Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uglavnom Juventus ce ga vec nekako nadoknaditi a ne znam gdje ce on naci takvu sredinu koja ga gura i podrzava i kada ga ne ide.
    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

    Comment


    • Živ je soe umro nije !!!

      Kad dođe Domeniko Berardi moj brat i kad iskida gore nego Dibala, kako će mi milo biti.

      Berardi - Dibala, za tri godine među tri napada planete !!!

      Nisam nikada napisao, ali moja želja ovog prelaznog roka je jaka desetka, Isko npr. kad bi došao verovatno bih se upiškio od sreće.

      Comment


      • Nista od Iska preskup je ali zato stize Sapunara .
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • Nije Morata budala ako ode, ja sam ubedjen da ce napraviti odlicnu karijeru gde god bude igrao u buducnosti.

          Moja zellja je bio Andre Gomes, ali rekao je Marotta da je taj transfer kao i Mascheranov prilicno tezak, u smislu pregovora.

          Ponavljam da mi se transfer Berardija ne svidja. Od mladjih Italijana najvise gotivm Bernardeschog iz Fiorentine, odlican igrac u najavi.

          Comment


          • Mene Berardi podseća na Milera iz Bajerna. Ako bude uspešan koliko i ovaj u Bajernu biće super...
            sigpic
            "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

            Comment


            • According to Sport, Dani Alves has signed for Juventus.
              http://m.calciomercato.com/news/dall...04134?os=msite

              Alvešu se nešto ne radujem obzirom an njegove godine, dok ovaj Ikone, obzirom na to kako smo prolazili sa tim free agentima može da bude finjak.

              Comment


              • cuj ne radujes Ma covek je igracina, WC fullback/wingback, moze igrati jos 1-2 sezone i nakon toga dovedemo nekog mladjeg. Ovo je samo odlaganje dovodjenje mladjeg igraca na toj poziciji. Kao onda kad dovedosmo Evru, pa nakon toga Alex Sandra

                Comment


                • Jonathan Ikone has joined Juventus on a 3 year deal, according to L'Équipe
                  ....

                  Comment


                  • Kakav je ovaj Ikone, na kojoj poziciji igra?
                    Svidja mi se sto je za dzabe, ume Marota da namirise ovakve.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Evo par vesti:

                        -Evra produzio ugovor na godinu dana,
                        -Juve i Inter u trci za Bentakura,
                        -Kinezi ponudili 10 miliona za Hernanesa
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment






                        • Drejk brat.

                          Comment


                          • Ја мислим да је дошао испред Чумићевог и изабрао овај дрес због боје.
                            Last edited by Урош94; 08-06-16, 17:42.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Ja više mislim da je sa Pogbom neki brat, nego što se primio na samu boju.

                              Inače, dres je original iz fan šopa uzet, jasno kao dan.

                              Comment




                              • Drake verni fan

                                Comment

                                Working...
                                X