Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Како доминира мој млађи брат у свом дебију за репку

    Comment


    • Тек сад видим каква је то играчина. Наиграо се дабогда у Јувеу.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Да не буде да сам само ја рекао да је Мирко геније:

        Nedved: Mirko je totalni genije!



        Engleski mediji prave opširne analize i procjene šta Hodžsonovu četu očekuje u Podgorici, od stanja terena, preko atmosfere na tribinama, do kvaliteta u timu.

        Od crnogorskih fudbalera u centru pažnje su Mirko Vučinić i Stevan Jovetić, toliko da je prestižni „Indipendent” objavio naslov: "Vučinić i Jovetić: Pazite se ubitačnog tandema".

        "Dejli mejl" je kontaktirao člana uprave Juventusa, nekadašnju legendu Pavela Nedveda, koji je u superlativima pričao o Vučiniću:

        "Volim da ga gledam, jer on je genije, totalni genije! Nekada je toliko nonšalantan i nevidljiv na terenu da to postaje iritirajuće, a onda u djeliću sekunde napravi potez koji vas podigne iz stolice. Posljednja utakmica u Bolonji je klasičan primjer: nije ga bilo nigdje, a onda je u jednom treptaju primio loptu, okrenuo protivničkog igrača i pospremio loptu u mrežu. I kako da ga ne volite", zapitao se Nedved.

        Oglasio se i Džonatan Vilson, čuveni kolumnista "Gardijana", specijalista za fudbal u istočnoj Evropi, koji je u svom tekstu napisao da je borbeni duh dio crnogorskog nacionalnog mita.

        Vilson je na kraju podvukao tri igača na koja Engleska treba da obrati pažnju: Vučinića, Jovetića i Marka Bašu.

        BBC analizira protivnika Engleske u tekstu pod naslovom "Zašto Engleska ima dobar razlog da bude oprezna u Crnoj Gori".

        Nacionalna engleska stanica objašnjava kako igra Crna Gora i nabraja poznata lica - osim Vučinića i Jovetića, to su Stefan Savić i Simon Vukčević, koji su igrali u Premijer ligi.

        Stadion pod Goricom opisan je u tri riječi: mali, bučan, neugodan.
        Како оно беше, нешто типа Мирко је геније, Венди је невина, Боки13 до јаја.

        Comment


        • Ja se slazem 100% s Nedvedom,znaci rijec ne bih promijenio...cak da dodam i meni je vrlo simpatican i kao igrac i kao lik jos vise
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Па то што си додао је некако и рекао ако се чита између редова
            Но не слажемо се сви на овом форуму по том питању, но није ни битно толико.

            Comment


            • Ja se slazem da je on genije i da ga je uzivanje nekad gledati,da je simpatican bas kao lik,ali ono sto se ti i ja ne slazemo i necemo nikad je upravo to sto je Nedved i rekao,krajnje je nekonstantan i neozbiljan zna da bude previse za moj ukus(kao da ga nema na terenu),tu ti ne razdvajas subjektivno i objektivno,a ja se trudim da to uradim koliko mogu...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Ja se slazem da je on genije i da ga je uzivanje nekad gledati,da je simpatican bas kao lik,ali ono sto se ti i ja ne slazemo i necemo nikad je upravo to sto je Nedved i rekao,krajnje je nekonstantan i neozbiljan zna da bude previse za moj ukus(kao da ga nema na terenu),tu ti ne razdvajas subjektivno i objektivno,a ja se trudim da to uradim koliko mogu...
                Истина је бре да он колико зна фудбала могао би много више да пружи на терену, но са друге стране 10 голова и 6 асистенција, дакле 16 голова директно или индиректно и није за спрдњу, но није ни за неки превелик респект, дакле мора, а и закључили смо може више. Нема ту нешто мнго мозгања, само што мене боде моја мисао која се испољава у томе да ја мислим да нам ни Љоренте неће донети догодине 20+ голова, не знам што, једноставно ова 3-5-2 игра више некако прави простора везним играчима него нападачима, али да су и ови (нападачи) машили ове године, јесу. Мислим како другачије оправдати чињеницу да само најефикаснија екипа у лиги уз Рому којој када одузмеш она 3 гола у пфф са Каљаријем има колико и ми 57, а да је при том везни ред постигао 28 голова, дакле мало па пола (рачунам само Серију А, нмг да тражим статистику и за Европу).

