Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znam ja da je Totti nosio desetku al eto cijenim da su 2000-te obojica bili u primeu.
    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

    Comment


    • Ма није мерило то ко је носио 10-ку, ако ћемо по томе Дел Пиеро испред (дужи период је носио тај број), а морао сам да изгуглам и то да је Дел Пиеро носио 10 и 1998. пре Роберта Бађа (иначе Тоти за то СП није био ни позван).
      Поређење њих двојице је исто тако субјективно мишљење, ранг као када поредиш Касиљаса и Буфона, оба човека су велики играчи, с тим што је Дел Пиеро више пута показао да је већи човек од Тотија, који је имао доста екцеса током каријере, то му је такође плус неки у очима нас обичних посматрача.
      Last edited by Brajkula; 26-03-13, 18:49.

      Comment


      • Originally posted by Uros94 View Post
        Не брате, онда не капираш. Вучинићу баш стоји то геније, док на пример не бих тако назвао никад Роналда, Кристијана Роналда, Рунија...
        Оригиналан...
        Veliki genije Mirko Vucinic zvani "dadoh 19 prije 9 godina" hahahah sve mi blam jbt, sve zakrecem web kameru imam osjecaj da me neko gleda dok se otkidam od smijeha sam u sobi. Ako predje 10 mozda ce moci da stane pored recimo Drogbe ili Ibrahimovica a da se ne crveni od sramote. I kako te nije sramota napisati da Ronaldu nikad ne bi prisio genije a Vucinicu bi? Sreca tvoja pa ne postoji rubrika "smijesni postovi nasih forumasa" u programu SK-a.
        Last edited by bracala; 26-03-13, 18:52.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Pa jel' ga neko poredio sa Drogbom ili Ibrom,svakakvih likova ovde.
          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Ма није мерило то ко је носио 10-ку, ако ћемо по томе Дел Пиеро испред (дужи период је носио тај број), а морао сам да изгуглам и то да је Дел Пиеро носио 10 и 1998. пре Роберта Бађа (иначе Тоти за то СП није био ни позван).
            Поређење њих двојице је исто тако субјективно мишљење, ранг као када поредиш Касиљаса и Буфона, оба човека су велики играчи, с тим што је Дел Пиеро више пута показао да је већи човек од Тотија, који је имао доста екцеса током каријере, то му је такође плус неки у очима нас обичних посматрача.
            Ma ne,tas na vagi ce sigurno pretegnuti u nekoj opstoj ocjeni na stranu Del Piera ja sam svjestan toga,samo meni licno subjekitvno bolji Totti,eto toliko

            Buffon i Iker je daleko izjenacenija trka,svasta osvojili obojica individualno,a i sa timovima i reprezentacijama;)

            Meni je taj broj 10 ostao u ocima zbog toga sto je on trazio i dobio,a nije trazio od nekog malog igraca nego od Del Piera i dobio,ali nebitno...

            @Uros

            Rooney od 20 nacina sutanja lopte izabere da lobuje golmana i lobuje ga,a covjek nije genijalan....e svasta

            Jeste kopac i to jos vise cijenim,ali genijelan itekako

            TI SI MISLIO NA DEBELOG RONALDA,PRAVOG,ISTINSKOG

            Nije genije i nije orginalan,izmislio covjek fudbal doslovno jbt,ovo danas sto napadaci koriste to je sve skoro njegovo
            Last edited by AK47; 26-03-13, 18:59.
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by soe View Post
              Pa jel' ga neko poredio sa Drogbom ili Ibrom,svakakvih likova ovde.
              Kako moze biti genije a da se ne poredi sa ovom dvojicom? Genijalac sa svima moze stati rame uz rame.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Kvari se tema sa glupostima nekome je Vucinic genije i sta sad jel treba covjeka ludim proglasit,i ti navijas za Chelsea jbg. niko nije savrsen.
                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                Comment


                • Originally posted by soe View Post
                  Kvari se tema sa glupostima nekome je Vucinic genije i sta sad jel treba covjeka ludim proglasit,i ti navijas za Chelsea jbg. niko nije savrsen.
                  Prvo nakon tacke ide veliko slovo,a nakon toga kakve veze ima sto navija(m) za Chelsea,ti si savrsen sto navijas za Juventus

                  Ne kontam!
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by Bracala View Post
                    Kako moze biti genije a da se ne poredi sa ovom dvojicom? Genijalac sa svima moze stati rame uz rame.
                    Узми за то да су они бољи генијалци од њега и то је то, у ствари јасно је ко дан да су поменута двојица бољи играчи од Мирка, не због тога што су дали више голова и статистиа, већ генрално гледано то су играчи који су носили и дан данас носе своје екипе на својим леђима, нешто што Пирло данас ради у Јувентусу добрим делом.

