Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako da ne, ali Morata da dva gola Realu u 1/2, da gol Barsi u finalu, da dva gola Borusiji u 1/4 kad se lomi, odvede nas do finala. Isto tako dao gol Bajernu i namestio gol Kvadradu protiv Bajerna kada je nanizao par igrača od svog šesnesterca do protivničkog.

    A Pipita ? Dao 4 gola Karpiju i tako...skupio 36. Svaka mu čast, ali kad se lomilo protiv Juvea na Areni, nema ga nigde, ok, ajde Juve dva puta najmanje jači po imenima....ali isto tako u finalu SP protiv Nemaca, tri zicera, sada u finalu Kope isto, ako mi neko kaže da je Čile jači od Argentine, onda eto...

    Pa ti uporedi ta dva igrača i sve ti je jasno.

    U ostalom ako dođe Pipita, dolazi da se osvoji LŠ, SA možemo i bez njega da osvojimo sa dvocifrenom razlikom, pa da vidimo, sve oči će biti uprete u njega....

    Generalno Morata je otišao za 30 miliona, Pipita će doći za 94, ako mi neko kaže da je tolika razlika u kvalitetu između njih dvojice, onda ima toplu preporuku od mene da više ne gleda fudbal.....

    EDIT: Da ne pričamo o tome što će u svojih 29 godina ispasti skuplji od jednog Kristijana Ronalda npr.
    Last edited by Brajkula; 23-07-16, 14:51.

    Comment


    • Najbolje bi bilo da Pogba ostane, a da se pride pukne devedeset i kusur milki za Iguaina. Tada bih ja bio najsrecniji.
      Last edited by Sandugp; 23-07-16, 14:56.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Prvo,usko gledas,odnosno previse usko kao i do sada sto ste vecina po pitanju njega gledali...doci ce vrijeme pricacemo

        Drugo ti ces vidjeti koliko ce Dybala postati bolji igrac s njim,evo zapisi pa ces me prozivati na kraju godine

        Ovdje je stvar na ogromno jacanje svih dijelova ekipe,a ne da ti dodje Higuain i zabije 15 golova i osvojis LS jer to nece moci...ali kao prejak sraf ekipe moci ce i to kako

        Higuain je one sezone sam vukao Napoli u LS to si malo zaboravio,a kad dodju te tekme u LS onda cemo pricati

        Pobjedio Juventus,Inter,Fiorentinu,Lazio i sve ostale ekipe skoro sam
        Last edited by AK47; 23-07-16, 14:56.
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Bio je i Suarez iskljucivo silovatelj malih ekipa dok nije presao u Barsu, Roben je vazio dugo za najveceg chokera pa na kraju resio LS a po tom kriterijumu Ronaldinjo nije onda nikakav igrac jer je mozda 5 velikih tekmi odigrao kako se od njega ocekivalo.
          sigpic

          Comment


          • Ma polako smijali su se ljudi na forumu i sirom svijeta kad je cijena bila 22 miliona,aaa kako sta pa sad nije smijesno vise uopste

            Kad bude kandidat za zlatnu loptu naredne sezone nece ni tada biti mnogo smijesno...Juve ide do 1/2 ili finale,a tamo medju najjacim ne znas sta moze da bude jer niko nema carobni stapic,a u tom slucaju preuzece odgovornost top spic kojeg dovode najvece skrtice u fudbalu i to za 94,7 miliona.Kakve budaletine

            Svaka linija Juventusa ce biti mnogo snazna i prvi put da ce doci u LS nakon 15-ak godina kao nekakvi favoriti(budimo realni ovo zadnjih godina vise dark horse i kao takvi su i igrali finale)...+ zaboravlja se da je Juve najjaci tamo gdje treba ekipa da bude najjaca,na trenerskom mjestu
            Last edited by AK47; 23-07-16, 15:09.
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Pročitao sam super kometar na netu tipa " Kako ćemo ovog Blanka da uljuljamo Junajtedu za tri godine za tričavih 80 milion"
              Odavno sam u Unitedu

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Higuain je one sezone sam vukao Napoli u LS to si malo zaboravio,a kad dodju te tekme u LS onda cemo pricati
                I da, kad je trebalo da se napravi iskorak protiv Borusije u gostima on opet omašio Boga oca.....

