
                            Vujošević ga je bar jednom od ta dva povratka tražio, al' tad mu nije padala na pamet ta patetična priča,
                            o vraćanju dugova Partizanu.
                            A, o tom produženju na još jednu sezonu, naravno da nema ni govora.
                            Kad mu Miško nađe neki Trento ili nešto slično tome, e jedino ako i tamo ukaki kao što je i ove sezone tamo u Turskoj.
                            Lično mislim da je njegovo prošlo.
                            Jednom sam ga negde uporedio sa Milošem Krasićem.
                            Što je igrao - igrao je.
                            Last edited by Jaqen Hghar; 01-03-16, 14:50.

                            Comment


                            • Samo zanemarujes jedan veoma bitan faktor-Misko.Nije se Novica nista puno pitao, a i postoji jedna veca razlika.Ne mogu da se setim kada su se pogorsali odnosi izmedju Duleta i Miska, ali sam siguran da je Miskov uticaj veci nego pre 2-3 godine u Partizanu(a i u Zvezdi) zato sto je agent nasem predsedniku i sa te strane moze da radi sta pozeli.Agent je taj koji odlucuje sta je najbolje za igraca i logicno je bilo da ce da ga posalje u Megu zato sto.Nisam vodio evidenciju, ali mislim da se nijedne sezone nije desilo da sedam njegovih igraca igra u Partizanu.Nigde nisam procitao da je Novica igrao u lose, ne moze on kroz dve godine da propadne, a ni njegovi statsi ne ukazuju na to.Moguce da je Partizan samo odskocna daska, ako se izbor Evrokup naci ce se sigurno igrac slicnog kvaliteta a mozda i bolji od toga.Ima gde, ali to mu ne garantuje dobar angazman na leto a to moze da dobije u Partizanu.Macvana su prosle godine trazile ekipe koje igraju Evrokup u ozbiljnim ligama da bi izabrao Partizan i zavrsio u Armaniju.Daleko je on od toga da postane Krasic posto ga i dalje ima na mapi.

                              Edit:Skidaj ovu anketu i postavljaj novu.Taman da vidimo koliko nam je poraso apetit za KLS.
                              Last edited by Ricma; 01-03-16, 18:50.

                              Comment


                              • Originally posted by Ricma View Post
                                Ne mogu da se setim kada su se pogorsali odnosi izmedju Duleta i Miska,
                                Miško je i Vujoševićev agent.
                                On mu je i našao pos'o u Limogesu.
                                Last edited by Jaqen Hghar; 01-03-16, 19:29.

                                Comment

                                Working...
                                X