Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa glupost, znaci ako dodje Berna, ide Mandzuka na klupu, pa ce se menjati sa Iguainom, mada moze i Bernardeski odigrati ulogu spica, ali da mi je zao sto nije presao to stoji.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Pa u svakoj kombinaciji jedan je višak.

      Nadam se i dalje dosta u Pjacu da može dosta.

      Comment


      • Sta li ce biti sa Kvadradom? Njemu ide rola back-upa, nece on igrati pored Berne i Daglasa. Pitanje je hoce li biti zadovoljan time, jer se spominje dosta da ga zelimo prodati?
        Inace
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Pa Kvadrado je tu, takođe, a treba iskeširati i Matića, tako da je odustanak od Šika jasan, da se prespoje novci na drugu stranu.

          Comment


          • Samo da ne dovedu ovog mrtvaka Dzana.
            Plasim se ako ostanemo na bekovima Lihstajnder/De Siljo...
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Nema šta da se plašimo, forsira Max ove godine vanbračnog sina, jasno ko dan.

              Comment


              • Stigao sin.



                Last edited by Rossonero; 19-07-17, 11:26.

                Comment


                • Smesan igrac.
                  I jos smesniji transfer.
                  Na sta smo spali sunce ti poljubim.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Teski downgrade

                    Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Joj emblema. Nikad mi neće biti jasno, zbog čega su morali mijenjati, kojim budalama je palo na pamet da diraju ono što se ne smije dirati.
                        Da se ne naljute forumaši što navijaju za Juve, ali ovo je teško sranje. Ako su odlučili da mijenjaju (što je kriminalna odluka) mogli su se barem malo potruditi.
                        Koliko samo odudara:

                        Last edited by Tarantula®; 19-07-17, 14:22.
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Dal me zezate da je ovo novi grb ? Pa jesu oni normalni ?
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Comment


                            • Originally posted by Tarantula View Post
                              Joj emblema. Nikad mi neće biti jasno, zbog čega su morali mijenjati, kojim budalama je palo na pamet da diraju ono što se ne smije dirati.
                              Da se ne naljute forumaši što navijaju za Juve, ali ovo je teško sranje. Ako su odlučili da mijenjaju (što je kriminalna odluka) mogli su se barem malo potruditi.
                              Koliko samo odudara:

                              Originally posted by Lord Gangarić View Post
                              Dal me zezate da je ovo novi grb ? Pa jesu oni normalni ?
                              Zvanično ga objavili ima 6 meseci, izlomismo jezike.

                              Originally posted by Sandugp View Post
                              Smesan igrac.
                              I jos smesniji transfer.
                              Na sta smo spali sunce ti poljubim.
                              Jbg.....baš limitirana pozicija u svetu daj DR. Ipak, bolje meni jedan De Šiljio koji će kao Žabar da gine svaki meč, nego Dani Alveš koji će da nam se popiša u usta na samom kraju.

                              Comment


                              • 2 "pojacanja", koja bolja da nisu dosla.
                                De Siljo/Lihstajner kakva desna strana, pa duvace samo tako tuda. Aj zavrsavajte Cancela da bar bude pristojnije malo. Inace Matic ne putuje sa Celsijem na pripreme tako da je to sansa da se uzme Nemanja.
                                Sto se grba tice, pricali smo vec, haos je jbg, cak mogu reci da ne stoji lose na dresu, ali kao grb izgleda ocaj meni.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X