                Kažem i ponavljam danas je Pipita bolji od Morate, ali da je priča gde odlazi Pogba i 80% od tog novca se ulaže da bi se preplatio Iguain meni za navijača Juventusa ne može biti opravdano.

                Opet, da ne bude zabune, radujem se ja njegovom dolasku, ali priča da smo mi prodajom Pogbe i dovođenjem Pipite u stvari pametniji iz "razmene" ne može kod mene da pije vodu.....mada 120 miliona, toliko će nas košrati Pjanić i Pipita zajedno i opet mojom logikom sa druge strane Pogba ne vredi kao njih dvojica...

                Ako se dovede bar još jedan jak vezni možemo govoriti o poslu...ovako je Pipita nebitan u celoj toj priči jer bukvalno ništa specijalno tom razmenom nećemo postići, ispašćemo u top8 u LŠ kao što smo gotovo uvek i ispadali....

                I treće, ja sam siguran da će Pjaca aka Hulk da pređe igru, ako ne ove onda sledeće godine....Pjaca-Pipita-Dibala deluje super iako nikada nećemo stajati tako.

                Comment


                • Juventus manager Massimiliano Allegri confirmed that the club are in talks with a club over the sale of Manchester United target Paul Pogba.
                  http://www.skysports.com/football/ne...get-paul-pogba

                  Comment


                  • Koliko je to igrac od 145 miliona eura dao golova u LS i rijesio utakmica???

                    Imas Higuaina koji moze da rijesi utakmicu kad ga cuvaju 4 odbrambena igraca(pogledati 36 golova prosle sezone ima primjera) i omogucava ekipi rotaciju i manjeg trosenje snage,tj svjeziju ekipu kad zagusti.Imas Mandzukica da i njega nekad pokrije i da ga fino zamjeni.Odnos kvalitet/kvantitet u ekipi sve bolji...

                    Neka zabije u ligi 20/25 golova i jedno 6 u LS,ako ga isprate ostali imas polufinale i finale i to sa samim Pogbom ne bi mogli nema sanse
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by Casiraghi View Post
                      Bio je i Suarez iskljucivo silovatelj malih ekipa dok nije presao u Barsu, Roben je vazio dugo za najveceg chokera pa na kraju resio LS a po tom kriterijumu Ronaldinjo nije onda nikakav igrac jer je mozda 5 velikih tekmi odigrao kako se od njega ocekivalo.
                      Jeste, samo što je Pipita igrao u atomskom Realu u kome je pored sebe ne tako davno imao Kaku, Ronalda, Benzemu, Ozila itd. vodili ga Murinjo i slični, a Suarez do Barse igrao u osrednjem Liverpulu....nećemo babe i žabe.

                      Ali se slažem da ako će negde da probije maler to je Juventus, već sam to napisao, jbg Juveu je pobeda DNK, mora da se uklopi i ovaj u to.

                      Originally posted by AK47 View Post
                      Ma polako smijali su se ljudi na forumu i sirom svijeta kad je cijena bila 22 miliona,aaa kako sta pa sad nije smijesno vise uopste

                      Kad bude kandidat za zlatnu loptu naredne sezone nece ni tada biti mnogo smijesno...Juve ide do 1/2 ili finale,a tamo medju najjacim ne znas sta moze da bude jer niko nema carobni stapic,a u tom slucaju preuzece odgovornost top spic kojeg dovode najvece skrtice u fudbalu i to za 94,7 miliona.Kakve budaletine

                      Svaka linija Juventusa ce biti mnogo snazna i prvi put da ce doci u LS nakon 15-ak godina kao nekakvi favoriti(budimo realni ovo zadnjih godina vise dark horse i kao takvi su i igrali finale)...+ zaboravlja se da je Juve najjaci tamo gdje treba ekipa da bude najjaca,na trenerskom mjestu
                      Ma nebitanje meni priča Pipita kao on, već Juventus. Ako će da pređe kod nas, daj mili Bože da bude kandidat za zlatnu loptu, samo neka kanta.

                      Ali ti prodaš najtraženijeg igrača današnjice i 80% para gruneš u Iguaina za mene nema puno logike i da je Bože da grešim.

