Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ja sam na tuzu ali ne mogu da citam toliko. Brzo se smorim. A nemas ti ideju kakvih tamo ima meltdown-ova RedCaffe ima mnogo boljih i realnih likova.

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Svaka tebi cast kada imas vremena za to.
      Sto bi rekao Mandusic, sve neki tviterasi, forumasi, blogeri, fejsbukasi - imate li vi vremena za zivot van kompa?
      Da bas sam luzer sto ujutru uz kafu pred posao citam nesto.

      Originally posted by Prototype View Post
      I ja sam na tuzu ali ne mogu da citam toliko. Brzo se smorim. A nemas ti ideju kakvih tamo ima meltdown-ova RedCaffe ima mnogo boljih i realnih likova.
      Imam ideju Ortak je tamo redovan clan pa me uputi povremeno. Pogba meltdown je dugo trajao, mada se pise u njegovoj temi redovno i dan danas, ali Vidal haos je i dalje neprejebiv, au kakak je ono meltdown bio, ronio sam suze

      RedCaffe je ogromna skupina maloumnika, ne mogu ja tamo nista da citam.
      Last edited by bici; 15-07-17, 10:01.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • A ono bio sam pristutan tokom svih tih meltdown-ova Ma retko da ces naci navijaca Juventusa koji je mogao da prezali Vidala, ja jos uvek nisam

        Ma ja sam svega nekoliko puta bio na RC i nije mi bila losa atmosfera, zateko sam par realnih likova. E sad bi sto ste aktivniji znate bolje. Na tuzu ima previse sarkazma i nepotrebnih rasprava od kojih glava boli

        Comment


        • Bici, nisi luzer - nemoj pogresno interpretirati - nego si zarobljen u virtuelnom svetu
          Ti si zarobljenik covece
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Bici, nisi luzer
            Ne, naprotiv.
            Tebi je forum lajtmotiv..
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • I ja sam pre voleo da čitam teniski pdf ovde kad Novak izgubi sa sve jutarnjom kafom i vinjakom

              Što se Bonućija tiče ako su tačne one priče da nije poštovao trenera i da se bunio realno nema šta tu da traži,jeste on dobar i sve ali po meni je Kjelini tu tata i mama odbrane
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • 40 miliona za 30-31 godinu je odličan posao, još ako se zna da je taj godinama pretio da rasturi svlačionicu i kolektiv, ne treba mnogo razmišljati.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                  I ja sam pre voleo da čitam teniski pdf ovde kad Novak izgubi sa sve jutarnjom kafom i vinjakom

                  Što se Bonućija tiče ako su tačne one priče da nije poštovao trenera i da se bunio realno nema šta tu da traži,jeste on dobar i sve ali po meni je Kjelini tu tata i mama odbrane
                  A jesi moj covek nema sta, slazemo se u 90% slucajeva
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                    I ja sam pre voleo da čitam teniski pdf ovde kad Novak izgubi sa sve jutarnjom kafom i vinjakom

                    Što se Bonućija tiče ako su tačne one priče da nije poštovao trenera i da se bunio realno nema šta tu da traži,jeste on dobar i sve ali po meni je Kjelini tu tata i mama odbrane
                    Ja sam to skoro poceo da radim kad sam skapirao kakva je zurka tamo

                    Kjelini je bog otac licno. Ja cak manje gotivim stopera kad nije sirovina i kad onako prefinjeno ume s loptom u nogama. To da stoper mora takve stvar da zna su izmislili jebivetri danasnjeg fudbala.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Comment


                      • Originally posted by l1m4r View Post
                        Ne, naprotiv.
                        Tebi je forum lajtmotiv..
                        On nije luzer, on ima nas
                        A svet ko ga pita!
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Samo kad smo oterali kancer, Alveša i Bonućija, jasno je ko dan da se nešto dešavalo u finalu LŠ.

                            Ako je Bonući otišao pod ovim okolnostima, cenim da ni njemu nije milo.

                            Comment


                            • Mandzukic: 'I say things to your face'

                              Mario Mandzukic responded to the furore over a fake interview about Dani Alves and Leonardo Bonucci by assuring “I always speak face-to-face.”

                              The Juventus striker had been quoted as telling a Serbian reporter about a locker room brawl during the Champions League Final against Real Madrid in Cardiff.

                              However, it was later proved to be a fake story that gained traction online.

                              “Words have been attributed to me regarding Dani and Leo. I have NEVER said such things,” wrote Mandzukic on social media.

                              “Who knows me knows that I never talk behind anyone’s back.

                              “If I have to say something, I always speak face-to-face and those were NOT my words.

                              “Don’t worry guys, FAKE.”

                              Comment


                              • Ja sam mislio na deo da je udario Dibali šamar na poluvremenu LŠ, piše se da je bila gusta situacija.

                                Izgoreo Leo kao licna.

                                Comment

                                Working...
                                X