                Comment


                • Boki13 je simpatican*

                  Spoiler


                  Moras dvije strane prelistati da ga nadjes :/
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Ма идеално ме не занима шта је Боки13, алудирао сам на иронију, у осталом написао сам и "нешто типа", а искрен да будем нисам се ни сећао да је то твој пост, тако да не мораш схватати то као личну прозивку или шта већ, једноставно супротног сам мишеља, мишљења да оно што он ради на терену један нпр. Бентеке, Ламберт, Лукаку и тако ти неки момци који имају бољу статистику у ПЛ не могу да спроведу у дело , једино ако су сами на тренингу.
                    Мирко је дао и 3 гола у ЛШ што доводи до броја 10.
                    Иначе статистика из Серије А је само за део приче како 3-5-2 прави више простора везним играчима, нисам се баш најјасније ту изјаснио, ту имаш извињење.
                    Last edited by Brajkula; 26-03-13, 15:37.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Ма идеално ме не занима шта је Боки13, алудирао сам на иронију, у осталом написао сам и "нешто типа", а искрен да будем нисам се ни сећао да је то твој пост, тако да не мораш схватати то као личну прозивку или шта већ, једноставно супротног сам мишеља, мишљења да оно што он ради на терену један нпр. Бентеке, Ламберт, Лукаку и тако ти неки момци који имају бољу статистику у ПЛ не могу да спроведу у дело на терену, једино ако су сами на тренингу.
                      Мирко је дао и 3 гола у ЛШ што доводи до броја 10.
                      Иначе статистика из Серије А је само за део приче како 3-5-2 прави више простора везним играчима, нисам се баш најјасније ту изјаснио, ту имаш извињење.
                      Nisam gledao Juventus mozda kao ti,ali mogu ti reci da ne zaostajem mnogo sigurno...

                      Nemoj ni da se salis i da krivis formaciju,ja sam toliko promasenih sansi vidio od Giovinca,Vucinica i Matrija da je to smijesno,znaci njih trojica promasii zicera kamion da se tako izrazim...
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Ma рекао сам већ да су и они поприлично машили, ето нпр. против Наполија шта је промашио Вучинић мислим да би оно постигло 70 јаких нападача, али са друге стране тај Вучинић није ове сезоне имао ни толико среће, имао је бар 5 статива, што опет није оправдање.
                        Било како било, мало нападача резонује игру као он, то смем да гарантујем, сад што је лик мало на своју руку, јбг. Бербатов ми је доста сличан, наравно и бољи нападач, али сличан стил, јаки на лопти када су окренути леђима, и само гурање у улицу играчима, грађење, ролују лопту под јаким дуелом, луцидност, тако некако. Има још таквих нападача, не могу сада свих да се присетим, али сигурно да они одскачу од уопичајних ових данас како их ја називам "робота".

                        ЕДИТ: Што се тиче мог гледања Јувентуса нисам сигуран да ли сам ове сезоне пропустио две или три утакмице (Каљари у Парми и Катанија код Куће те две сто посто и можда још једну уз њих, али можда)

                        Comment


                        • Sve si to namjestio fino i slazem se,ali to je ono sto ti ja pricam,Berba zabije 25-30 golova po sezoni i zbog toga ih ja razdvajam ipak;)
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Sve si to namjestio fino i slazem se,ali to je ono sto ti ja pricam,Berba zabije 25-30 golova po sezoni i zbog toga ih ja razdvajam ipak;)
                            Ако ми верујеш и ја

                            Comment


                            • Sta to Vucinic radi na terenu sem sto vecinom bude nevidljiv 80 minuta utakmice i u tih preostalih 10 slozi jednu fintu i iskoristi zicer a nerijetko se i obruka cak? Poslije jedne odlicne idu 4 ocajne partije i tako stalno. Kakav crni genije, drvo Matri mu na gol zaostatka i sa mladjanim Belfodilom dijeli broj 7. U najjacoj ekipi u Italiji (miljama najjacoj) nakupice jedva 10 u ligi sto mu je i maksimum. Jebem ti fudbal kad se rijec genije pripisuje Mirku Vucinicu ma ko god to rekao. Eno ga Luis Nazario de Lima Ronaldo ima da dobije 3 cira na zelucu, momentalno.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Е сад ако и Недвед не зна шта је фудбалски геније онда стварно.
                                Геније у смислу


                                Што се тиче Роналда зубатог, можда и најјачи нападач икада, али нису његове карактеристике биле те неке асистеније, играње леђима од гола, већ тотално супротно, човек је најбољи дриблер у трку кога сам ја икада гледао, разоран ударац, сјајна реализација, гол машина, мада и он се на крају сроза са оном епизодом у Милану, повреде га разнеле.
                                Вучинић не може у компарацију са њим, прво јер је класа испод што се давања голова тиче, а друго што је тотално другачији тип нападача.

                                Comment

                                Working...
                                X