                      No šira slika je da se Juve ovog leta pojačao i Dani Alvešom, Pjanićem, Pjacom i Benatjom.....i ako eto dovedemo jednog Maskerana na sve to.....onda možemo govoriti da Juve odradio vrhunski posao u koji spada i dovođenje tog Iguaina za tih 94 milke na dve rate !

                      Ovako, i ove godine će nam faliti to nešto malo.....i sve će se nazvati presipanje iz šupljeg u prazno.

                      I da, ovaj Juve sada 100 + golova za sezonu, totalno tehnički potkovana ekipa, posle Barse možda i najjača na tom polju !

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Koliko je to igrac od 145 miliona eura dao golova u LS i rijesio utakmica???

                        Imas Higuaina koji moze da rijesi utakmicu kad ga cuvaju 4 odbrambena igraca(pogledati 36 golova prosle sezone ima primjera) i omogucava ekipi rotaciju i manjeg trosenje snage,tj svjeziju ekipu kad zagusti.Imas Mandzukica da i njega nekad pokrije i da ga fino zamjeni.Odnos kvalitet/kvantitet u ekipi sve bolji...

                        Neka zabije u ligi 20/25 golova i jedno 6 u LS,ako ga isprate ostali imas polufinale i finale i to sa samim Pogbom ne bi mogli nema sanse
                        E ovaj deo je meni bitan.

                        Pogba nam je prošle godine bio motor ekipe, sve pokirje, uzme, malo asistira, prenese težište sa jedne strane na drugi, zadrži loptu po presingom, ma sve radi, kompčetam moderni vezni igrač....a porediti ga sa napadačem nema smisla, poredi ga sa nekim drugim btb veznim na svetu slobodno, imaš ceo svet izaberi jednog. A ja na prvu mogu da izdvojim minimum pet napadača koji su bolji od Pipite a koji manje vrede na tržištu.....

                        U tu priču ubaci posao Juventusa i eto.

                        No ako će Pogba već sigurno da ide pre ili kasnije, onda je najbolje da to uradi sad, jer ovu cenu nikada nećemo postići, isto klasična prevara kao što je i slučaj sa Iguainom.

                        Comment


                        • Dybala - Higuain, plus sa klupe Pjaca, Mandzukic, pa to je TOP 3 napadckih linija u Evorpi, samo lagano Brajkula

                          Kakvo ce duo biti Dibala - Gonzalo, jedva cekam !

                          Comment


                          • Ma ne mozes minimum 5 to moze samo u tvojoj glavi...mozda Suarez samo

                            Lewandowski,Benzema,Cavani,ne znam Costa,Ibrahimovic od 36. godina,Aguero nemoj me nasmijavati itd

                            Mene zanima kako su ubijedili Marotta i Paratici Elkana i ekipu da skrckaju 94,7 miliona na igraca od 29 godina,chokera i luzera od koga ima bar 5 boljih napadaca
                            Last edited by AK47; 23-07-16, 15:28.
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Navedi imena pet napadaca koji su bolji od Higuaina, a manje kostaju na trzistu?

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Ma ne mozes minimum 5 to moze samo u tvojoj glavi...mozda Suarez samo

                                Lewandowski,Benzema,Cavani,ne znam Costa,Ibrahimovic od 36. godina,Aguero nemoj me nasmijavati itd

                                Mene zanima kako su ubijedili Marotta i Paratici Elkana i ekipu da skrckaju 94,7 miliona na igraca od 29 godina,chokera i luzera od koga ima bar 5 boljih napadaca
                                Eto sva ta imena što si nabrojao i dodao bih jednog Kristijana Ronalda koji igra špica koliko već sezona, pa bih dodao jednog Grizmana koji isto tako igra špica od kada je u Atletiku, pa je tu jedan Aleksis Sančez koji odvede jedan Čile do dve titule prvaka svog kontinetna preko Mesija svevišnjeg i Pipite od 94 miliona, da ne govorim o Mesiju i Nejmaru koji su po vokaciji krila, ali koji isto tako mogu u centralu napada i kada su tu jači su igrači od Pipite.

                                A eto Milner i Kavani su mi ta neka klasa kao Pipita npr.

                                Comment

                                Working...
                                X