Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stedilo se godinama za ovo a možda su se i Agnelliji smilovali pa odvojili malo za ovaj transfer ipak se napada cl.

    Poslano sa mog Archos 101 Neon koristeći Tapatalk
    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

    Comment


    • Poceli ovi nasi sajtovi da objavljuju a vidim i onaj Romano na twiteru napisao da smo postigli dogovor sa Iguainom a navodno je njegova plata 7,5 miliona, a ne pise koliko je cena transfera. Iskreno ne verujem u ovo ali sacekajmo jos malo.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Nije se stedelo, vec se pametno kupovalo. Nismo srljali sa transferima.

        Higuain je izuzetna prilika, ali mora koliko toliko bit razumna cena. Inace preskocit i gledat u drugom pravcu.

        Comment




        • Rano detinjstvo nove akvizicije Juvea na poziciji štopera

          Neko reče da je ovaj mladić fan Rome ?

          EDIT:

          Da ubacim i ovde uslove otkupa.

          The contract also provides the option for Juventus to exercise , by 30 May 2017, the option right for the permanent acquisition of the player for a consideration of € 17 million payable in two years .
          Last edited by Brajkula; 15-07-16, 18:10.

          Comment


          • Kakva sprdnja, kakva dominacija ala Zrikavi



            low cost team, lako bi se borio za titulu u Seriji A, a glavni konkurent bi naravno bio ostatak našeg tima.

            Comment


            • MIRALEM PJANIĆ I PAOLO DIBALA SE SPRDAJU !!!!!!!!!!!!!

              Juve danas odigrao prijateljski trening meč sa amaterskom ekipom San Maura i izgazio iste 6:1, tri gola i jedna asistencija Dibale, asistencija i gol Miralem
              Juventus lineup vs San Mauro: Neto; Lirola, Marrone, Rugani, Alex Sandro; Lemina, Hernanes, Asamoah; Pjanic; Cerri, Dybala. [TJ]
              Golovi na tviteru https://twitter.com/J_Mercato a Brajkula bi izdvojio sledeća dva i stativu Miralema sa petom Dibale

              Comment


              • Ако се сећам шта сам прочитао пре сат/два, Манчеста ушао у преговоре са Јувеом за Погбу а и Погба је у фазону овај кеш (13 милки јебених по сезони) се не одбија.

                Прва понуда од 102 милиона ће бити одбијена и Марота ће тражити 120 + бонуси.

                Тамо где сам прочитао, звучи по прилично поуздано.
                Last edited by Урош94; 20-07-16, 03:29.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • On je do sada prelazio 10 puta u UTD i Real, smucilo mi se vise da citam svakakve gluposti. Ako postignu dogovor i ako hoce tolike pare neka ide, dobicemo i mi finu sumu sa kojim se mogu dovesti jos par igraca.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Videćemo šta će biti.....čini mi se da će da nas napusti....nek mu je sa srećom ako je to njegova volja.

                    Comment


                    • Juventus are selling Paul Pogba -- a player that cost €800,000 -- for more money than the cost of building their stadium. Utterly insane.
                      Hahahha...nestvarno

                      Comment


                      • Znaci 120 milki je cifra? Ne znam samo koliki Mancester ima procenat od naredne prodaje, da li 15% ili tako nesto. Znaci u sustini leci na racun lova umanjena za taj procenat.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Opet rasplet i opet preokret....klasična sapunica, mada sam ja dobrim delom bio srećan sa dilom da nama ide 120 a menadžeru 24......lepe su to parice, kupiš četiri prejaka igrača.

                          I idemo redom

                          Prvo Pjaca....dobrodošao



                          za tri godine oko njega očekujem u najmanju ruku sličnu priču kao danas sa Pogbom. Jbg, takav smo klub....

                          Allegri was asked about Pogba by a fan today in Melbourne, simply responded 'Stay calm'.
                          i posle toga još tvitova koji se završavaju sa " Bla, bla, bla" i koji su uglavnom postavljani po tviteru.

                          Takođe, se pisalo i o Musi Sisokou, dok smo valjda poslali i neku ponudu za Gabigola, što nije loše Gabigol jedan bok, Pjaca drugi i špic Dibala - TOP TOPOVA !!!! Iza njih Markzio-Pjanić-Kedira i pozadi granit! Opet jaka ekipa, prejaka, i možda nikad gotivnija, čak i ako Pogba ode, a kako dani prolaze sve više mislim da ćemo se ipak rastati neki pismom kao sa Alvaro Moratom.

                          Comment




                          • Jedan od komentara na stranici Juventusa vezano za Marotu:

                            When you sign another player but keep your eye on the transfer rumors of pogba


                            Dobrodosao majstore, nisam ga pratio puno tako da ne znam sta mogu ocekivati od njega ali nadam se da ce izrasti u dobrog igraca i da ce mu se pruziti prilika da se dokaze.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Iza njih Markzio-Pjanić-Kedira i pozadi granit! Opet jaka ekipa, prejaka, i možda nikad gotivnija, čak i ako Pogba ode, a kako dani prolaze sve više mislim da ćemo se ipak rastati neki pismom kao sa Alvaro Moratom.
                              Kad sad sve ovako gledam i saberem mislim da je barem za sada Pjanic najbolji potez ovog prijelaznog roka...uz mozda Mikija u Unitedu

                              Za svoju poziciju relativno mlad igrac imas ga 6 godina sigurno.Dolazi kao prekaljen igrac koji pravi najmanje 20-ak golova(Dzeko i ostali ga zajebali za vise) i kao jedan od najboljih lige uopste.Tek najbolje od njega dolazi i cijena 32 miliona eura...zadnjih godina sve spremniji i konstantniji i zato ja konstatujem da je ovaj transfer prosao ispod radara i ubijedjen sam da ce se vise nego snaci u ovom Juventusu
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • 1. kolo - 21/8 - Juventus - Fiorentina
                                2. kolo - 28/8 - Lazio - Juventus
                                3. kolo - 11/9 - Juventus - Sassuolo
                                4. kolo - 18/9 - Inter - Juventus
                                5. kolo - 21/9 - Juventus - Cagliari
                                6. kolo - 25/9 - Palermo - Juventus
                                7. kolo - 2/10 - Empoli - Juventus
                                8. kolo - 16/10 - Juventus - Udinese
                                9. kolo - 23/10 - Milan - Juventus
                                10. kolo - 26/10 - Juventus - Sampdoria
                                11. kolo - 30/10 - Juventus - Napoli
                                12. kolo - 6/11 - Chievo - Juventus
                                13. kolo - 20/11 - Juventus - Pescara
                                14. kolo - 27/11 - Genoa - Juventus
                                15. kolo - 4/12 - Juventus - Atalanta
                                16. kolo - 11/12 - Torino - Juventus
                                17. kolo - 18/12 - Juventus - Roma
                                18. kolo - 22/12 - Crotone - Juventus
                                19. kolo - 8/1 - Juventus - Bologna
                                Raspored. Zeznut, ali msm da šesta u nizu ne sme doći u pitanje.

                                Comment

                                Working...
                                X