Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Легитимно, људи траже резултат, боли оног газду патка да ли ћеш ти да заломиш цео стадион својим потезом, он је уложио паре, он хоће резултат....али опет, ја причам овде у своје име, не кажем да је Мирко најбољи играч света и то, већ једноставно да је лик потез играч, баш онакав каквог публика воли и ето ја ћу, а капирам и много људи овог света, пре да гледам нпр. једног Касана него једног Каванија који је гол машина, кориснији играч по екипу, аутоматски бољи играч (навео сам баналан пример, да се сада не хватамо компарације њих двојице, молим вас ).

    ЕДИТ: У осталом то је и Недвед рекао, да воли да га гелда јер је геније.
    Last edited by Brajkula; 26-03-13, 17:57.

    Comment


    • Ma neka Mirka i meni je gotivan ali Juventus zasluzuje bolje.
      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

      Comment


      • Ma razumijem sta hoces reci i slazem se,ko voli gledati mrtvog Mandzukica jbt ali da lik radi posao radi i to dosta dobro,daleko vise nego sto su svi ocekivali i to je dokaz da se samo rad trazi ako se hoce ozbiljnost...

        Najbolji od tih su najveci karakteri,i Pirlo je prirodni genijalac,ali ne moze prirodno da trci 13km po mecu,zato mora krv da se pisa i jbg ti ostaju najvise zapamceni,naravno s razlogom;)
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by soe View Post
          Ma neka Mirka i meni je gotivan ali Juventus zasluzuje bolje.
          Догодине други нападач, сем уколико не дође Суарез што није велика вероватноћа, чак можда иста и не постоји. Љоренте први, он други, неко појачање трећи, Ђовинко и Матри четири и пет, Кваљарела иде у Немачку највероватније, Бендтнера нема сврхе да откупимо, слично је и са Анелком.

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Ma razumijem sta hoces reci i slazem se,ko voli gledati mrtvog Mandzukica jbt ali da lik radi posao radi i to dosta dobro,daleko vise nego sto su svi ocekivali i to je dokaz da se samo rad trazi ako se hoce ozbiljnost...

            Najbolji od tih su najveci karakteri,i Pirlo je prirodni genijalac,ali ne moze prirodno da trci 13km po mecu,zato mora krv da se pisa i jbg ti ostaju najvise zapamceni,naravno s razlogom;)
            Пирло мени просле Зидана је најјачи везни играч свих времена, Зидан је невероватан мозак, после истог иде Андреа маг - мада и те листе "свих времена" и то је добрим делом субјективно гледање.

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Пирло мени просле Зидана је најјачи везни играч свих времена, Зидан је невероватан мозак, после истог иде Андреа маг - мада и те листе "свих времена" и то је добрим делом субјективно гледање.
              Upravo tako subjektivno gledanje,volim i ja Pirla pravo i nek ostane na ovom da ne idemo dalje
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Brajkula gdje ti je najveci genijalac Del Piero .
                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                Comment


                • Originally posted by soe View Post
                  Brajkula gdje ti je najveci genijalac Del Piero .
                  Stoji iza Francesca Tottija
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by soe View Post
                    Brajkula gdje ti je najveci genijalac Del Piero .
                    Он је нападач, доктор нападача, причао сам о везним играчима ;)


                    ЕДИТ:
                    Originally posted by AK47 View Post
                    Stoji iza Francesca Tottija
                    Дај Акане немој нас вређати као што ФСС врећа Миха, то је тај неки ранг увреде са овим постом
                    Last edited by Brajkula; 26-03-13, 18:10.

                    Comment


                    • cudno je sa kojom lakocom vi pisete i dodeljujete titulu genija
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Он је нападач, доктор нападача, причао сам о везним играчима ;)


                        ЕДИТ:


                        Дај Акане немој нас вређати као што ФСС врећа Миха, то је тај неки ранг увреде са овим постом
                        Ja tebe sad necu ovdje ubjedjivati satima kako i zasto,ali meni je bolji igrac Totti ,cak mi je i u repki nekako imao prednost.To ti je kao kad je Lamps dobio broj 8 ispred Gerrarda u repki,e tako i Totti 10 ispred Del Piera

                        Kad god bi kupovao kao mladji one casopise pred veliko takmicenje u kojima su detaljno opisane sve repke ucesnice,kao najboljeg igraca Italije sve su novine navodile ime Totti Francesco,a meni bilo drago
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Del Piero ima 40-ak nastupa i 20-ak golova vise za reprezentaciju trofeje je glupo i poredit,meni sigurno najdrazi fudbaler svih vremena,drag mi je i Totti al Alex je tata.
                          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                          Comment


                          • Ti samo google koristis;)

                            U vrijeme kad su obojica bili bas jaki mislim da je Totti imao prednost u repki,to se ogledalo kroz taj broj na ledjima...
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Ti samo google koristis;)

                              U vrijeme kad su obojica bili bas jaki mislim da je Totti imao prednost u repki,to se ogledalo kroz taj broj na ledjima...
                              Totti_Euro_2000.jpg
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Originally posted by soe View Post
                                [ATTACH=CONFIG]10300[/ATTACH]
                                Sto me nisi odmah demantovao,sjetio se jel tako u medjuvremenu nisi guglao

                                Mogu vala sto puta kiksati,ali google za sve necu koristiti pa makar

                                To je bio ovaj trenutak sjecam se dobro,Totti trazio 10 da nosi i dobio,Alex izgubio 10 i dobio 7

                                Last edited by AK47; 26-03-13, 18:41.
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X