Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Ma i da je na rate, mnogo je to para...imalo je izbora i za manje pare - Baka prvi, sigurno nije razlika u kvalitetu 64 miliona kolika je razlika u ceni između njega i Pipite.

    Sve pod pretpostavkom da je ovo istina, ako nam ode Pogba sada da bi ispoštovali ovaj transfer, mi smo donji u takvoj razmeni, jebo ti sve to.....

    Ali ako nam dođe i Rakitić npr. pride i Sisoko...onda smo odradili posao kao one godine kada smo prodali Zidana.
    Kakav Baka ovo je za Juve odličan posao prakticno za Pogbu dobiješ Pjanica i HIguaina.Prodas još Pereiru i Zazu i uzmes nekog veznjaka i imaš jaču ekipu nego prošle sezone i to osjetno.


    Poslano sa mog Archos 101 Neon koristeći Tapatalk
    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Ma i da je na rate, mnogo je to para...imalo je izbora i za manje pare - Baka prvi, sigurno nije razlika u kvalitetu 64 miliona kolika je razlika u ceni između njega i Pipite.

      Sve pod pretpostavkom da je ovo istina, ako nam ode Pogba sada da bi ispoštovali ovaj transfer, mi smo donji u takvoj razmeni, jebo ti sve to.....

      Ali ako nam dođe i Rakitić npr. pride i Sisoko...onda smo odradili posao kao one godine kada smo prodali Zidana.
      Da, s tim sto je te godine sem Zidana i Inzagi otisao u Milan za velike pare pa su se stvorili uslovi za trosenje mnogo novca i dovodjenje Nedveda, Tirama, Bufona.
      Tako da ako ove godine sem Pogbe niko zvucan ne ode, mozemo da ocekujemo da i potrosimo na kupovinu vise nego sto smo zaradili prodajom u koliko se ostvari sve ovo sto si napisao.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Jest mnogo para, al jbg kad se nije dalo 2013. duplo manje jer se nije imalo tada tj cenkalo se do zadnje. Sad se ima, daj pare na neonku

        Comment


        • Originally posted by soe View Post
          Kakav Baka ovo je za Juve odličan posao prakticno za Pogbu dobiješ Pjanica i HIguaina.Prodas još Pereiru i Zazu i uzmes nekog veznjaka i imaš jaču ekipu nego prošle sezone i to osjetno.


          Poslano sa mog Archos 101 Neon koristeći Tapatalk
          Jaču samo zbog toga što smo doveli Pjacu, Benatiju i Dani Alveša pride, ovako Pogba > Pjanić, a između Pipite i Morate nije baš toliko osetna razlika da bi se napisalo da smo ovakvim mešanjem karata OSETNO jači.

          Mora da tu još se namešta ako smo ozbiljni....

          Originally posted by Sandugp View Post
          Da, s tim sto je te godine sem Zidana i Inzagi otisao u Milan za velike pare pa su se stvorili uslovi za trosenje mnogo novca i dovodjenje Nedveda, Tirama, Bufona.
          Tako da ako ove godine sem Pogbe niko zvucan ne ode, mozemo da ocekujemo da i potrosimo na kupovinu vise nego sto smo zaradili prodajom u koliko se ostvari sve ovo sto si napisao.
          Ma sad će da krenu prodaje, Lemina cenim prvi u PL što je takođe šteta, dečko kad god je igrao je iskidao, evo i danas je bio odličan, ali zato će ga neko plaiti 25 miliona, zato što je odličan. Nadalje, ima tu Zaza, Pereira, Asamoa, Ernaneš.....ne daj Bože Rugani....bar dvojica od nabrojianih će do kraja biti na izlaznim vratima.....

          Idemo u penale sa Melburnom.....

          EDIT:

          Zaboravih da stavim

          Last edited by Brajkula; 23-07-16, 11:59.

          Comment


          • Između Higuaina i Morate nije velika razlika? Uozbilji se Branko stvarno cijnim Alvara ali u ovom trenutku daleko je on od Pipite koji se sami vrh spiceva i oni što Juventusu očajnički treba.

            Poslano sa mog Archos 101 Neon koristeći Tapatalk
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Napisao sam gore da je bolji Pipita, ali nije ti to moj brate ta razlika da kažeš da smo napravili apgrejd neki wow u smislu osetno smo jači.

