Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Voli Brajko ove emotinvne igrače, jebo ti fudbal danas, postalo profesija, nigde emocija.

    Nikako taj Bernadeski da me ubedi nešto, evo sada na EP za mlade truba, Kijeza jači od njega izgledao....

    Comment


    • Sto se tice U21 ovo je moj komentar prvenstva



      Dobra opcija vam je Bernardeschi jer zna lopte,bice jos bolji + Talijan je nece zaplakati da ode...
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Slazemo se Akisha ono 100% Berna je bas igrac kojeg bi Brajkula trebalo da gotivi, jer je bas smekerica slicno ako njegov DijamantI

        Atomski mrav moze i dalje da dominira u MLS, nije on za Evropu

        Ceballos, kako prezaliti takvog igraca, jer steta sto ej Spanac. Da je neka druga nacija, ap bili bi sanse zbog one male klauzule. A ovako Spanac da napusta domovinu, pored takvih klubova kao sto su Barsa i Real, je nekako nelogicno.

        Comment


        • Ja eto mislim da kupujemo jednog Italijana na silu i iskreno nadam se eksploziji. Baš nekarakteristično za Juve da plati igrača 40m u poslednjoj godini ugovora.

          Mada to nije gotov posao, natezanje je u toku.

          Comment


          • Uskoro krece ova Americka turneja, mi bez pojacanja, posle ako dovedemo nekog bice kuknjave kako nismo stigli da uigramo tim.

            Last edited by bice; 05-07-17, 19:28.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment




              • Naletih na jednoj fb stranici, Vialli. Kakav blesan bokte
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • Kakva je to igracina bila, barem tako kazu ovi stariji od mene, ja ga nisam uopste zapamtio. Ali izgleda da je bio i teska dileja

                  Comment


                  • Ja sam ga bas zapamtio i jedan mi je od najdrazih igraca ikada
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Ja jedino mogu da pricam o onome sto sam video na YT ili na google videos pre nego sto se pojavio YT. Kakve su samo igrace imali Italijani tokom '90-ih. Nije ni cudo sto su onoliko bili dominantni, na klupskom nivou naravno.

                      Comment




                      • Raspored do početka sezone.

                        Dolazi Kosta na pozajmicu, sad nzm da li je pravo otkupa ili obligacija otkupa za 40 miliona. Super pričica.

                        Comment


                        • Valjda pozajmica dvogodisnja na 10 miliona uz pravo otkupa jos 30
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Obligacija, a ne opcija. I Rumenigge danas potvrdio da je dogovor blizu, nije jos gotov, ali ono blizu.

                            Comment


                            • Nestvarno meni kako se Bajern ovako olako odrekao ovakvog igrača

                              Comment


                              • Dobrodosao majstore, pa da opravdas ocekivanja.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X