Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Mnogo jak igrač Diamanti, baš, kad ga postavi Konte i izdiktira mu šta na terenu da pretoči u delo svojom veštinom i znanjem i malo manjim zalaganje, pa kada odigra AMR sa pola gasa, jedan dribling, drugi dribling, centar šut, šut ima svi da se krstimo

      Comment


      • Ne znam kakav ce biti Dijamanti ali bi slavio da odu ova tri balvana.
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • Originally posted by soe View Post
          Ne znam kakav ce biti Dijamanti ali bi slavio da odu ova tri balvana.
          Svaka ti je na mestu
          Sad ne znam gde i kak obi mogao Dijamanti bio u startnoj postavi kod nas pored svih veznjaka mozda ovamo da se kolje levo sa Asamo-om u vezni ne moze prismrdeti trenutno.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Nema mesta Diamanti u 3-5-2, možda kao drugi napadač ali tu imamo ljudstvo. Ali zato u 4-3-3.... ;)

            Comment


            • Comment


              • Gradne Điđi


                Ovo je statistika pre ovog večerašnjeg meča

                GdS: Gigi Buffon nije primio gol u 460 minuta u Serie A, nedostaje mu 56 minuta do ličnog rekorda.

                Buffon u sezoni 2001/02 nije primio gol u 515 minuta, i nastavio niz u sledećoj sezoni do 761 minute.

                Najduže serije Buffona u Serie A bez primljenog gola: 515 minuta (2001/02), 495 minuta (2011/12), 460 minuta (2013/14).

                Comment


                • Moze li neko da postavi gol Llorentea ?

                  Comment


                  • https://www.dailymotion.com/video/x1...atch-net_sport
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • 6 meceva za redom bez primeljnog gola idemo majstori,kritikovali smo odbranu posle meca sa Violom i Konte odmah zaveo red u odbrani,samo nastavite tako.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Nemanja Nedovic ‏@nedovic1624 30m
                        Fernando Llorente!

                        Comment


                        • Originally posted by bice View Post
                          6 meceva za redom bez primeljnog gola idemo majstori,kritikovali smo odbranu posle meca sa Violom i Konte odmah zaveo red u odbrani,samo nastavite tako.
                          Juče nas Bufon propisno iščupao, vanvasionska odbrana one Di Nataleove šanse


                          bilo je tu još nekih šuteva sa distance, ali poetna je da čim je on digao formu i cela odbrana igra maestralno.

                          Comment


                          • Jedna od lošijih utakmica ove sezone. Kao najboljeg individualca iz sinoćnje utakmice mogu izdvojiti Gigija koji je zaista imao sjajan performans. Odbranivši nekoliko krucijalnih šuteva ekipe iz Udina, a kao najbolju šansu za Udinese spomenuti ću priliku Di Natalea gdje onakav promašaj od Antonia nikad ne bih očekivao. Sve u svemu kao što reće, teška utakmica, ali uglavnom nek smo završili susret s 3 boda.

                            Comment


                            • Koliko meni gotivno kada Skaj odradi ovaj rimejk, nadam se da ga ovog puta ne'e skinuti sa jutjuba u ekspresnom roku da može da se pogleda


                              dobrodošao @bianconero_ze

                              Comment


                              • Iako sam i ja tek od jučer na ovom forumu, ipak sam već našao par novih simpatizera Serie A, te sam ih nagovorio da također uđu u diskusiju s ostatkom pdf-a, jer je dosta zanimljivo.

                                Bruder moj, dobrodošao...

                                _

                                Btw, Marcha je ipak živ:

                                Comment

                                Working...
                                X