Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa nije im hića da prodaju Pogbu, ja mislim da bi najradije iz uprave da ostane još ovu sezonu i onda da ga prodaju. Zato i razvlače. Svejedno će ovu prvu polovicu novca koji su dali za Higuaina vratiti prodajom Zaze i još nekog.
    Last edited by Mario14; 26-07-16, 00:21.

    Comment


    • Čisto sumnjam da će Juve prodajom Zaze i još nekog anulirati 150 miliona koliko su do sada potrosili. Jedino ako taj neko nije Pogba.

      A jos se pominju Vitsel i Gabigol, sve se tu crta meni.
      Last edited by HeadBurn3r; 26-07-16, 01:33.

      Comment


      • Pa eto Pjanića su otplatili novcem od Morate, a Benatia, Pjaca i prva rata za Higuaina -> oko 80miliona eura, i više od pola tog novca mogu vratiti prodajom Zaze, Lemine i Pereyre koja se spominje. Tako da, nije im hića sigurno da prodaju Pogbu i vjerujem da bi volili da ostane još jednu sezonu da napadnu LP ozbiljnije nego ikad, ali bude li želio da ide sad naravno da će ga pustiti, neće držati nezadovoljnog igrača. Na Pogbi je da odluči. Ja kako sam čitao po nekim izvorima kao ima želju da ostane ali ga naravno tko drugi nego Raiola navlači da ide, i vjerovatno će otići, keš će najprije presuditi, ništa drugo.

        Edit: Zapravo sjebao sam se za Benatiu, nisu ga ni platili nego je koliko vidim sad pozajmica sa pravom otkupa od 20mil. eura. Mislio sam da su ga kupili. Znači 60milja su u "minusu", prodaju ova 2-3 spomenuta igrača, dođu malte ne na nulu. Neka budu i 20ak milja u minusu opet sjajan posao i opet kažem nije nikako hića da prodaju Paula.
        Last edited by Mario14; 26-07-16, 03:27.

        Comment


        • Samo da crngelja ostane kod vas.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Ne verujem da će de Laurentis da dozvoli da mu isplaćuju igrača u rate, samo klauzula od 94 miliona. Verovatno to koči transfer.

            Comment


            • Ma Juve namerno odugovlaci jer ne zele da prodaju Pogbu, a debeli hoce da odere obe strane i tu je problem. Ja i dalje mislim da Pogba nece otici, a ako ostane sledece sezone ce on u Real. A st ose tice tog novca, sigurno ce biti u ratama, mislim da svi znamo kolika je skrtica Marota tako da nece sigurno grunuti sve pare odjednom, a sto neko rece malopre od prodaje Zaze i jos par igraca taman ce se pokriti svi dugovi.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                Ne verujem da će de Laurentis da dozvoli da mu isplaćuju igrača u rate, samo klauzula od 94 miliona. Verovatno to koči transfer.
                Takva klauzula, nema on tu sta da trazi.

                Comment


                • Originally posted by Prototype View Post
                  Takva klauzula, nema on tu sta da trazi.
                  Da se plaća u dve rate?

                  Comment


                  • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                    Da se plaća u dve rate?
                    Upravo, dve rate. Pola sada, pola sledece godine.

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      Ma Juve namerno odugovlaci jer ne zele da prodaju Pogbu, a debeli hoce da odere obe strane i tu je problem. Ja i dalje mislim da Pogba nece otici, a ako ostane sledece sezone ce on u Real. A st ose tice tog novca, sigurno ce biti u ratama, mislim da svi znamo kolika je skrtica Marota tako da nece sigurno grunuti sve pare odjednom, a sto neko rece malopre od prodaje Zaze i jos par igraca taman ce se pokriti svi dugovi.
                      Nešto sam ubeđen da je to oko Pogbe sve završeno i da samo sitnice dele transfer. Videćemo, ako tako bude Napoli će najbolje da prođe.

                      Originally posted by Prototype View Post
                      Upravo, dve rate. Pola sada, pola sledece godine.
                      Nisam to znao.

                      Comment


                      • Gabigol zavrsen sa Santosom, sad ide tezi dio posla, dogovoriti se sa DS.

                        Santos confirmed they accepted Juve's €20m bid for Gabigol
                        Santos owns 40% of Gabigol, Gabigol owns 40% of his contract & Doyen Sports owns 20% - Good luck figuring out that one
                        Koliko tek Juventus ima starih neotplacenih rata? Cisto sumnjam da ce potrositi 200 miliona bez ogromne kes injekcije.
                        sigpic

                        Comment


                        • Placa to Juve na 3-4 rate, ne oseti se to

                          Da, tezi deo posla tek predstoji. Sve mi se cini da ce najgore biti kako otkupiti tih 20%

                          Comment


                          • Cekaj, a koliko ce kostati Gabigol ukupno? 20 miliona Santosu, a koliko ce tek traziti agencija i njegovi, izaci ce na 40-ak. Sad ne znam kako se racuna posto prvi put vidim ovako nesto
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Gledate Juve - Totenhem??
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Nejmar je zvanicno kostao Barselonu 57 miliona eura, a ustvari je ta cifra mnogo veca, oko 90 miliona. Agencije unistavaju te Juznoamericke igrace. DS je posebno tezak za saradnju, muka da se otkupi ugovor od njih. I tu se mnogo toga skriva, Mancester se opucio da postane jedini vlasnik Rohovog ugovora npr. A Roho je sala, ovakvi kao Gabigol DSu najvise donose.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X