Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne vredi, nemamo kvalitet, a vecina igraca su maloumnici. Nisam gledao Cibonu ove godine, ali oni uopste nemaju losu ekipu. Predstavili su ih kao kantu za napucavanje, ali uopste nije tako.

    Moramo da ocekujemo ovakve stvari, jer opet kazem, nemamo potreban kvalitet, a svaka utakmica nam je najvaznija. Nadam se da ce ovaj Vilijams da pravi neku prevagu ispod kosa, posto smo tu najtanji.

    Ono sto raduje jeste da ponovo imamo borbenost na terenu, opet je tu pun Pionir i opet ima nade.

    Comment






    • Koliki je Dzile

      Comment


      • Dobro je ovo izgledalo u prve 3 cetvrtine, videla se neka kosarka...a onda se vratili na staro ispucavanje u cetvrtoj.

        Samo da nekako ostanemo u ligi. Verujem u Dzileta, pogotovo kad on napravi tim.

        Comment


        • Ljubi vas brat.

          http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1457116

          Kako mrtva Cibona.

          Mada ne zavaravajte se, vama jedna od raspalijih ekipa ubaci 83 poena na svom parketu.....ne bih se ja puno radovao. Evo mislim i da bi sa Perom ovo uzeli, isti scenario.

          Sledeće kolo Kraka...da vidmo majstorstvo novog trenera ako zna, nek bar odiga egal.

          Comment


          • Najveci paradoks je sto sada ima pet timova sa pobedom vise.U igri za Evrokup samo zahvaljujuci tome sto konkurencija sama sebi puca u nogu.Ocekujem prizemljenje u Novom Mestu.

            Comment


            • Веле људи договорено све са Армстедом и наш је од следеће сезоне. Као готова прича. Мало ми чудно да може нешто тако да се договори овако рано, ал ае... Џиле је цар, краљ, доктор ако је ово одрадио.
              Исто се спомињу и неке приче са фибом. Ваљда да ако се успостави ова њена јуролига, ми смо сигурни учесници. Прелепо.
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Веле људи договорено све са Армстедом и наш је од следеће сезоне. Као готова прича. Мало ми чудно да може нешто тако да се договори овако рано, ал ае... Џиле је цар, краљ, доктор ако је ово одрадио (у сваком случају је цар, краљ, доктор).
                Исто се спомињу и неке приче са фибом. Ваљда да ако се успостави ова њена јуролига, ми смо сигурни учесници. Прелепо.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Kako mrtva Cibona.

                  Mada ne zavaravajte se, vama jedna od raspalijih ekipa ubaci 83 poena na svom parketu.....ne bih se ja puno radovao. Evo mislim i da bi sa Perom ovo uzeli, isti scenario.

                  Sledeće kolo Kraka...da vidmo majstorstvo novog trenera ako zna, nek bar odiga egal.
                  Ne bi rekao da je tako mrtva Cibona, ima sigurno i losijih ekipa u ligi. Sa onakvom igrom mislim da bi dobili i puno jace protivnike od Partizana. Licno ne verujem da bi ovo uzeli sa Perom, jer bi sa njim utakmica vec bila prelomljena mnogo pre poslednje cetvrtine. Ovako smo bar prve 3 izginuli na terenu i ostvarili dobru zalihu u rezultatu. Nisam ni ocekivao Bog-zna-kakvu igru protiv Cibone, jer Dzile nije stigao da odradi ni par treninga, ali je bar uspeo da natera igrace da krvare za svaku loptu. E sad, ima polumozgasa koji se u celoj toj agresiji malo zanesu pa naprave bespotrebne faulove (kao na primer Djumic) i onda te cepaju pod kosem do kraja utakmice. Ono sto mi je najvise zasmetalo jeste lezerno ispucavanje Murica i Dzonsa u poslednjoj cetvrtini, kao da je ovo njihov privatni klub pa mogu da rade sta hoce. To Dzile mora da promeni i takve stvari ubuduce ne smeju da nam se desavaju. Ostaje zal sto nismo dobili utakmicu sa vise od 6 poena razlike, jer smo imali prilike za to. Ovako, ukoliko dodje do gledanja nekog medjusobnog duela mi smo tu slabiji od Cibone, a vec smo slabijii i od Sutjeske i od Igokee i od MZT-a. To nikako nije dobro. Od Krke smo izgubili pola kosa, Olimpiju dobili 2 razlike, bice zeznuto.

                  Mislim da ce u Novom Mestu biti neizvesna utakmica do samog kraja. Proteklih sezona kada nam je najvise trebalo, mi smo tamo pobedjivali. Nadam se da ce i sada biti tako.

                  Sto se tice Armsteda i svih tih prica, mislim da nemaju veze sa istinom. Previse je rano da bi se o tome razgovaralo.

                  Comment


                  • Svaka čast dečaci



                    stvarno za pozavideti.

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • Ovo niko nema...

                        Comment


                        • Sve najbolje legendo!

                          Elem, veceras nam je izuzetno vazna tekma. Sta mislite, mozemo li da dobijemo ovo?

                          Comment


                          • Apsolutno mozemo.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ja vjerujem da je red da vec jednom dobijemo i u gostima

                              Hvala Duletu za sve, cekamo ga do nekog ljepseg vremena
                              Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                              Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                              Comment

                              Working...
                              X