Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sva sreca pa se Kokelan pojavio, inace stvarno ne znam kako bih i dalje mogao da trpim onog idiota Flaminija. Da se nije pojavio, verovatno bi sada vodili bitku za cetvrto mesto sa Liverpulom, Sautentonom i kokoskma.

    Comment


    • Sreca pa mu istice ugovor sad i vise ga necemo gledat, nadam se da se Wenger ne drogira i da mu produzi ugovor.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ludi ti Francuzi sa defanzivnim veznim igracima. Bolest kakav odnos kvaliteta i kvantiteta imaju na toj poziciji.

        Eto i Kokelan koji igra kao na drogama bi kod njih bio 10-i izbor (lupio sam broj, mrzelo me da ih sada stvarno sve nabrajam).
        sigpic

        Comment


        • Kako bi ja Kondogbiu volio vidjeti u Arsenalu to je show, ali bio bih prezadovoljan sa Morganom.

          Inace lupaju skandali ovaj Bayern, cisto sumnjam da ce sada Gvardiola produziti ugovor i to je to, crta se pozicija u Arsenalu i da ostane 10 godina, osvoji sve zivo i ode u penziju
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Meni je Morgan osetno jaci igrac od Kondogbie.
            sigpic

            Comment


            • Secam se ja da nam je Monako maznuo Kondu ispred nosa, hteo ga Venger, ali se ovi razbacivali parama i pokupili ga. Mada, on je meni vise box to box, za razliku od Kokelana koga napad mnogo i ne interesuje.

              Comment


              • Arsenal are interested in signing Pierre Emerick Aubameyang from Borussia Dortmund this summer. (Source: SkySports)

                Interesantno zbilja.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Arsenal are interested in signing Pierre Emerick Aubameyang from Borussia Dortmund this summer. (Source: SkySports)

                  Interesantno zbilja.
                  Prevara od igraca.

                  Comment


                  • Dybala ode u Juve najvjerovatnije, sto bi bilo ekstra jer se otvaraju vrata za silnog Pipitu i da se zakljuca tripleta iduce sezone sa njim i Morganom.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Fin video

                      sigpic

                      #WengerOut

                      “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                      Come on you Gunners!

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Arsenal are interested in signing Pierre Emerick Aubameyang from Borussia Dortmund this summer. (Source: SkySports)

                        Interesantno zbilja.
                        Igrac za Aston Villu i te klubove da trci i to
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Sa Agbonlahorom u Villi bi cinili mozda najbrzi tandem PL

                          Bilo je govora da je Arsen zainteresovan za Fernanda ali pojavile su se price da Tevez zeli da ide u Boku na kraju leta tako da ukoliko ode stvarno onda Ljorente ostaje najverovatniije.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Pregledah ovaj bolestan video sa Mesutom, od sad ga zovem igrac 4 dimenzije, 4D

                            Svaki dribling, svaki pas, svako stajanje na lopti je odmjereno da se pomjere igraci, covjek razmislja unaprije 12 poteza. Kada je tim statican, on je katastrofa, kada tim trci on je najbolji na terenu
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Pregledah ovaj bolestan video sa Mesutom, od sad ga zovem igrac 4 dimenzije, 4D

                              Svaki dribling, svaki pas, svako stajanje na lopti je odmjereno da se pomjere igraci, covjek razmislja unaprije 12 poteza. Kada je tim statican, on je katastrofa, kada tim trci on je najbolji na terenu
                              Gokara silni to radi kada poželi

                              Comment


                              • Abumejang je slabija verzija Walcotta, nista sem brzine taj decko nema. Drug je veliki fan Dortmunda, gleda gotovo svaku njihovu utakmicu i uvek najvise pljuje Abumejanga.

                                Sto se Gvardiole tice, svaka cast za sve uspehe, ali Barselonu je dobio gotovo formiranu, a sada je pre 2 godine preuzeo formiran Bajern koji je vec bio uveliko masinerija pod Hajnkensom. A ako kojim slucajem preuzme nas za koju sezonu opet ce mu Wenger formirati ekipu.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X