Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne treba se ni Pereire tako olahko odricati po meni dobar igrac samo ga je prosla sezona zbog povrede usporila.
    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

    Comment


    • Jbg soe, treba nekoga i prodati.

      Evo sada razmišljam ako bi Švajni došao, ne daj Bože, jedan od Nemaca bi morao da visi i tu dođem do zaključka da su njih dvojica nalaze u fizičkom stadijumu tačno da izguraju zajedno jednu sezonu na jednoj poziciji.

      Comment


      • Nece Juve Draxlera, odmah im je usledio demant u vezi njega. Marotta ti je dosta ponosan, kad ga jednom neko odbije zbog manjeg klub, ne zaboravlja to Ni Di Nataleu nije zaboravio da je odbio Juve 2010.

        Sad Draxler moze da se pusi po Wolsburgu dokle god hoce, to sam rekao i nakraju proslogodisnjeg transfera roka, drzim se toga. Iako jeste odlican igrac. Al koji to igrac bira jbni Wolsburg pored Juvea. Kakav mentalni sklop krv ti jbm
        Last edited by Prototype; 04-08-16, 00:19.

        Comment


        • Samo da se brat Marchisio oporavi i ne sikiram se za sredinu doci ce vec neka zamjena a tu je vec i Pjanic.Dosta toga ce zavisiti od Khedirinog i Marchisievog zdravlja ako oni budu na nivou ocekuju nas stvarno velike stvari.
          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

          Comment


          • Tutosport indirektno rekao gde će Pogba igrati naredne sezone

            Ts: The Argentine destined to become more and more the symbol of the Bianconeri: a meeting is imminent for a new contract. And that #10 shirt...
            Tuttosport:

            -Dybala signs till 2021 & earns net wages ~ as much as his friend #Higuain
            And offer #10
            Markizio se vraća krajem novembra, početkom decembra otprilike. Odlično ide oporavak.

            Comment


            • Ova naredna sezona ce biti Dibalicina.
              Pored Gonzala ima da postane jos veci mamojeb nego sto je bio ... ne znam ni sam koliko da mu predvidim golova i asistencija.... znam samo da ce biti mnogo i jednog i drugog.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • sad gledam neke dibaline klipove,podseca me u dosta slucajeva na mesija dok dribla..voleo bih mnogo da ga vidim u barsi za recimo dve godine..
                MESSI 10

                Comment


                • Ja ne bih.

                  Comment


                  • Ahaha to mi je razumljivo sad ozbiljno,podseca na mesija,bar mene,a napredovace jos mnoogo..sto rece neko ovde ovo je njegova sezona
                    MESSI 10

                    Comment


                    • TS: "Schalke 04, raggiunto accordo con Lemina. Ora i tedeschi pronti a chiudere con la Juve per 23 mln. Marotta su Dahoud"
                      Meni će biti lično krivo ako se ovo desi, Lemina ima ogroman potencijal i to je pokazao na ono malo utakmica što je igrao. Marota opet tu dominira, doveo je igrača za 9m i prodaje ga za 23m, i to igrača koji je u klubu daleko od klučnog za tim.

                      I malo opet o Gabigolu

                      TS:Gabigol: sparks
                      Juve won't let go: after stealing Higuain from Napoli and Pjanic from Roma, now they try to beat Inter for the Brazilian

                      Comment


                      • Kakav je taj Dahoud cujem pozitivna misljenja o njemu?
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Ja sam ga gledao samo protiv nas prošle sezone...



                          sme da igra.

                          Comment


                          • Sutra sa Vest Hemom na otvaranju njihovog novog stadiona sutra u 14h, Alegri za tu priliku je imao presku i ono što bi se izdvojilo:

                            Postava:

                            Allegri: “Tomorrow we'll play with a four-man defence, and I'll give you the formation now, so everyone's happy: Buffon; Dani Alves, Benatia, Rugani, Alex Sandro; Lemina, Pjanic, Asamoah; Pereyra; Dybala, Mandzukic. Neto will be subbed on for the second half.”
                            Pogba:

                            Allegri: “It's only fair that [Jose] Mourinho should choose not to talk of Pogba as long as he's a Juventus player. I called up Pogba for tomorrow evening, so he'll be in Vinovo for training on Monday. There's no point in discussing replacements for Pogba because right now he's a Juventus player.”
                            Markizio:

                            Allegri says Marchisio's recovery is going fine and he will be back mid-October
                            Pipita:

                            Allegri: “You'll see him, and not just for a few minutes. Juventus carried out a great market campaign, signing five new and excellent players.

                            Comment


                            • Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment




                              • Okrenuli Brajko i on janje neki dan. Posljedice su vidljive.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X