Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ide Juve i ove sezone lagano po titulu, nevjerujem da će im neko moći parirati. OK, Milan je se dosta pojačao, ali treba vremena da se uigraju, od njih očekujem od sezone 2018/2019 da krenu u borbu za titulu.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Bice Napoli jak ko grom ove sezone. Jos ako Mertens ponovi onakvu sezonu, a postoje dobre sanse, uvek je imao kvalitet samo nikad nije ovako igrao blizu gola, do ove sezone.

      Comment


      • Mene zanima samo top4 i povratak u LS.

        Comment


        • Roso to nebi trebalo biti upitno. Ja mislim da će i direktno ići, ako se ne varam od naredne sezone u LŠ idu 4 ekipe.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Da idu 4. ekipe i to direktno. To vazi za prve 4. nacionalne lige po koeficijentu. Spanije, Engleska, Nemacka i Italija...

            Comment








            • Comment




              • Tanko delujemo u odbrani, Benatia imao neke kriminalne greske nocas. Kean je odigrao odlicno, asistencija i nad njim napravljen penal, Markizio nadam se da se vraca u svoju taru formu. Dybala bio dobar ali nije ga hteo gol.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Comment


                  • Ipak #33

                    Comment


                    • Hahahhahahahha.....ovo sam malopre snimio

                      Comment


                      • WC centarsut
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Hahah....ma desi se svakome. Imao je De Šiljio odličnu asistenciju Sturaru kada je isti pogodio stativu. Sasvim solidno odigrao kako vidim, mada mi u odbrani deluje malo nezainteresovano.

                          Comment


                          • Sve su cesce price da ce Liht u Nicu, i da se okrecemo dovodjenju Cancela sto bi meni bilo top pojacanje.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Ovaj 3. golman Juventusa Pinsoglio, u sve 3 utakmice u ovoj turneji, odlican! 27 godina ima, cesto po pozajmicama bio, ali odlican je branio, pogotovo protiv PSG-a.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Sinoć brat umalo da skine tri penala. Vrhčina golam, bolji od Ščešnog veseljaka.

                                Comment

                                Working...
                                X