Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Necu da raspravljam o toj temi u vezi walcotta, ja imam svoje misljenje ti svoje. A za covjeka koji je bio vrlo vrijedan dio tima prosle sezone reci da moze da ide je apsurdno i necu da odgovaram na to...

    Walcott moze napredovati u sutu, finishingu, crossingu i driblingu, obrani i driblingu.. dovoljno sam rekao. Napredovao je u sutu, finishing je strasan bio uvijek ali moze jos bolje da mu se ne desava qpr mec na Emiratesu. Crossing, danas strasan ubacaj na Girouda, naravno da bi neko imao dobre centarsuteve treba imati metu, a sada to i napokon ima jer van persie je stajao uvijek na 14 m prilikom centarsuta i nije toliko dominantan u zraku kao giroud..

    Obrana vraca se, pomaze beku ucestvuje u obrani i to jaca kolektiv..

    Dribling, tu mora jos da uci!


    Ajmo dalje

    And the blows come in threes with Barcelona preparing to offer £11m for midfielder Alex Song this week.
    Jesul oni normalni, za igraca koji je doprinjeo vise nego modric prosle sezone nuditi 11m, a za onog pacova 40m traze ljudi.. Pa ja vjerujem da ga Wenger nece pustiti ispod 20m, ako mogu brazlici traziti za mouru i oscara po 30, 40 miliona onda moze i arsenal za igraca sa 3 godine ugovora..

    I da jebem ja totenhemu mater, nek nabave svoje skaute vise

    http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...ann-MVila.html
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Necu da raspravljam o toj temi u vezi walcotta, ja imam svoje misljenje ti svoje. A za covjeka koji je bio vrlo vrijedan dio tima prosle sezone reci da moze da ide je apsurdno i necu da odgovaram na to...

      Walcott moze napredovati u sutu, finishingu, crossingu i driblingu, obrani i driblingu.. dovoljno sam rekao. Napredovao je u sutu, finishing je strasan bio uvijek ali moze jos bolje da mu se ne desava qpr mec na Emiratesu. Crossing, danas strasan ubacaj na Girouda, naravno da bi neko imao dobre centarsuteve treba imati metu, a sada to i napokon ima jer van persie je stajao uvijek na 14 m prilikom centarsuta i nije toliko dominantan u zraku kao giroud..

      Obrana vraca se, pomaze beku ucestvuje u obrani i to jaca kolektiv..

      Dribling, tu mora jos da uci!


      Ajmo dalje



      Jesul oni normalni, za igraca koji je doprinjeo vise nego modric prosle sezone nuditi 11m, a za onog pacova 40m traze ljudi.. Pa ja vjerujem da ga Wenger nece pustiti ispod 20m, ako mogu brazlici traziti za mouru i oscara po 30, 40 miliona onda moze i arsenal za igraca sa 3 godine ugovora..

      I da jebem ja totenhemu mater, nek nabave svoje skaute vise

      http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...ann-MVila.html
      Vazi ako ga pusti za te pare. . Pa ako oni manekencici iz Brazila i Modric sada vrede vise od Songa ja onda ne znam sta da kazem.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • http://www.goal.com/en/news/12/spain...e=breakingnews

        Dajte fabregasa evo vam song odmah
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • ne damo Songa
          au kako nam se novine lepo uklopile bilo je milina gledati ih i jedino sto zelim za ovu sezonu da nam svi bitni igraci budu zdravi i ako bog da da osvoimo barem 1 trofej (ne bitno je koi je u pitanju samo da prekinemo ovu dugorocnu susu )

          Comment


          • Ledeni, vec smo uzeli 3 trofeja ove sezone... Na pripremama.
            Situacija oko M'Vile je jako zapetljana. Predsednik Rennes-a jos uvek ne prihvata/odbija ponudu kluba koji ju je poslao (mediji tvrde da su Spursi), u nadi da ce isprovocirati Arsenal da i mi ponudimo, a nasa ponuda zavisi od toga da li Song ide u Barcu. Sve u svemu, transfer Songa u Barcu nam je kljucan za dalje poteze u prelaznom roku, koliko ja vidim. Opet, ubedjen sam da ce M'Vila na kraju ipak zavrsiti kod nas.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • pa ako rese da daju Barci Songa ja ne vidim razlog zasto onda ne bi Wenger kupio M'Vilu ali opet sam za to da Song ostane,jer nam je prosle god bio glavni igrac posle Van Persija a sto se tice nasih komsija nesto ih ne vidim ovde da ih ima i da li imaju hrabrosti da se pojave posto su se sirili ko zaraze kad su bili 3 na tabeli sa malim zaostatkom za vodecim i pricom kako idu na titulu,ali posle onog poraza na Emiratima sve im je krenulo nizbrdo,pa smo na kraju opet bili ispred njih



