Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Remzika>Draxler, moze se diskutovati, ali Giroud i Pipita ne mogu u recenicu.

    Lik je dao 90 golova u 3 sezone za Napoli. De da ponovim, DEVEDESET za 3 sezone.
    Draxler nije napredovao nista vec 3 godine. Ne istice se ni u Bundesligi. Prosjecan igrac tamo. Ako ce se dovodi krilni igrac puno bolja opcija je Reus, ili Armenac koji je sada u Unitedu.

    Giroud je osvojio ligu sa Monpeljeom pored PSG-a i Lyona. I nijedna liga se ne moze porediti sa Engleskom. Vidjeli smo Higuaina u reprezentaciji. Sprdancija postao covjek.

    Comment


    • De da ponovim, 90 golova covjek dao za tri sezone. Arsenal zadnje 3 sezone dao 140 golova ukupno u svim takmicenjima

      Mozda on jeste couker klasicni, al ce dat bruku golova, a Giroud nek daje te vazne. Jebe mi se, samo nek dodje uvalit ce 40 golova sa Mesutom iza sebe.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Opusti se i uzivaj.

        Comment


        • Vi ste meni gore sto se natezete s ovakvim likovima...pusti ga nek pise i uziva

          Giroud ne daje golove po par mjeseci kad u krizu upadne dobro je Veseli rekao neki dan.On je ok kad je u formi mozes da se nadas necemu,ali kad nije kanal isto kao Remzija
          Last edited by AK47; 13-07-16, 18:59.
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            De da ponovim, 90 golova covjek dao za tri sezone. Arsenal zadnje 3 sezone dao 140 golova ukupno u svim takmicenjima

            Mozda on jeste couker klasicni, al ce dat bruku golova, a Giroud nek daje te vazne. Jebe mi se, samo nek dodje uvalit ce 40 golova sa Mesutom iza sebe.
            Slabija liga. Pitanje je kako ce se snaci u Engleskoj.

            No njega i mogu prihvatiti umjesto Girouda. Veca greska je prodaja Remzike za dovodjenje Svabe.

            Comment


            • Aki poslusajmo Akana koji nas navodi na pravi put.

              Comment


              • Arsenalu tačno da dođu Mesi, Ronaldo i sam Pogba ne bi uzeli ništa dok je jedna persona luzerskog karaktera u klubu.

                Comment


                • Ramsey i Giroud dva meni najdrza igraca ne zato sto su najbolji nego bas zato sto su prilicno osporavani od drugih tacno bi se smorio vise nego kad je Cesco odlazio, mislim da ih se Venger nece odreci jer nema potrebu za tim, pogotovo posle ovako dobrog turnira.

                  Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                  Comment


                  • Arsenal have put Alexandre Lacazette to one side
                    Arsène Wenger never spoke directly to Lyon or Alexandre Lacazette’s agent about a possible summer transfer, GFFN has learnt.

                    Instead, Wenger has pursued Lacazette this summer in the age-old Arsenal formula of doing transfer business: through an intermediary.

                    Arsenal had enquired both with the player and with Lyon through several individuals who are not directly linked to the club.

                    After being quoted a fee worth €50m plus bonuses (for an overall fee worth around €60m) for the player, Arsenal have put Alexandre Lacazette to one side, as they assess the availability and viability of other targets.

                    Lyon President Jean Michel Aulas remains hopeful of keeping Alexandre Lacazette for the 2016/17 campaign, but internally OL concede that he is not untransferable should a side reach those demands.

                    PSG remain very much on top of this situation, but do not appear to have submitted a formal bid yet.

                    In short, a deal is there to be done, should either one of PSG or Arsenal want it badly enough.
                    sigpic

                    Comment


                    • Da je matori kesirao za Suareza prije dvije godine sada bi Arsenal imao najboljeg napadaca na svijetu. Ovako ce vjerovatno morati vise platiti losije igrace od njega.

                      Comment


                      • Originally posted by Samuraj View Post
                        Da je matori kesirao za Suareza prije dvije godine sada bi Arsenal imao najboljeg napadaca na svijetu. Ovako ce vjerovatno morati vise platiti losije igrace od njega.
                        Samo se molim da ne izadje nedje jos neka prica kako je dogovorio sve sa nekim ekstra igracem a onda se desio zemljotres i cunami, zvijezde su dosle u odredjeni polozaj i transfer je propao... Venger ako misli da sa ovim sastavom moze da bude konkurentan za prvo mjesto onda ili je u velikoj zabludi ili je dobar manipulator.

                        Comment


                        • Hoce Vermalen da se vrati. Ima ponudu West Hema, al ceka i nada se da bi ga Arsenal htio.

                          Generalno ovdje ne znam sta bi rekao. Do povrede je bio vrhunski stoper, poslije povrede katastrofa.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • But president Aurelio De Laurentiis has now hit back and expressed his anger at the situation to Sky Italia: "It is just nonsense."

                            De Laurentiis' son Edo, who is vice-president, added to TuttoNapoli: "It is just a hoax and you must not believe everything.

                            "We are building a great squad for the Champions League. We have received no offer for Higuain, neither from Juve nor any other club."


                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Ne znam ovo za Iguaina. I da ima ponuda i da nema, sumnjam da bi ADL smio da kaze da se nesto sprema. A Vermalen, e ako znam, to je macak u ogromnom dzaku, mada mislim da bi bio solidan za rezervu ali daleko od prvih 11. Nema veze i da ne dovedemo nikoga, ionako nam se sezona zavrsava u martu, kupove ne racunam, uz svo postovanje mislim da ne treba da nam bude uspjeh osvajanje Fa cup-a.

                              Comment


                              • ....

                                Julian Draxler will not be leaving Bundesliga club Wolfsburg this summer, says the German side's sporting director.
                                The situation with Draxler is 100% certain that he will be staying at Wolfsburg. There is no discussing that, Klaus Allofs told Sport1.

                                Comment

                                Working...
                                X