              U ostalom ako ćemo tako i Pogba je bolji od Pjanića, ajde Pipita od Morate, i kad se podvuče crta ti si na istom.

              U ostalom, gde će ovaj crni Pipita skinuti maler nego u timu kome je pobeda u DNK.

              Comment


              • Ma kako nije upgrade moj crni brajki Bolji je gol igrac od svih nasih napadaca, plus ima dobru tehniku i kretanje mu je vrh vrhova. Strasan upgrade i otuda strasna suma za njega

                E sad prodavanje Pogbe mi se uopste ne svidja kad je ova sezona u pitanju, nebitno koga mi doveli u istom prelaznom roku. Vec za sledecu sezonu se ne bih bunio ni najmanje. Ne znam koji to klub odbija jbnih 120M za igraca koji u ovom trenu to ni ne vredi, a ko zna i da li ce ikada.

                Comment


                • Nemoj da gledaš to smao na relaciji Pipita Morata, već gledaj na relaciji ceo tim, da li ćemo raspletom Pipita i Pjanić dođu, ode Pogba i Morata biti jači ili lošiji nego prethodne godine.

                  Kao što rekoh jesmo jači ali zbog dovođenja i Dani Alvešta, Pjace i Benatije.....da su samo prvopomenuti transferi, ne bih mirno spavao.

                  Inače, ovo znači samo jedno da Pogba ide, sigurno nismo pronašli kovčeg sa blagom da se nešto toliko drastično promeni za samo sedam dana, obzirom da je Marota izjavio da Juve tu klauzulu neće platiti.

                  Nadam se da se varam, jer ako ostane Pogba, onda mogu svi redom da nam se sagnu.

                  Comment


                  • Brajko racunaj još jednog ili dva veznjaka koji će sigurno doći kad Pogba ode,kako bi dobro bilo d a jedan od njih bude Mascherano.

                    Poslano sa mog Archos 101 Neon koristeći Tapatalk
                    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                    Comment


                    • Ma Pipita vs svi nasi napadaci Kao poacher nijedan nas napadac mu nije ni blizu. Strasan upgrade

                      Pa ove godine placamo pola od te cifre, a slede godine realno gledano sa ovakvim timom nemamo bas mnogo toga da menjamo. Tek tamo 2018. ocekuj neke vece PLANSKE promene, a onih neplanskih uvek ima.

                      Comment


                      • Maskerano je, ako Pogba ode izvesta, jer nema više on tamo šta da traži, dovela Barsa Gomesa.

                        Nego, opet, mi smo u toj razmeni donji jer dajemo najtraženijeg igrača današnjice za najvećeg čokera današnjice, ma idi.....no ajde, nije taj Pogba Juventus, isto sam se osećao i prošle godine kada nas je Vidal napustio, samo što je ovog puta obrnuta situacija, Pogbi se i ne ide, ali ga sili "masni" da bi okrenuo lovu pošto je ovo realno jedinstvena prilika da se Pogba pusti za ovolike novce.

                        Comment


                        • Ma polako jos nije otisao, tek cemo videti u narednom periodu sta ce biti. Higuain je hteo da ide i zato je i doslo do transfera, slicno sa Pjanicem. Ako Pogba bude zeleo da ide, to ce i biti. Jbs Raiolu, on ga svake godine prodaje, pa mu nesto ne uspeva. Mada dize mu cenu nenormalno

                          Comment


                          • Ma ne odbija se 120 miliona....kao što si rekao, Pogba ide.



                            Pročitao sam super kometar na netu tipa " Kako ćemo ovog Blanka da uljuljamo Junajtedu za tri godine za tričavih 80 milion"

                            Comment


                            • Cuj nije bas toliko osjetna razlika ovaj da 7,a ovaj 36 golova hahahha e Brajko sto ti odvalis niko ne moze

                              Slijepac ne vidi koliko je Juve jaci ispao ako ovako bude,bas moras da ne vidis nista

                              EDIT: Poseban post ide ako/kad potpise
                              Last edited by AK47; 23-07-16, 14:38.
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Morata koji u dvije sezone koje je proveo u Juvenutusu zabio 20-ak golova (mozda cak i manje) se poredi sa klasom kao sto je Higuain koji je u jednoj sezoni zabio 36 golova.

                                Comment

                                Working...
                                X