Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaa

    dzile otac jebeni! Ceda kapiten!

    Comment


    • Svaka čast. Pobedio je bolji
      Čestitam.

      Comment


      • А л е к с а н д а р


        Џ и к и ћ !
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Originally posted by stewanoskipp View Post
          Ooooo jebi ciganee
          Običan si ovan.

          Čestitke ostalim Grobarima.

          Comment


          • Uh, sada se lakse dise.

            Ipak smo i mi malo profitirali od zvezdinih top 16.

            Comment


            • Cedi Osman Vitkovac!

              Dzilo tata.
              sigpic

              Comment


              • Dzile je otac igrice.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Da je Dzile bio tu od pocetka sad bi se borili za EL

                  Comment


                  • Samo molim boga da se Dziletu daju odresene ruke i da ostane jos bar 10 godina.
                    Imacemo mi jos jednu debelu legendu

                    Comment


                    • Sklanjajte decu i zene dosao je dzile.
                      Dzile jebi ne vadi.
                      Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                      Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                      Comment


                      • Aaaaaaaaaa jebem ti koliko sam srecan, Dzile je doktro magistar docent kosarke, kako je vodio tim pa nevjerovatno

                        Drze najjacu petorku dzaba, cirbesa vadili nisu i opet dzaba

                        Ceda Vitkovac prozivljava novu mladost
                        Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                        Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                        Comment


                        • Mislim da bi ovi iz uprave bili kreteni ako ne bi produzili saradnju sa Dziletom za narednih nekoliko godina.

                          Comment


                          • Originally posted by PRINCONI View Post
                            Dobija se tekma danas, sve u cilju visih interesa
                            Iskusno.

                            Comment


                            • Čestitam Imate vi baš finu ekipicu ustvari, nije to više ona nemoćna grupa mladića s početka sezone, došlo je tu nekoliko starijih koji diktiraju tempo sad. Obavezno nekog na 5 da dovedete, pošto ovaj Williams se čini kao klada, ali ona teške vrste... Odbrana je večeras bila jako dobra, u drugom poluvremenu kad ste vidjeli da ništa ne ubadamo, počeli ste bekove braniti i na metar-dva i branili pik ispod bloka, punili ste reket koliko ste mogli što je ok ustvari. U napadu ste vjerovatno imali samo jednu šansu koju ste maksimalno iskoristili a to je šut spolja, alal vam vera, šuterska klinika, kiša, potop Ne znam kakav vam je skok inače ali večeras je bio očajan, to obavezno treba popraviti, to i izgubljene lopte. U napadu ipak malo organizovanije, ali koa što rekoh, imali ste šansu večeras koju ste maksimalno koristili, pa tu nije bilo baš puno zajebancije već su se igrale akcije da ostaju ljudi sami na šutu.

                              Sve u svemu, jedna fina ekipica, da se ikako možete Evrokupa barem dočepati, dominirali bi sigurno sa ovakvom ekipom. Biće tu sigurno još pojačanja, rekoh na 5 sija velika lampica i alarm, i možda bi vam legao neki atletski tip trojke, da malo pokrpi šavove u odbrani i bude tu da udari koju rampu na neke glupe pokušaje koji prolaze pored odbrane, ostalo je u redu.

                              edit: I naravno trenera da pohvalim, znalo se da je Džikić doktor svoje vrste još odprije, sad to samo dokazuje.
                              Last edited by Bastia33; 25-01-16, 22:15.

                              Comment


                              • Ma nema ekipica ništa bez trenera
                                Ja to pišem godinama
                                Bravo za Džikića. Znao sam da će dobti Radonju ali ne odmah. Svaka čast još jednom.

                                Comment

                                Working...
                                X