Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bice View Post
    Sve je izvesnije da ce i Alex Sandro napustiti klub, prica se da ce to biti za 65 miliona. Taman sklopimo dobar tim, koji moze biti konkurentan za LS, i onda nam oba beka naprasno odu iz ekipe, a njihove zamene De Siljo i Darmijan, likovi koji su grejali klupe u svojim klubovima..Krajnje neozbiljno od strane Juventusa, a za igrace ove Brazilce se vec odavno zna da na njihovu lojalnost ne mozes racunati jer svi jure za parama...
    Brazilci su posebna prica sto se tice para. Doslo je takvo vrijeme, necu pretjerati ako kazem da 80% igraca misli samo na pare.

    Nema vise Maldinija, Totija, Del Piera, itd...
    Last edited by Rossonero; 26-06-17, 18:41.

    Comment


    • Originally posted by Rossonero View Post
      Brazilci su posebna prica sto se tice para. Doslo je takvo vrijeme, necu pretjerati ako kazem da 80% igraca misli samo na pare.

      Nema vise Maldinija, Totija, Del Piera, Gigsa itd...
      Nema brate, vremena se menjaju, neces takvih igraca vise naci...
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Taman zgotivis igraca, a on hoce da ide A bas kazem drugu nek ostane Alex Sando i Buffon, ostali mogu da se kupe jos danas i da se nose u vraziju ako hoce. I eto bas on izgleda da ide

        Najgore od svega sto je vec 2x govorio da ostaje, u aprilu i pre nekih 20-ak dana. Evo malopre kao Sky javlja da je obio poboljsani ugovor i da zeli da ide.

        Comment


        • Problem je kada vidis ko se spominje kao moguca zamjena za Sandra.

          Spoiler
          Last edited by Rossonero; 26-06-17, 19:06.

          Comment


          • Zamene su "Kriminal u Rusiji 4. deo", to je za 3 klase slabije nego Dani/AS...Jos se prica da Juve zeli Danila iz Reala, sto znaci da otpada Daglas Kosta, sto bi znacilo da dolazi Bernardeski za 50 miliona kome je cena preterano velika, sto opet znaci da ce se na LS cekati jos par sezona...
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Mozda Allegri ima nekog asa u rukavu, ali najvise se spominju Darmian i De Sciglio. Da se ne lazemo oba igraca su dvije klase ispod Brazilca. Danilo isto spada u ovu pricu.

              Comment


              • Ja pocinjem da verujem da je De Siljo vanbracni sin Maxa, on ga nesto mnogo gotivi, i vise puta je izjavio da mu je velika zelja da ga opet trenira...Jos mi fali da se vrati levo De Celje ili Peluza i mogu da krenem da pijem.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Pa sta se desava sa Daglasom? Jel dolazi ili ne dolazi? Mada ovo zaista preti da postane smejurija od prelaznog roka. Jbt ispade Juve klub koji proizvodi igraca za bogataske klubove. Strasno - a uopste nije daleko od istine.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Kao navijač Čelzija ovo mi se nikako ne sviđa, da se Juve odrekne jednog od najboljih igrača na toj poziciji. U kakvoj su situaciju finansijski?
                    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                    До поновног сусрета, твој Швабо

                    mala H2H 2018/19
                    suicide
                    2019
                    velika H2H 2019/20

                    Comment


                    • Originally posted by realnost View Post
                      Kao navijač Čelzija ovo mi se nikako ne sviđa, da se Juve odrekne jednog od najboljih igrača na toj poziciji. U kakvoj su situaciju finansijski?
                      Nikad vise novca nisu uzeli nego ove sezone...

                      Nemam pojma jos nista oko Daglasa, svaki dan pisu razlicito, ali cim to nisu sredili odmah i natezu se onda nista od toga verovatno. Pa rekli su da im je bilo mnogo 40 miliona za Tolisa, da bi na kraju Marota izjavio da se Toliso ne uklapa u stil igre Juventusa a igramo 4-2-3-1 kao i Bayern...
                      Odustali od Nzonzija, bar neka lepa vest, ali onda precenjivanje Bernardeskija od 50 i poslata ponuda za Matuidija od 15 miliona sto je sramotna ponuda..
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • A to za Matuidija 15 miliona je zaista smesno. Sta su ocekivali, da ovi pristanu??? ROFL!?
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Fol liku istice ugovor sledeceg leta a sto je najjace i Bernardeskiju istice ugovor sledece leta pa grunuli 50 miliona...
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Meni je smjesnije 4m eura za Woju klauna Scesnog.

                            Kolko god ga ja ne gotivio, 4m eura je uvreda.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Čudno mi je to, za par igrača su pričalo da su ponudili bukvalno duplo ispod cene, prodaju sada dobre igrače, nešto mi tu nije jasno. Čudna politika neka
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • PSG je vec odbijao 30+ miliona za Matuidija, tako da se uprava PSG-a vjerovatno samo nasmijala na smijesnu ponudu od 15 miliona.

                                Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Meni je smjesnije 4m eura za Woju klauna Scesnog.

                                Kolko god ga ja ne gotivio, 4m eura je uvreda.
                                HAHAHAHAHAHAHAHA
                                Last edited by Rossonero; 26-06-17, 20:07.

                                Comment

                                Working...
                                X