Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prvenstveno sam mislio na nepostovanje navijaca u zadnjih desetak-petnaest dana, upravo zbog toga sto se dodvara svima, nisam imao u mislima dogadjaje od pre nekoliko godina.
    Juventus po meni cak prodajom prolazi bolje nego u slucaju ostanka Pogbe, posto su doveli stvarno odlicne fudbalere na svim pozicijama i znatno ojacali tim i verovatno ce doci jos jedan igrac sredine terena, a ne znam bas kakva je situacija sa parama u Juveu ako Pogba ostaje a potrosilo se brdo para u transfer periodu.
    Ovo sto kazes izlazi kao pobednik ne razumem bas najbolje, pobednik u odnosu na koga, na Junajted? Da ako ides sa onim da su ga ovi pustili za dz a sad obaraju rekord sa njim, ali zar ti stvarno mislis da Vudvorda i ljude u Junajtedu boli briga sto je Fergi dopustio da mu Pogba ode za dz, oni gledaju trenutnu situaciju i kako ce maksimizirati profit, a veruj mi ovaj ce lako nadoknaditi tih 120 miliona kroz marketing. Stim da sam ja licno ubedjen i da Pogba nece dugo ostati u Junajtedu, ide taj za slicnu sumu u Real/Barsu kroz tri do cetiri sezone maksimalno.

    EDIT:
    Sad sam procitao na sta mislis winwin situacija, i ako je stvarno tako da Juve to sebi moze priustiti onda se apsolutno slazem.
    Last edited by srdjan_sl; 03-08-16, 16:23.
    sigpic

    Comment


    • Pa sa tim potpisivanjem lopti i nije nekako dodvoravanje, i ja bih da sam na njegovom mestu, jbg ljudi me godive, šta imam sada da se kurčim.

      Jedino što me može iznervirati je današnji video, drugo ništa, odlazili su i bolji fubdaleri iz Juvea i za duplo manje novce.

      Comment


      • I za kraj sve ih prodji Gonzalo

        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Gledao sam ovo danas, pomeriše se ljudi, plaše se da ga ne povrede

          Nestvarno mi je kako je smešno građen Iguain, ko kocka, nije mi jasno kako se ovako kreće sa tom građom !?

          Comment


          • Ne znam stvarno na sta mislis...meni se cini da mu je trup izuzetno jak,a sva agilnost je u tome

            Previse je dobar ima da leti samo daj Boze da povreda ne bude drugo ce biti kako dolikuje

            IQ fudbalski mu je nerealan i nemoguce koliko golova daje sa malog prostora izmedju 2,3,4 odbrambena igraca
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Kukovi su mu nekako širi od ramena ili mi se samo čini.

              Comment


              • ciniti se brajki

                Kamo li lepe srece da dovedemo Svajnija, cuj sto dalje od Juventusa. Ko da bi Juve propustio takvu sansu, samo nek iskaze zelju da ide, eto Marotte pred vratima

                Comment


                • Veruj Brajku, Švajnštajger danas nije pojačanje za tim koji juri naslov Lige Šampiona. Milan i Inter - da, Juventus - ne.

                  Ovo je pojačanje u tom kontekstu



                  kakva gracioznost fudbala.

                  Comment


                  • Covek ima ogromno iskustvo koje ti donoasi LS, iako ne bi on igrao sve tekme. Ali samo da bude tu bilo bi od velike vaznosti.

                    A za Pjanku nema potrebe da trosimo reci. Da je Brazilac, Argentinac, Englez, Francuz... a ne sa nekog brdovitog balkana bio bi nerealan hajp oko njega. Nismo ni svesni kakav je ovo dragulj. Kad je jedan Scholes prosao celu karijeru kao potcenjen igrac, ne treba nista da cudi.

                    Comment


                    • Bastijan nije više fudbaler, to je danas muž Ane Ivanović.

                      Ovoj ekipi ne treba lider, ona ga ima - Đanluiđi Bufon.

                      Tako da, Bastijan - OUT ! Bolje da gradimo Leminu nego da mu penzos krade minute.

                      Comment


                      • Slazem se sa Brajkom ne treba Juvetu taj mrtvac citam nesto ide se po Matudija,Gustava,Hereru Witsela sto se mene tice mogu svi osim Witesela.
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • cu' mrtvac muz Ane Ivanovic

                          Svi navedeni igraci su prilicno dobri. Gustava je trazio Juve da dovede na pozajmicu sa pravom na otkupu, ali opcionalno.

                          Comment


                          • Čovek u četvrtoj deceniji života, plus nije odigrao meč da se istakao ima dve godine.

                            Neka ga sa Anom nek se manekeniše po Milanu, samo što dalje od Torina.

                            Čekam 7. kao hleb nasušnji, ako Pogba ostaje mi imamo zaokružen roster, ako pak ide, onda nam treba igrač u vezi....Matić mi je idealna zamena, no ćorak, onda Matuidi jbg.

                            Gustavo - lošija verzija Vidala isto ne doalzi u obzir. Opet bih radije da gledam Leminu kako raste....

                            Comment


                            • Ma bas me briga za Pogbu, klub je spreman da ide dalje sa njim ili bez njega. Ambicija nam ne zavisi od Pogbe.

                              Sto se tice zamena, to tek treba da vidimo sta Marotta uopste planira.

                              Comment


                              • Slažem se u vezi dela sa Pogbom.

                                Pa danas se najozbiljnije pisao o Vitselu i u šesnesterac je uleteo Draksler....no to su iz Volfsburga brzo demanotvali.

                                Ako pak nekim čudom i dođe Draksler, onda je sigurno da Alegri želi da proba Draksler-Dibala/Iguain-Pjaca u nekoj od kombinacija.

                                Comment

                                Working...
                                X