Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima, jesi video gol?
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Onaj gervinho sigurno na nekom hasisu frajer, pa iz nemoguce situacije golcina, a onda samo da proturi loptu frajer promasi

      Giroud ja sam ostao bez rijeci, gledao sam ga u francuskoj ali ovo je strasno kako lik igra. Spusta lopte, krece se apsolutno SAVRSENO, odvlaci igrace, otvara prostor, dobar sut, dobra tehnika igranja glavom, jedino mu je passing bio los al popravit ce cica Wenger i to.

      Podolski, da mi je znati ko je ono rekao da ce biti flop, a bilo ih je mnogo, mozda su to cak i nearsenalovi navijaci al ne bitno, strasno je odigrao, a jos bolje ce igrati ipak je ovo njegov boyhood team.. Odlicno kretanje, odlican sut..

      Cazorla, impresioniran sam. Strasna tehnika, ambideksternost, dribling, vizija strasno, a jos se nije uigrao kako treba. Bit ce to jos bolje. Jos jednom napominjem suradnja walcott-cazorla bit ce strasna!

      Walcott i Ox, dobra partija, moze bolje al ovo je prijateljska pa se nije trcalo kako bi se trebalo trcati..

      Chamakh, brate zadajes mi puno muka.. Svidja mi se kao igrac, ali fakat je unistio samopouzdanje

      Robin van Persie, trudio se, trcao je, otvarao se, ali nije dobio lopte. Imao je onaj neki dribling nesto, al to je cisto da se proba.. Jedna stvar me je zaintrigirala. U drugom poluvremenu Arsenal je igrao bez kapitena, odnosno niko nije imao kapitensku traku i onda ulazi van Persie sa kapitenskom trakom, ne znam da li to nesto znaci al je cudno da nema kapitena u terenu, cak i kad su oba kapitena na klupi.. Solidno je odigrao ocekujem jos, ali sada nas ocekuje Wengerova presica i da nam kaze da ne zna ko je van Persie pa da mozemo da mirno spavamo
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Olivier Giroud ce razvaliti PL, siguran sam, onakvo kretanje napadaca od 1.90m nisam skoro video.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Sada citam, valja je van Persie odmah uzeo kapitensku traku od djurua.. Ne znam fakat da li se tako ponasaju ljudi koji hoce da napuste klub?

          Inace vise me skoro i nije briga nakon prvog poluvremena vidio sam da vrijedi ova slika

          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • http://www.mirror.co.uk/sport/footba...return-1251062
            IDEMOOOOOOOOOOOOOOOOO!
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Sagna dosta dobro napreduje.. JA bi stavio Yennarisa kao zamjenu kakav jenkinson I opet se pojavljuju po novinama clanci o tome kako liverpool zeli walcotta. dosadni su, walcott potpisuje ugovor uskoro nadam se
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Mocni Sagna..
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Sagna dosta dobro napreduje.. JA bi stavio Yennarisa kao zamjenu kakav jenkinson I opet se pojavljuju po novinama clanci o tome kako liverpool zeli walcotta. dosadni su, walcott potpisuje ugovor uskoro nadam se
                  Zelimo Volkota, postaje ozbiljnije. Vece su sanse da ostane nego da ode.
                  sigpic

                  Comment


                  • Iz ovakvog Arsenala u ovakav Liverpool, ne vidim zasto, ali dobro, i ne cenim ga mnogo kao igraca.
                    @Wada, hvala za fotku!
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Giroud i Cazorla ce biti velika pojacanja to se odmah vidi,Podolski nako ali mislim da ce i on biti ok.Sto se tice zamjene za desnig beka Yennaris je puno bolja opcija od ograjisalog Jenkinsona.
                      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                      Comment


                      • Walcotta cijenim mnogo i TREBA DA OSTANE.. igrac koji ce da napreduje, a i vidjela se saradnja sa cazorlom i giroudom danas, plus je mjenjao strane jako dobro
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Ko da napreduje? Walcott? U cemu, prosvetli me, pokazi mi put?
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Walcott je najbolju saradnju imao sa Chamberlaion.
                            Danas FANTASTICNA igra ! S vremena na vreme su me podsecali na onaj Arsenal iz vremena Henrya,Vieire,Piresa itd.
                            Sto se pojacanja tice ne mogu da odaberem koji se najbolje pokazao. Sva trojica odlicni. Giroud se odlicno krece, Podolski takodje, Cazorla sjajne lopte deli. Yennaris odlican na desnom beku, bolji od Jenkinsona.
                            Chamakhu fali mnogo samopouzdanja, kao da se ne usudjuje da suta na gol.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Primorac is fluent in 9 languages: Bosnian, Macedonian, French, English, Japanese, German, Spanish, Portuguese and Italian. Those who have worked with Primorac at Arsenal talk of a charming, highly-intelligent individual whose language skills puts even Arsène Wenger in the shade.
                              Jebo on sebe nisam znao da je ovako pametan

                              Uglavnom Wengerova izjava za van Perisa

                              “There’s no news on Van Persie. Our fans want him to stay so you can understand they are excited. “Anything I could say about Van Persie would be a lie because he’s our player and that’s it.

                              “Robin scored 30 goals last season and you want to keep your best player. “He was player of the year in England. We want to keep him. I cannot tell you more at the moment because I don’t know more.”

                              The Arsenal boss added: “We have not bought the players to replace Van Persie, but to strengthen our squad with the thinking Van Persie will stay. That’s still my mind at the moment.”
                              Izjava Podolskog

                              “First match and first goals.

                              “I was very surprised by the reaction of the Arsenal fans. I heard them chanting my name and it was crazy.

                              “I have felt part of Arsenal from the first day, to score in my first match was great.

                              “I need another two weeks to be fully ready.”
                              Last edited by maliajnstajn; 13-08-12, 01:00.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by Wilshere_19 View Post
                                Ko da napreduje? Walcott? U cemu, prosvetli me, pokazi mi put?
                                Ajnstajne, ja bih odgovor.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X