Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 4 dana za neka magicna cuda? Nemoguce.

    U ovoj situaciju treba raspustiti upravu, zaustaviti bilo koga ko hoce da ide iz kluba od fudbalera, osim Oxlade retard Chamberlaina, otpustiti menadzera i probat dovest Tuchela i spasavat sta se da spasiti.

    Pricamo o klubu valuacije 2 mlrd funti i likvidnim sredstvima od 300m funti. Tuga i cemer.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Paul Merson: "If Arsenal continue to play three at the back, it will play into the hands of Sadio Mane, Mohamed Salah and Roberto Firmino."

      Izvalio čovek pre utakmice šta će biti Ne znam brate pretrpani smo igračima, furamo neke taktike koje ni Venger sam ne razume i jbg ovakve stvari se dese.
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        4 dana za neka magicna cuda? Nemoguce.

        U ovoj situaciju treba raspustiti upravu, zaustaviti bilo koga ko hoce da ide iz kluba od fudbalera, osim Oxlade retard Chamberlaina, otpustiti menadzera i probat dovest Tuchela i spasavat sta se da spasiti.

        Pricamo o klubu valuacije 2 mlrd funti i likvidnim sredstvima od 300m funti. Tuga i cemer.

        Originally posted by maliajnstajn View Post
        Ne bih Cola, ne bi se integrisao u klub nikako on.

        Princonovic sada, pored sto fundamentalno ne poznaje ekonomiju, pokazuje kako i fundamentalno ne poznaje biznis.

        Kada ciljas na promjenu, cisto da bi nesto promjenio, u 75% slucajeva to se zavrsava katastrofalno. Nama ne treba katastrofa, nama treba tranzicija. Ako je Alegri slobodan, uzet Alegrija, ako nije, neki slabiji trener ne dolazi u obzir. Prije svega Tusel nije uzeo nista bitno u zivotu od trofeja i njemu da se da klub magnitude Arsenala, jok.
        Last edited by Lion; 27-08-17, 18:22.

        Comment


        • Gle Princonovica, trazio 20 minuta post.

          Ja nemam problema da priznam gresku, ali svejedno iz biznis perspektive, sada otpustiti menadzera i upravu je ravno ovom uraganu sto hara Amerikom.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Comment


            • Meni je ova formacija sa trojicom stopera katastrofa.

              Comment


              • Listajuci unazad ovu temu jos iz drugog dela prosle sezone na svakoj strani sam spominjan u kontekstu izdajnika, a ispalo je samo da imam dobra predvidjanja . Kome je dosadno neka krene unazad od prethodnog citiranog posta da cita, ima se tu mnogo zabavnih postova procitati od strane fanatika Vengera

                Comment


                • Comment


                  • Formacija kao formacija je dobra, timovi su se nauzimali trofeja sa tom formacijom. Problem je preveliki broj igrača van svoje pozicije. Kada imaš jednog, eventualno dva to može da se iskrpi. Ali nama je danas pola tima bilo van pozicije i nastao je haos

                    Ako već hoće da fura tri štopera lepo brate stavi tri prava štopera a ne jednog beka, jednu rotaciju i jednog pravog. Takođe ove pozicije što su kao krila moraju da igraju bekovi da bi to ličilo na nešto. Jbg ne znam šta da kažem videćemo da li će se promeniti formacija sledeću utakmicu, lako je biti general posle bitke.
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by Princoni View Post
                      Samo sa Vengerom klub ima stabilnost, gravitaciju i sta jos ono bese
                      Ako neosvajanje vaznih trofeja i borba za plasman u Ls nisu stabilnost onda stvarno ne znam sta jeste
                      😂😂😂

                      Comment


                      • Tu "sledeću utakmicu" fore dajemo Vengeru previše dugo,ovo je bila poslednja takva pred koju sam se nadao da ćemo pokazati zube ali ništa od toga i što se mene tiče nemam dilemu da neće biti bolje dok on ne ode,

                        Čak mislim da bi bilo koji menadžer od ostalih iz Pl bolje prošao sa ovim igračima u ova tri kola od njega.

                        Bilo je svega poslednje tri godine, ali ovo sada je vrhunac, da se on drži formacije a nema igrače za nju pa im menja pozicije kako hoće, još malo pa ćemo videti Peru na poziciji napadača.
                        sigpic

                        #WengerOut

                        “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                        Come on you Gunners!

                        Comment


                        • Comment


                          • Još jedan dokaz da Venger ne zna šta radi:

                            sigpic

                            #WengerOut

                            “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                            Come on you Gunners!

                            Comment


                            • Al jebiga, nije sve crno ili bijelo. Jeste, u hroničnim smo problemima. Jeste već odavno vrijeme da Wenger ode. U pravu ste, nema sistema. Neki igrači treba da idu. Većinu igrača treba prevaspitati. Samo, Wenger kada napusti klub morate biti spremani na to da ćemo vjerovatno 2-3 sezone biti između 6-9 mjesta. Oni pokušavaju izbjeći taj period tranzicije. Od toga nema ništa. Što je Profa duže u timu to se problemi više produbljuju. Ne toliko zbog njega koliko zbog činjenice da se ništa ne mijenja i da smo postali predvidljivi. Sad je kasno za promjenu menadžera, naročito mijenjati Wengera. Ali fokus njegov i kompletne uprave treba da bude potraga za najboljom zamjenom i priprema tima za novog trenera. Ako Wenger bude direktno u tome učestvovao, manje su šanse za veliku krizu. Prije svega, treba se vratiti na 4 nazad.
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Xhaka zasluzuje kritike, ali saigraci kao i trener zasluzuju ogromnu kritiku.

                                Daju mu loptu i svi krenu naprijed, bukvalno se ponasaju kao da je kvoterbek. Nema treninga izgradnje igre od pozadi. Nesto sto je krasilo Wengerove timove, sada prosto ne postoji.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X