Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ostali ste vi bez Pogba, Vidala, Pirla i Teveza pa opet dogurali do finala LS. Jedan je Bepe.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Sami smo krivi ako do toga dodje. "Third party ownership" je zabranjen u Evropi od 2015. A Raiola je valjda imao u ugovoru klauzulu kad je Pogba dosao one 2012. u Juve, da dobija neki % od transfera. Znaci ne onaj standardni "comission fee" koji dobijaju agenti pri svakom transferu.

        Jedina dobra stvar jeste sto je ugovor napravljen jos 2012. znaci pre uvodjenja pravila u vezi "Third party ownership".

        Comment


        • Citam bas sad tekstove na netu, pa debeli je od transfera Pogbe zaradio preko 40 miliona, znaci Juventus je zaradio 50-60 miliona....
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Ja sam negdje procitao 48 miliona da je uzeo.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • ??

              Nikada nisam bio za menadžere u sportu, posle ove informacije sam još više protiv. Brate koj će ti menadžer, nisi ti hleb da se svaki dan prodaješ, veće jednom u 6 meseci/godinu dana/ par godina..
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • Menadzer ti treba da bi dobio endorsments od sponzora i da stiti tvoja prava u klubu.

                I igrac treba da mu daje proviziju, a ne on sam da se bori za sto vecu proviziju.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by Jax Teller View Post
                  Ja sam negdje procitao 48 miliona da je uzeo.
                  To sam i ja video, mada ne prenose svi isto. Zato su Infantino i Boban pokrenuli istragu o ovome. Mnogo los posao uprave ako je ovo istina. Marota je jedno vreme pricao da je Juventusu otislo 72 miliona a 27 Raioli, to bi donekle i bilo prihvatljivo, ali ovo mi je totalno nelogicno.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Originally posted by bice View Post
                    To sam i ja video, mada ne prenose svi isto. Zato su Infantino i Boban pokrenuli istragu o ovome. Mnogo los posao uprave ako je ovo istina. Marota je jedno vreme pricao da je Juventusu otislo 72 miliona a 27 Raioli, to bi donekle i bilo prihvatljivo, ali ovo mi je totalno nelogicno.
                    On je ukupno uzeo od transfera oko 50 miliona, deo neki od nas, deo neki od samog Pogbe i deo neki od Junajteda.

                    Protiv Junajteda pri tom nije pokrenuta nikakva istraga.

                    Comment


                    • Upravo izasla vest da ce Juve najverovatnije odustati od Nzonzija, zbog toga sto trazi preveliku platu.

                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        To sam i ja video, mada ne prenose svi isto. Zato su Infantino i Boban pokrenuli istragu o ovome. Mnogo los posao uprave ako je ovo istina. Marota je jedno vreme pricao da je Juventusu otislo 72 miliona a 27 Raioli, to bi donekle i bilo prihvatljivo, ali ovo mi je totalno nelogicno.
                        To je to. Plus je uzeo od Junajteda 5-6-7 miliona na kontu samog potpisa ugovora. Nisam pri kompu da kopam, al ima na Juveovom zvanicnom sajtu finansijski izvestaj za treci kvartal.
                        Last edited by bici; 21-06-17, 16:37.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Shick danas bio u Torinu na pregledima.

                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Comment


                              • Sve je izvesnije da ce i Alex Sandro napustiti klub, prica se da ce to biti za 65 miliona. Taman sklopimo dobar tim, koji moze biti konkurentan za LS, i onda nam oba beka naprasno odu iz ekipe, a njihove zamene De Siljo i Darmijan, likovi koji su grejali klupe u svojim klubovima..Krajnje neozbiljno od strane Juventusa, a za igrace ove Brazilce se vec odavno zna da na njihovu lojalnost ne mozes racunati jer svi jure za parama...
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X