Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma totalno bezvoljno igrali, bolje rec prijateljski, dok je Tottenham igrao takmicarski od prvog minuta. Mi skoro ceo tim izmenjali, a oni napravili svega 3 izmene do pred sami kraj tekme.

    Comment


    • Moje licno misljenje je,da Barsa nece kupiti Dybalu,al da bi ga zelela...uzece od ofanzive Dembelea,i vrlo moguce Kutinja,u sutini mislim da je kljuc u Kutinju ako njega ne kupe onda mozda krenu na Dybalu mozda i na Azara,jer ja ne mogu da zamislim da Barsa ne kupi nesto veliko ovog leta

      A mislim da ce i Juve dovesti jos nekog na sredini dal ,Matuidija ili nekog drugog ne znam, al mislim da ce neko doci

      Comment


      • Pozdrav bjankonerima!

        Comment


        • Pozdrav i tebi, uzivaj na forumu
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Dobrodosao Juventino

            Comment


            • Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Trazice Real i za njega kao i za Moratu 70 milki.
                Alvaro BRAT postade najskuplje prodata rezerva u istoriji fudbala. Mora i Kovacic da mu se pridruzi.
                Last edited by Sandugp; 08-08-17, 10:12.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Mateo ima 50m klauzulu koliko mi se cini.

                  Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                  Comment


                  • ESCLUSIVA TJ - Nessun interesse del Nizza per Lichtsteiner. Vuole solo la Juve
                    Kako stvari danas stoje Lič će ostati još jednu sezonu kod nas. Naredne mu izlazi ugovor.

                    Inače, klub ne želi da proda Asamou.

                    Lemina ide.

                    Comment


                    • Treba prodati i Leminu i Asamou (i ako je drugopomenuti univerzalac, pa moze da potkrpi mnoge "rupe", ipak nema igracke kvalitete za Juve), i dovesti krstenog veznjaka.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Lemina otisao u Soton za 18m tako nesto

                        Nego da vas pitam moze svi al aj Brajkula,jel mislis/te da ...Juve i ove godine uzima ligu lagano ili ne,i koga vidis kao najvceg protivkandidata...za sad ,iako do 4 sep ima jos dosta...ali vise manje jos po jedan igrac dodje/ode u top klubovima,sem u Inter za njih nemam predstavu sta ce jos da rade

                        I jel zna neko, ispratio sam donekle i onda mi smucila vise saga ,jel ste jos u igri Keitu Baldea

                        Comment


                        • Mislim da da. Nadalje, glavni konkurent Napoli.

                          Treće, danas sam negde pročitao da ćemo čekati da Keiti istekne ugovor. On navodno isključivo želi kod nas.

                          Ako i Keitu dovedemo, to više nego implicira da Dibala ide sledećeg leta.

                          Comment


                          • Jak je Napoli, zadrzali su ekipu, ali nikog nisu doveli sto mi je cudno. Inter je i prosle sezone ima odobru ekipu ali ocajnu odbranu i raspali su se. Treba njima stoper i desni bek ako zele nesto vise. Eto prosle sezone Juve uzeo titulu sa 2 boda vise od Napolija ali nikakvih tenzija nije bilo, jednostavno se znalo da ce uzeti, i sav fokus bio je na LS. Ne znam sta smatras pod lagano, ali ja se nadam da ce uzeti i ove sezone. Dokle god se Milan i Inter ne konsoliduju, nece Juve pasti sa trona, Milan je vec napravio korak unapred.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Nece se ova uprava tako lako odreci Dybale, posebno se nece zadovoljiti sa Keitom Baledeom. Toliko pukli nisu.

                              Comment


                              • Ide Dybala sledece sezone, ja to pricao jos prosle, samo njemu definitivno ne odgovara ove formacija Barse pa ce verovatno nesto prilagodjavati za njega. Kontam da su doveli Bernu da bude vodja tima kad ode Dybala.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X