Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • Klopp odlazi iz Dortmunda...

      Nije da ima 100% veze sa nama ali mozemo da bacimo poneki komentar?

      Comment


      • Originally posted by Ray View Post
        Klopp odlazi iz Dortmunda...

        Nije da ima 100% veze sa nama ali mozemo da bacimo poneki komentar?
        http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...gen-Klopp.html

        Eto ga komentar
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by Ray View Post
          Klopp odlazi iz Dortmunda...

          Nije da ima 100% veze sa nama ali mozemo da bacimo poneki komentar?
          Ide on u City.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Klop je picka!

            Spoiler


            Klopp is tired that all his star players left or will leave this summer!
            He has no motivation to rebuild his team again! The world feels sorry for him!

            And then there's Arsene Wenger, a man like Klopp,who lost all his star players
            in a period of financial instability and has now built a stadium and a world class team!

            Anybody here understands how difficult it has been for him?

            Dortmund lost 2 massive players in 2 seasons (Götze and Lewandowski) and they have a disastrous season!

            We've had our talismans leave season after season and yet we've made it into the top 4 every season by
            maintaining a net spend of 9 million a season until we bought Özil!

            This without doubt is the most incredible managerial performance in the history of modern day football!

            One Arsene Wenger!
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Pise se da je Milner odbio Liverpool zbog Arsenala. Sta mislite o njegovom eventualnom dolasku? Free agent je na leto. Moguce da ga Wenger hoce zbog toga da bi imao Engleza vise, Milner je koristan igrac, radilica, tesko da bi imao mnogo prostora u prvoj postavi, ali da ulazi sa klupe povremeno i za kup utakmice bi bio dobar.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Originally posted by Topdzija View Post
                Pise se da je Milner odbio Liverpool zbog Arsenala. Sta mislite o njegovom eventualnom dolasku? Free agent je na leto. Moguce da ga Wenger hoce zbog toga da bi imao Engleza vise, Milner je koristan igrac, radilica, tesko da bi imao mnogo prostora u prvoj postavi, ali da ulazi sa klupe povremeno i za kup utakmice bi bio dobar.
                A gde bi on imao mesta i na klupi?

                Jako ga cenim kao igraca, ali mi smo prebukirani sa igracima skoro na svim pozicijama od kako smo se resili onih silnih povreda. Jedino ako se Volkot prodaje.

                Comment


                • Ili je tim silnim povredama konacno dosao kraj ili nas je ovo sada usralo da su nam skoro svi igraci zdravi. Ja samo kazem meni bi Chamberlain igrao pre svih tih nasih krilnih igraca(Sanchez zagarantovan). Brz je, jak, dobar tehnicar, ima sut, solidan u odbrani, radilica. S druge strane Walcott ima samo brzinu i solidnu zavrsnicu zbog toga mi je Ox ispred Thea.

                  Nadam se da ce Theo dobiti sansu protiv Readinga u subotu, Wenger izjavio da racuna na njega u buducnosti i kao da je Theo napredovao dosta. Samo da ne bude potcenjivanja opekli smo se sa Monacom, red je da se odbrani trofej.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Racunaj i Ozila kao krilo sve dok Santi igra prvu postavu, plus Velbek, Gnabri (mada nemam pojma gde je nestao ), Kembel i Podolski koji su na pozajmicama. Imas krila koliko hoces.

                    Comment


                    • Nece Wenger kupovati igrace preko 25 godina osim golmana, ako bude kupovao kupit ce Ceha ili Handanovica i to je to.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ne treba nam Milner

                        Btw Aki daj izvuci onaj tvoj magični digitron i reci mi koliku platu Wengerica ima zanima me nešto
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by Gangrena View Post
                          Ne treba nam Milner

                          Btw Aki daj izvuci onaj tvoj magični digitron i reci mi koliku platu Wengerica ima zanima me nešto
                          Po sezoni 8m funti plus bonusi za trofeje
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Znači oko 650k mesečno bogami dobra kinta to ispada nešto oko 150k nedeljno.Znam da Murinjo ima 8.5m funti godišnje godišnje dok Gvardiola kidiše sa oko 15 milki.

                            Sad sam baš nešto gledao po netu i našao listu od prošle godine Wengerica 4. trenutno , Lippi neočekivano ispred

                            Last edited by Lord Gangarić; 16-04-15, 17:24.
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Prosli ugovor Wengerica imao 7 m funti, sada je to povecano na 8m.

                              Inace bolestan bezobrazluk od TV kuca da stave Arsenalovo polufinale kupa i tekmu Celzi-United u isti termi, SRAMOTA!
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment




                              • sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X