                    Мирко је геније јер човек стварно током меча приушти нама обичним гледаоцима уживање, неколицину генијалних потеза, ствар проста, а то је и Невед рекао. Дакле, не најбољи веће једноставно играч кога је милина гелдати због свог стила.
                    Last edited by Brajkula; 26-03-13, 19:08.

                    Comment


                    • Da skrenemo sa teme, veceras Djidji dolazi do brojke 126 kada su utakmice za Italiju u pitanju i izjednacava se sa Maldinijem na II mestu.

                      136 Kanavaro samo. I to ce Djidji da obori lagano.
                      Last edited by ExEric; 26-03-13, 19:19.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by soe
                        Meni je Chelsea bezveze klub pa ne serem nikom sto misli da je dobar i navija za njega,tako neka i on pusti ljude koji vole Vucinica da smatraju da je najbolji na svijetu ako hoce.
                        Los pokusaj spina ili cega vec. I meni je Juventus smecarski klub ali kakve to veze sada ima sa svime ovime? Nikakve.

                        @Brajkula

                        Ne moras ti 16 puta ponavljati sta se tebi svidja kod Vuckana. Slozi on potez, fino je to vidjeti. Onda je Ronaldinho najbolji ikada. Kakve je poteze on slagao. Slozi potez na centru, izbaci 3 igraca Osasune i onda vrati loptu nazad. Ekstra. Ne omalovazam ja to. Pepsiju nikad dosta takvih likova za reklame ali ne mozes ti samo zbog toga biti genije. Moras imati konstantnost, odusevljavati iznova i iznova svojim partijama, rjesavati velike utakmice i finala, jesti konkurenciju. Mirko pola toga ne radi.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Originally posted by KingEric7 View Post
                          Da skrenemo sa teme, veceras Djidji dolazi do brojke 126 kada su utakmice za Italiju u pitanju i izjednacava se sa Maldinijem na II mestu.

                          136 Kanavaro samo. I to ce Djidji da obori lagano.
                          Иначе, ја очекујем да вечерас закачи и цифру 54. утакмица како је на голу Италије сачувао своју мрежу ;)

                          Comment


                          • Moram samo reci bratu Akanu, da se Del Piero odrekao 10-ke posle EP 2000. Tada u finalu je Del Piero mogao da ukopa Francuze, al promasio dva zicera. Igrao je tada Del Piero povredjen u finalu nije ni trebao ulaziti u igru, slicno kao sto Ronaldo nije trebao igrati povredjen finale protiv Brazila 1998. Secam se ko juce, jedva naterali Del Piera da uzme medalju Na SP 1998 je dosao povredjen, vukao povredu stopala iz finala LS protiv Real Madrida.

                            Del Piero je tada bio daleko ispred Tottia. I igrali su na drugacijim pozicijama tada, Del Piero napadac tj tranquerista, a Totti AMF. Del Piero je odigrao toliko velikih meceva, da je glupo porediti njih dvojcu. Roma je u LS dosla jednom do cetvrt finala i primila 7 komada od Manche. Del Piero je jedan od retkih velikana koji je dobio "standing ovation" na Old Trafordu i Santiago Bernabeu. I ja sam subjektivan al brate Akane ne poredjuj mi najomiljenijeg igraca sa Tottijem, msm i princa Rima mnogo cenim al ne ide

                            Ronaldo i Vucinic u istoj recenici, Brajki udri sebi jednu klempu

                            Comment


                            • Originally posted by Prototype View Post
                              Ronaldo i Vucinic u istoj recenici, Brajki udri sebi jednu klempu
                              Нисам се ја ухватио први за Роналда, обуздај

                              Comment


                              • Pogba ce vjerovatno i veceras biti starter za Francusku,bas me zanima kako ce izgledati protiv jakog veznog reda kakav je spanski.
                                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                                Comment

                                Working...
                                X