Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Ti pričaš kao da nam je transfer budžet nula, pa sad preklapamo prodajemo da bi doveli, tj. moramo da prodamo igrače u vrednosti od 94 miliona evra da bi doveli Iguaina.

    Da se ne lažemo, i ja mislim da Pogba ide i više puta sam to i napisao, ali se potajno nadam da neće, jer ja od tih 120 miliona nema ništa, ali od ušatog....ovako sa Iguainom a bez Pogbe će nam opet faliti tačka na kraju rečenice.....

    Ali ako ode Pogba, a dođu Gabigol i npr. Nemanja Matić....to je prelazni rok da se napiše knjiga o njemu.

    Dobrodošao Pipita, sto golova ti želim po sezoni, četiri u finalu LŠ. Ajd sad pa polako.

    Naravno da budžet nije nula, ali trenutno je Juve u minusu od 70-tak miliona ako računamo samo prvu polovicu Higuanove klauzule, a ako računamo i drugu koja će se platit naredne sezone + otkup Benatije to ide preko 120-130 miliona. Pogbina prodaja se savršeno uklapa u sve to, a nisu ni oni ludi da odbiju 120 miliona.

    Juve će svakako posle ovog transfera Pogbe da bude samo jača ekipa i imaju veću šansu da osvoje LŠ nego prošle sezone. Poslovanje 101, odlični transferi.
    Last edited by HeadBurn3r; 26-07-16, 22:45.

    Comment


    • Otišli Kvardado, Morata i Pogba ako ode, a došli nam Pjanić, Iguain i Pjaca....diskutabilno.

      Naravno na sve to Dani Alveš i Benatja koji nisu baš bili preko potrebni, jer imamo 4 odlična štopera i Lištajnera na desnom beku.

      Lemina sigurno ide i to za sumu od nekih 20 do 25 miliona, Pereira vrlo verovatno, a moguće i Zaza, podvučeš crtu Juve ide u plus sa tim transferima i ostaje mu predviđen transfer budžer za ovu sezonu da finišira jednim jakim veznim igračem.

      Ako Pogba ode to menja drastično situaciju....kao i svu igranku oko transfer politike u Juveu ovog leta.

      Ma samo nek nije dosadno

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Sav sam se najezio...ide sutra pravi post o padovima i usponima top klase i to namjerno tim redom

        Ali ovo mora sad,znaci najvece skrtice u istoriji fudbala daju skoro 100 miliona na oca fudbala

        Covjek koji zadnjih godina igra pod gotovo najvecim pritiskom na svijetu ima tolika muda da sebi jos veci teret nabaci...sve najbolje ikono fudbalska
        Pa ne bih ja rekao bas da su najvece skrtice. Imali su oni kroz istoriju i te kako velikih transfera.
        Ali da pametno kupuju i da (do sada) ne izdvajaju bas neverovatne sume novca za fudbalere to stoji.
        Oni stariji ce se setiti 92 na primer kada su za tada ogromnih 15ak milki doveli Vijalija iz Samdorije i Plata iz Barija za 10ak (to su tada bile ogromne sume novca). Primera radi jedan Badjo je 91 dosao za "samo" 7 miliona iz Fiorentine.
        Nikada Juve nije zalio novce da ih ulozi kako treba. Tako da ne brinem ja za ovaj transfer Iguaina. Znaju oni sta rade. Btw kada jedan covek u Seriji A zabije 36 komada za sezonu onda on stvarno vredi svakog eura koji je placen.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Stigla ikona

          Last edited by AK47; 27-07-16, 09:54.
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Ikono razocarao si me. Ocekivao sam od tebe avatar Pipite pa makar bio u dresu Reala. Kaktav crni Isco.

            Kakva je situacija sa Pogbicom? Preko fona sam, internet katastrofa..

            Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

            Comment


            • Sad je red na Isca da proigra jer je to nenormalan talenat i red je da to bude ove sezone

              Ma ista kao i svaki dan,a evo je izbacio neki klip o tome kako ne treba vjerovati svemu sto se pise po novinama...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Zajebajem se za avatar.

                Znaci sapunica zvana Pogba se nastavlja...

                Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

                Comment


                • Ni broj nije dilema ako je uopste i bila...



                  http://www.football-italia.net/88413...world%E2%80%99
                  Last edited by AK47; 27-07-16, 13:33.
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Po meni je bolje da ste vratili Moratu za 60-70m

                    Comment


                    • Osećam se braćo kao da je 2007.godina, jer fakat ovako nešto je trebalo da se desi 2007.godine da nije bilo farsopolija. Hvala ti Bože na pravdi i pravičnosti !



                      Gonzalo Higuain will be presented to the media tomorrow at 16 CET.
                      Dobrodošao Pipita ! Nije da nisam srećan zbog transfera iako je svima jasno da smo preplatili igrača, ali ko ga be, nisu ni oni ludi, da nema para sigurno ih ne bi bacali, istorija me naučila.

                      I na kraju jedna slika koja opisuje MOĆ !!!!



                      Comment


                      • Samo što će Benatia brzo upasti tu na mjesto Barzaglia

                        Comment


                        • Barzaljija, evo treću sezonu po raznim forumima šalju na klupu, a on čovek iz sezone u sezonu sve bolji.

                          Imaće tu mesta za sve, Barza se sve češće povređuje, a i Kjeliniji isto tako....verovanto posledica godina, tako da će biti prostora i za Benatiju, a iskreno se nadam i za brata mog Ruganija.

                          Kako je Evra pozdravio dolazak Pipite



                          neverovatan brat.

                          Comment


                          • Rugani je opasan igrac, ali opasan. Konkurencija mu je orgomna pa ne moze da se dokaze koliko bi trebalo, ali polako - sto su ovi stariji to ce on sve vise i vise prilika dobijati.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Ne može perspektivnije od Ruganija u Italiji zasigurno.

                              Ako ode Pogba, a velika je verovatnoća da hoće, verovatno će nas pojačati Meksikanac

                              Doyen has offered Hector Herrera to Juventus. The Mexican midfielder wants to leave Porto. He's valued at €25-30m. [CM]
                              Mođi pre neki dan izjavio da je Herera bolji fudbaler od Pogbe. Klasika Mođi stil, iako se radi o notornoj glupsti

                              Comment


                              • Mnogo jak tim. Odbrana mi je impresivna. Iako se nije promenila bar ta startna postava, dugo su zajedno. U jačim utakmicama teško je protiv njih...
                                Biće interesantno.

                                Comment

                                Working...
                                X