Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Herera i Matuidi bi bilo savršeno za kraj.

    Poslano sa mog Archos 101 Neon koristeći Tapatalk
    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

    Comment


    • Last edited by Sandugp; 28-07-16, 13:20.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Prvo jedna sa promocije



        pa jedna antalogijska



        Pa onda jedan izazovan tekstić

        http://www.football-italia.net/88465...entus%E2%80%99

        i na kraju

        TMW claim that Milan could close the deal for Juventus striker Simone Zaza soon.
        Sada da vidimo kad Pogba ode kog vezno ćemo da dovedemo i za koje novce.

        Comment


        • Glavni razlog za odlazak iz Napolija je ADL.

          "Moj odnos sa njim nikada nije bio dobar jer nam se ne poklapaju mišljenja. Ovaj izbor je bio izazvan sa njegove strane, on me je 'izgurao' iz Napolija", rekao je Gonzalo Iguain.

          Jednostavno, nisam želeo više ni minut da budem sa njim.
          Zvuci nevjerovatno, ali na osnovu ovih izjava izgleda da on nije bio sretan i zadovoljan u Napoliju.
          Last edited by Rossonero; 28-07-16, 17:20.

          Comment


          • Ma klasično pranje obraza, uvek je neko drugi kriv. Otišao čovek da pobeđuje, jasno kao dan, pri tom odbio je ugovor u Napoliju po kom bi zarađivao 500k više godišnje! Mada i to je sranje, ko da je neka razlika dobiti 7m godišnje ili 7.5.

            I ja bih isto uraio da sam na njegovom mestu, ovo je najveći transfer među italijanskim klubovima ikada, najveći Juveov i kako stvari stoje neće biti dugo oboren, prelaskom je ušao u istoriju, da je pak ostao bio bi samo jedan u nizu.

            Sad cela planeta bruji o njemu, priča se.....zar to nije ono što se traži ?

            Comment


            • Dobio je i Iguain para od transfera valjda. Nije valjda da misliš da se tek tako odrekao para.
              sigpic

              Comment


              • To ne znam, mogu samo da nagađam. Ono što je izvesno jeste da mu je Napoli nudio ugovor sa 7.5 miliona primanja godišnje, a u Juventusu će imati 7m.

                Comment


                • Zuliani said on JTV today that Higuain wouldn't be the last big buy for Juve.
                  Podgrej kazan, spremi meso.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Podgrej kazan, spremi meso.
                    Sta li su jos isplanirali - ko je sledeca meta?
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Čitao sam da smo navodno hteli Veratija, ali smo momentalo poljubili vrata jer isti nije na prodaju.

                      Sad jedini sa kim se ozbiljno povezujemo je Gabigol, s tim što ja mislim da nećemo više dovoditi napadače, treba nam vezni, a tu jedino imamo kontakte sa Hererom, s tim da on nije nešto rpeterano veliko pojačanje.

                      Videćemo, nema žurbe ima još skoro mesec dana jer ove godine se Superkup igra krajem godine.

                      Comment


                      • Ma kakav Veratti, pre ce nekog iz rodbine prodat nego njega. Barsa kad ga je trazila i ono krenula ona njihova klasicna hajka preko medija, kad se javljaju svi igraci tima kako zele da ga vide u timu, zapretili im da ce aktivirati klauzulu Messia ako ne odjebu u skokovima

                        Barbosa bi trebao da stigne. Sto znaci jedan napadac ide, ako ne i dva. Herrera je odlican igrac, motor u nogama ima.

                        Comment


                        • Jeste Herra odlican, ali mislim da ce neko zvucnije pojacanje pojuriti.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Prototype View Post
                            Barbosa bi trebao da stigne. Sto znaci jedan napadac ide, ako ne i dva. Herrera je odlican igrac, motor u nogama ima.
                            Mandžukićev menadžer danas izjavio da Mandžo sigurno ostaje, a po Italiji se vrti priča da Zaza ide u Milan za 25+5 miliona. Nestvarno mi da će Juve ući u sezonu bez napadača iz domaće kuhinje......

                            Retko sam gledao Porto, ali kad god sam gledao Meksiko, Herera me je, blago rečeno, oduševio. Dobar je, ali nije to sad neki trasfer da se najavio na klupskoj televiziji kao veliki.

                            Npr. ja bih voleo Tonija Krosa.
                            Last edited by Brajkula; 28-07-16, 20:57.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Mandžukićev menadžer danas izjavio da Mandžo sigurno ostaje, a po Italiji se vrti priča da Zaza ide u Milan za 25+5 miliona. Nestvarno mi da će Juve ući u sezonu bez napadača iz domaće kuhinje......

                              Retko sam gledao Porto, ali kad god sam gledao Meksiko, Herera me je, blago rečeno, oduševio. Dobar je, ali nije to sad neki trasfer da se najavio na klubskoj televiziji kao veliki.

                              Npr. ja bih voleo Tonija Krosa.
                              Ja Tonija bas juce doveo na Menadzeru. Imao neki sastanak sa Zidanom i (zbog prevelike guzve veznjaka u Realu) odlucio da ode. Strpali ga na listu i ja ga naravno ugrabim za smesnih 21 milion
                              Cisto sumnjam da ce ga Real dati, ali bilo bi odlicno kada bi im Kros bio sledeca meta.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Ma to bih samo ja voleo, inače msm da nema šanse.

                                Neko tipa Matić, Matuidi, Vitsel, pa i Herera je next.

                                Comment

                                Working...
                                X