              OOOOOOOOOOOOOO komsije ste skupile 3000 funti za onu opkladu sto ste izgubli (MIKI,Duka di ste ticice )

              Comment


              • Wenger je strasan ekonomista, i definitivno je "ohladio" Rennes onom izjavom da nece M'Vilu. Rennes je morao da spusti cenu, sad Wenger jos ceka da ovi ponovo spuste cenu, ali mislim da preteruje. Spursi us onudili 12m evra, ako bi ponudili 13-14m, M'Vila bi bio nas.
                Inace, Ox zbog povrede otkazao nastup u prijateljskoj utakmici Engleske. Nadam se da je foliranje da ne bi igrao, ako je stvarno povreda, uz Artetu, Jacka i Sagnu, stvari krecu da se komplikuju...
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • evo sad procitah sta kaze M'Vila na sky sportu
                  http://www1.skysports.com/football/n...lm-over-future
                  ovde neko nekoga zaebava
                  e da zaboravih pitati kakav je status ove god sa Rosiky???

                  Comment


                  • Ostaje u klubu, ali mislim da ce imati daleko manju minutazu, jer je dosao Santi, a Jack se vraca (nekad). Tu je i Remzika, koji nezadrzivo napreduje ka tome da postane novi Andrea Pirlo.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Originally posted by Wilshere_19 View Post
                      Ostaje u klubu, ali mislim da ce imati daleko manju minutazu, jer je dosao Santi, a Jack se vraca (nekad). Tu je i Remzika, koji nezadrzivo napreduje ka tome da postane novi Andrea Pirlo.
                      Ramsey kljucni igrac predstojece sezone.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Originally posted by Topdzija View Post
                        Ramsey kljucni igrac predstojece sezone.
                        Samo da ne daje mnogo golova inace cemo ostati bez ijedne poznate licnosti.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Real Madrid midfielder Nuri Sahin will leave the club this week. Manager Jose Mourinho has already said he will not stand in Sahin's way if he wants to leave with the midfielder tipped to join Arsenal on loan.


                          Videcemo u narednih par sati ili naredna dva dana.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • http://www1.skysports.com/football/n...If-RVP-went-to

                            Nisu ovi zdravi, mislim ako fakat FM bude ovakav ima da se rokenem


                            Barcelona are ready to pay £17million for Arsenal's Alex Song but will start the bidding at around a third of that this week.
                            Ja bi im rekao dajte Fabregasa evo vama Song, ili dajte 30 miliona i vas je, a ne ovako gubit jeftino igrace isto ko sto su Fabregasa prodali za manje, jer jedan Fabregas sigurno vrijedi 50-60 miliona, bar je vrijedio prosle sezone a mi ga prodali za 35miliona po meni fabregas jos uvijek vrijedi silne pare i prihvatio bi ga odmah, cak i da im dam Robina i Songa odma bi uzo..

                            Milan want exchange Mexes-Bendtner (Corriere dello Sport)
                            EVO VAM GA ODMAAAAAA

                            Wenger who spoke to Arsenal official website, revealed the club is not done yet with signings:

                            “We are still looking, and we’ll see. We still have an eye on the market and the two eyes on our team. If a good opportunity turns up we will take it.”
                            Eh da vidimo jos jednu deadline day groznicu to bi mi zacinilo sezonu
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by Topdzija View Post
                              Ramsey kljucni igrac predstojece sezone.
                              vala on kad je dao gol mi nikad nismo izgubili tako da od ove sezone od njejga ocekujemo samo u liga kupu da nesto pokaze tkr svoj talenat

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                http://www1.skysports.com/football/n...If-RVP-went-to

                                Nisu ovi zdravi, mislim ako fakat FM bude ovakav ima da se rokenem




                                Ja bi im rekao dajte Fabregasa evo vama Song, ili dajte 30 miliona i vas je, a ne ovako gubit jeftino igrace isto ko sto su Fabregasa prodali za manje, jer jedan Fabregas sigurno vrijedi 50-60 miliona, bar je vrijedio prosle sezone a mi ga prodali za 35miliona po meni fabregas jos uvijek vrijedi silne pare i prihvatio bi ga odmah, cak i da im dam Robina i Songa odma bi uzo..
                                120 vrijedi.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X