Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jebes RvP-a, vazno da sacuvamo Fabianskog!
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Gledam ovaj video i zaista deluje neverovatno sta je Arsenal tada uspeo da uradi ...

        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

        Comment


        • to je bila sezona koju ce tesko ko od timova u premier ligi da ponovi

          Comment


          • Chelsea za 10-ak godina stvori tim da uzme LS, a mi se radujemo jebenom trecem mestu! Svakog dana se cimam da li ce Wenger da kaze da je vise od 15m previse za M'Vilu, Belhandu ili koga god. Svakog dana se cimam da li je RvP potpisao novi ugovor ili ce da zapali u City, ili gde vec. Nervoza govori iz mene, ali ne mogu da shvatim ZASTO ne mozemo da jednom sastavimo normalan, sampionski tim?! Ne osvajaju se titule s Djourom, Ramseyjem u ovkavoj formi, Chamakhom, Parkom koji treba u vojsku, Gervinhom koji ume samo da trci, a da sutne mu je misaona imenica. DRESI KESU, ARSENE, PROPADAMO KAO LIVERPOOL!
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Originally posted by Wilshere_19 View Post
              Chelsea za 10-ak godina stvori tim da uzme LS, a mi se radujemo jebenom trecem mestu! Svakog dana se cimam da li ce Wenger da kaze da je vise od 15m previse za M'Vilu, Belhandu ili koga god. Svakog dana se cimam da li je RvP potpisao novi ugovor ili ce da zapali u City, ili gde vec. Nervoza govori iz mene, ali ne mogu da shvatim ZASTO ne mozemo da jednom sastavimo normalan, sampionski tim?! Ne osvajaju se titule s Djourom, Ramseyjem u ovkavoj formi, Chamakhom, Parkom koji treba u vojsku, Gervinhom koji ume samo da trci, a da sutne mu je misaona imenica. DRESI KESU, ARSENE, PROPADAMO KAO LIVERPOOL!
              Slazem se sa ovim sto si napisao. Ali ako pogledas kolko je Celsi ulozio u stvaranje tima, a kolko Wenger moramo biti prezadovoljni i sa ovim trecim mestom.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Originally posted by Topdzija View Post
                Slazem se sa ovim sto si napisao. Ali ako pogledas kolko je Celsi ulozio u stvaranje tima, a kolko Wenger moramo biti prezadovoljni i sa ovim trecim mestom.
                Dojadilo mi je da budemo zadovoljni trecim mestom i slicnim stvarima, sinoc me je bas zabolelo dok sam gledao kako Chelsea, koji je u odnosu na Arsenal do pre 10 godina bio poptuno neprimetan, kao neka fleka, uzima LS. Jos kad pomislim da svi oni majstori koji su prosli kroz Arsenal u poslednjih 20-ak godina nemaju taj trofej (Keown, Adams, Bergkamp, Ljungberg, Pires, Campbell...), a osvojili su ga Turnbull, Meireles, Malouda i slicni, mozak mi otkaze...
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Skysports.com understands Arsenal are leading the chase for Birmingham City starlet Foday Nabay and hope to conclude a deal next week.

                  Koji je sad pa ovaj
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by Wilshere_19 View Post
                    Dojadilo mi je da budemo zadovoljni trecim mestom i slicnim stvarima, sinoc me je bas zabolelo dok sam gledao kako Chelsea, koji je u odnosu na Arsenal do pre 10 godina bio poptuno neprimetan, kao neka fleka, uzima LS. Jos kad pomislim da svi oni majstori koji su prosli kroz Arsenal u poslednjih 20-ak godina nemaju taj trofej (Keown, Adams, Bergkamp, Ljungberg, Pires, Campbell...), a osvojili su ga Turnbull, Meireles, Malouda i slicni, mozak mi otkaze...
                    To je zaista tuzno. Kao sto igrac poput Gerrarda nikada nije osvojio Premier ligu. Ali sta da radimo, kako vreme odmice,fudbal se sve vise i vise samo vrti oko novca i gubi svoju draz. Milina je gledati ekipe poput Athletic Bilbao-a koji neguju svoju tradiciju i dovode samo igrace iz Baskije. Pa posvecenost njihovih navijaca. To je stvarno lepo videti.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Ma sta se gubite za bezveze kakva crna titula kad prodajemo pola ekipa treba biti zadovoljan i trecem mestu to je realnost .Kako smo bre krenuli sezonu pa dupe bi dao za to trece mesto tad i vi mi sad pricate kako ste nezadovoljni , ma daj molim te .....
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Au ja sam zaboravio na to da Dzerard nikada nije osvojio PL. pa ne mogu da vjerujem, iako sam navijac Junajteda strasno mi je zao zbog njega, prava legenda

                        Comment


                        • Krenuli smo tako jer nismo imali zamene za Na$rija i Fabregasa, jer smo u zadnjem trenutku doveli gomilu igraca. Da smo umesto Na$rija doveli Hazarda, a umesto Cesca Matu, mislis da bi se uopste to osetilo da su otisli? Ovo je sve "sta bi bilo kad bi bilo", ali je to moglo da se uradi, i to bi se uradilo s parama od prodaje ove dvojice. Dace Bog da se otarasimo Gazidisa, i da Kroenke proda klub Usmanovu. Nema veze to da li ce Usmanov trositi kao blesav, nego samo da se uz Usmanova na mesto dirketora kluba umesto ovog olosa Gazidisa vrati "covek iz senke", mozak svih nasih uspeha u prvom delu Wengerovog vodjenja tima, David Dein. TO je covek koji je vedrio i oblacio, i njegov povratak bi nas ponovo vratio na vrh tabele PL.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Na$ri je za Hazarda ljudina. Smradina Eden danas izjavio kako je Chelsea ponovo opcija za njegovu karijeru, jer su usli u LS. Kako se decko kurva, to nije humano...
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Ne kurva se nego gleda da ode tamo gde su mu najbolji uslovi,jebe se njemu i za Mancestere i za Celzi.

                              Comment


                              • Kurvanjem sebi dize cenu, nemoj da se lazemo. Deset puta je promenio misljenje, samo gleda da izmuze nekog sto vise...
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X