Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nece lako izaci na kraj sa DS-om.

    Comment


    • Originally posted by saburo sakai View Post
      Gledate Juve - Totenhem??
      Gleda se tekma, Tottenham los, mi solidni i tako

      Comment


      • Igraci koji se spominju kao moguce zamjene za Pogbu.

        Matic, Witsel, Matuidi.

        Comment


        • Strasan tim ima Juventus, glavni favoriti za osvajanje LS. Jos ako dodje Matic ili Matuidi tesko ce vam bilo ko parirati. Odlican prelazni rok.

          Comment


          • Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Eto liga osvojena, jedino sad LP da ispadnu u grupi i ljepota
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Nejmar je zvanicno kostao Barselonu 57 miliona eura, a ustvari je ta cifra mnogo veca, oko 90 miliona. Agencije unistavaju te Juznoamericke igrace. DS je posebno tezak za saradnju, muka da se otkupi ugovor od njih. I tu se mnogo toga skriva, Mancester se opucio da postane jedini vlasnik Rohovog ugovora npr. A Roho je sala, ovakvi kao Gabigol DSu najvise donose.
                Nejmar jeste kostao 57 miliona evra, od toga je Santosu otislo ako se ne varam oko 17 miliona evra. Neki su u transfer uracunali i platu pa su dolazili do tih brojki od 90 miliona evra i vise. Poenta je da se sve zasnivalo na prici i podizanju tenzije kroz medije i stalno se proizvodila neka napetost, kontam da je to bila i poenta. Niko nikada nije dosao sa pravim dokazom da je sam transfer iznosio preko 57 miliona evra.

                Najgore je sto je kod tih fudbalskih zvijezda u Brazilu veliki broj strana ukljucen u ugovor i onda prilikom nekog velikog transfera pola Brazila na nogama i svi hoce svoj dio kolaca, u uvijek je po njima neko prevaren i pokraden. Zato treba dobro paziti prilikom tih transfera.

                Ma Juve ce na polusezoni i matematicki obezbijediti titulu.

                Comment


                • Gonzalo Higuain's £75.3m move from Napoli to Juventus makes him the third most expensive footballer of all time.


                  Comment


                  • Jedna prica se zavrsila.

                    Last edited by Rossonero; 26-07-16, 20:02.

                    Comment


                    • Sav sam se najezio...ide sutra pravi post o padovima i usponima top klase i to namjerno tim redom

                      Ali ovo mora sad,znaci najvece skrtice u istoriji fudbala daju skoro 100 miliona na oca fudbala

                      Covjek koji zadnjih godina igra pod gotovo najvecim pritiskom na svijetu ima tolika muda da sebi jos veci teret nabaci...sve najbolje ikono fudbalska
                      Last edited by AK47; 26-07-16, 20:37.
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Ide se na usatog to je vise nego jasno ovim potezom dovodjenja Higuaina za ove pare.

                        Pogba mi je blizi odlasku nego ostanku..

                        Pitanje je koliko ce moci u LS pored Bayerna, Reala, Barcelone, Atletica?

                        Kalco nije upitan to ce da izdominiraju lagano.
                        Last edited by Rossonero; 26-07-16, 20:50.

                        Comment


                        • Ma brate osvojice Juve ligu,ali meni je sad to pretjerano podcjenjivanje bezveze.Prosle godine je liga vecim dijelom ok bila jer je Juve jako lose startao i mozda je tu najveci problem bio i u LS?Drugo mjesto u grupi i izvlacenje Bayerna za protivnika je prica za sebe...sve cemo vidjeti,ali svaku utakmicu valja dobiti i ako u ligi krenes dobro vjerovatno ce i u LS biti isto tako kad vec kreces iz prvog sesira

                          Kazu za nekog igraca bice pod lupom,a sta tek reci za situaciju Higuaina
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Sam je izabrao svoj put.

                            Svaka njegova partija bice pod posebnim povecalom.

                            94 milke brateeee..

                            Comment


                            • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                              Čisto sumnjam da će Juve prodajom Zaze i još nekog anulirati 150 miliona koliko su do sada potrosili. Jedino ako taj neko nije Pogba.

                              A jos se pominju Vitsel i Gabigol, sve se tu crta meni.
                              Ti pričaš kao da nam je transfer budžet nula, pa sad preklapamo prodajemo da bi doveli, tj. moramo da prodamo igrače u vrednosti od 94 miliona evra da bi doveli Iguaina.

                              Da se ne lažemo, i ja mislim da Pogba ide i više puta sam to i napisao, ali se potajno nadam da neće, jer ja od tih 120 miliona nema ništa, ali od ušatog....ovako sa Iguainom a bez Pogbe će nam opet faliti tačka na kraju rečenice.....

                              Ali ako ode Pogba, a dođu Gabigol i npr. Nemanja Matić....to je prelazni rok da se napiše knjiga o njemu.

                              Dobrodošao Pipita, sto golova ti želim po sezoni, četiri u finalu LŠ. Ajd sad pa polako.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X