Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cuj finale prije finala,a ucesnici tog duela nisu ni Real ni Barcelona,to cak ne moze ni da se nazove tako...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Cuj finale prije finala,a ucesnici tog duela nisu ni Real ni Barcelona,to cak ne moze ni da se nazove tako...
      Свако има право на своје мишљење, но што се Реала тиче нису ми толико убедљиви, час фудбала од стране Јуанјтеда у двомечу.

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Свако има право на своје мишљење, но што се Реала тиче нису ми толико убедљиви, час фудбала од стране Јуанјтеда у двомечу.
        Postovi su ti na nivou napaljenog klinca od 14 godina;)
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Postovi su ti na nivou napaljenog klinca od 14 godina;)
          Ако ћемо да оцењујемо постове, овај твој последњи је на нивоу бекрије испред драгстора који је при том одавно ушао у другу гајбу ;)

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Ако ћемо да оцењујемо постове, овај твој последњи је на нивоу бекрије испред драгстора који је при том одавно ушао у другу гајбу ;)
            Hvala,u pravu si;)
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Cuj finale prije finala,a ucesnici tog duela nisu ni Real ni Barcelona,to cak ne moze ni da se nazove tako...
              Zasto Real,ljudi nisu odigrali finale 11 godina ?
              A ovo je samo jedna izreka kojom se pokazuje koliko je zanimljiv duel, nista vise.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                Zasto Real,ljudi nisu odigrali finale 11 godina ?
                A ovo je samo jedna izreka kojom se pokazuje koliko je zanimljiv duel, nista vise.
                Jeste ali su Real i Barcelona u zadnjih 16 godina(biram i ja zanimljive brojeve kao i ti,11 ili 16 sta fali) 6 puta bili prvaci

                Ne bih dalje na ovu temu,smara me izuzetno...ne moze nikako da se kaze finale prije finala ako nisu ucesnici barem jedan od ova dva tima,pa cak ni u teatralnoj najavi da se poveca zanimljivost duela
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Jeste ali su Real i Barcelona u zadnjih 16 godina(biram i ja zanimljive brojeve kao i ti,11 ili 16 sta fali) 6 puta bili prvaci

                  Ne bih dalje na ovu temu,smara me izuzetno...ne moze nikako da se kaze finale prije finala ako nisu ucesnici barem jedan od ova dva tima,pa cak ni u teatralnoj najavi da se poveca zanimljivost duela
                  За Барселону ок, али што Реал ? У лиги нису одминантни, у Лиги Шампиона такође, није ми то јасно, реци што једном а не само да напишеш "не може да се назове" и то је то. Манчестер вас био бољи, добила вас Борусија, на основу чега да ти кажеш да је пре Реал-Бајерн нпр. финале пре финала, него нпр. Јувентус-Бајерн ?

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    За Барселону ок, али што Реал ? У лиги нису одминантни, у Лиги Шампиона такође, није ми то јасно, реци што једном а не само да напишеш "не може да се назове" и то је то. Манчестер вас био бољи, добила вас Борусија, на основу чега да ти кажеш да је пре Реал-Бајерн нпр. финале пре финала, него нпр. Јувентус-Бајерн ?
                    Jeste ja nikad ne napisem argumente za nesto,ti si taj koji na tom polju briljira

                    Nemam snage vise s tobom da se raspravljam misli sta hoces...
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Jeste ali su Real i Barcelona u zadnjih 16 godina(biram i ja zanimljive brojeve kao i ti,11 ili 16 sta fali) 6 puta bili prvaci

                      Ne bih dalje na ovu temu,smara me izuzetno...ne moze nikako da se kaze finale prije finala ako nisu ucesnici barem jedan od ova dva tima,pa cak ni u teatralnoj najavi da se poveca zanimljivost duela
                      Po cemu to Real zasluzuje vise od Bayerna da se nadje u tom "nazovimo" finalu ? I sam si govorio da Bayern igra najjaci fudbal trenutno. Jos su ih prosle godine izbacili u polufinalu.
                      Eto jedan od dva najbolja tima ( Bayern/Barselona) i Juventus. Mislim da se moze nazvati.

                      A to za 11, pa valjda je Real poslednji put igrao 2002. finale. Evo uzecemo 10 godina, Real 0 finala, sve Barselona.

                      I za Nemacka-Italija je bio isti slucaj, nikakve argumente niste iznosili, samo " meni je Nemacka bolja i gotova prica" .
                      Last edited by Black Mamba 24; 24-03-13, 20:01.
                      sigpic

                      Comment


                      • Jel' bitno ko najvise zasluzuje u krajnosti ? Bajern i Barselona verovatno najvise zasluzuju ali opet to ne igra nikakvu ulogu , bar ne u fudbalu
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Napisao sam sad post od metar,ali mi ga nije prihvatio forum pala mi konekcija,drugi put

                          A ti se pravis budala ako ti ja nisam dao svoje argumente za Njemacku;)
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Napisao sam sad post od metar,ali mi ga nije prihvatio forum pala mi konekcija,drugi put

                            A ti se pravis budala ako ti ja nisam dao svoje argumente za Njemacku;)
                            Evo sada cu ponovo prelastati, mozda sam zaboravio.

                            A dobra strana ovog foruma je sto se postovi ne brisu kad padne konekcija, samo ides na "back" i vratiti sve ispisano.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                              Evo sada cu ponovo prelastati, mozda sam zaboravio.

                              A dobra strana ovog foruma je sto se postovi ne brisu kad padne konekcija, samo ides na "back" i vratiti sve ispisano.
                              Napisao zivota mi metar,ali srusilo mi se sve i kad sam opet usao nema nista...

                              Kad budem raspolozen napisat cu opet
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment



                              • Auguri, direttore и да ти твој тим доноси још много, много трофеја !

                                Comment

                                Working...
                                X