Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam da li ce Arsenal biti najbogatiji ali i sadasnje finansije bi bile dovoljne da na ovo sto mu Venger ostavi, Gvardiola usavrsi svoj sistem i posprda se s ligom. Ima Arsenal i sad vise nego dobar tim ali nastavnik je nastavnik.
    sigpic

    Comment


    • JL believes Arsène is the same MANAGER as he was 20-years ago; still keen on statistics to assess performance, uses the same drills etc.

      But, JL says that there is evidence from this season's performances that he is more pragmatic and a little less dogmatic; he's made changes.
      Vidljivo je da je poceo da mjenja ove sezone, ali poceo je da mjenja kada je bilo potrebno da se krene po titulu, sve ove godine dok je bio tvrdoglav ostajao je u top4, ali sada treba da se desi gamechanger i to je uvidio i krenuo je po to. Iduce sezone nadam se pocetak sezone ce biti bolji.

      JL speaks about a time he wrote an article critical of Arsène's set up at a match against Chelsea. Arsène didn't talk to him for 18-months!
      Ugasio lika. Bolje to nego kao Murinjo pljuvat javno po novinarima i ismijavati ih i glumiti glavnog klauna na TV-u.

      JL says Arsène can be indecisive when it comes to signing players. Players have been at the training ground ready to sign & he's withdrawn.
      Koliko smo onda igraca fulili na ovakav nacin, ja znam za Ibrahimovica samo.

      JL confirms that Yann M'Vila was very, very close to signing for Arsenal but Arsène thought he'd be a liability at the club so pulled out.
      Napokon razrijesen misteriji zvani Yannick M'Villa.

      JL says Arsène was absolutely willing to PAY the c.£32m asking price for Eden Hazard but the c.£200k/wk wage was a massive stumbling block.
      Morala picka da trazi ekcesivan novac tada, jebem li ga u glavu.

      JL says Diaby is a wonderful footballer & claims with absolutely no doubt, that if he was fit, would be the best midfielder at the club.

      JL says that having watched Diaby in training, Cazorla told the media that he thought Diaby was on another planet to everyone else.
      Nakon toga se desila ona dominacija na Anfield-u i nove povrede, kakva tuga da je ovako vanplanetaran talent propao, zato ga i drzi Wenger jos uvijek i dati ce mu novi ugovor, zbog tog nenormalnog skila koji posjeduje. Kakva steta

      JL is asked about possible departures from the club this summer. Julien's biggest fear is Cazorla leaving. Also thinks Jack could go; City?

      JL says the issue with Jack is that he wants to play but with Ramsey & Cazorla's form, he's not getting a chance. City would bid in summer.
      Ako se stvarno desi da Jack ode u City, ja vise necu imati nekih problema sa ovim odlascima iz kluba, jednostavno igraci misle na svoju karijeru, ali malo je cudno da decko koji je navijac Arsenala ode, jer je prevelika picka da se bori za svoje mjesto u timu.

      JL says Suarez wanted to come to Arsenal & that £40,000,001 would have released him. Liverpool rejected bid & Arsenal 'bottled' court case.
      JOHN W. HENRY JEBO TI JA MATER NAPUSENU! A onda se najebem majke pravnom timu Arsenala jer su picke. I da ovo od Liverpoola je bilo jadno, koristiit se ilegalnim sredstvima da se zadrzi igrac.

      JL says Steve Bould's influence at Arsenal has grown in the time he has been assistant & he pushed Arsène into signing Gabriel in January.
      Bould radi ipak svoj posao, nije njemi posmatrac.

      JL believes that Arsène will retire after 20-years at Arsenal & that he has set his sights on leaving Arsenal as Premier League Champions.
      Kakvi samo Premier Liga, tripleta je minimum!


      Eh sad kad ste mogli diskutovati o tome kako je Henry davao izjave, diskutujte gospodo o ovome malo. Ovo su jedne od rijetkih detaljnih informacija koje su izasle u javnost na sastanku AST-a, malih dionicara kluba. Takodjer postoji post prije, gdje je dio o Gvardioli i Llorisovoj otkupnoj klauzi od 20m za klubove u LP, te takodjer o tome da bi se mogao Fekir uzeti na ljeto.
      Last edited by maliajnstajn; 27-04-15, 23:25.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Aki brate mogao si to malo kraće Ko je taj JL ?
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Taj isti sastanak je bio i prosle godine i jedna od stavki je bila da se Wengerica zajebao sto nije platio Higuaina...vjerovatno ti to bolje znas i mozes to i naci
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Julien Laurens, renomirani francuski novinar

            Svake godine je AST sastanak vise puta, cak se AST sastaje i sa Wengerom, ali to je isto ko kad vlasnik nekog dzavla dodje i direktor mu kaze, brate, e ovo cemo mi da radimo narednih par godina, da znas kakve ces pare da zaradis, bla bla bla.

            U svakom slucaju, prosle godine se sralo najvise za Pipitu, i zato sto se cekalo do zadnjeg dana da se dovede pojacanje.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Julien Laurens, renomirani francuski novinar

              Svake godine je AST sastanak vise puta, cak se AST sastaje i sa Wengerom, ali to je isto ko kad vlasnik nekog dzavla dodje i direktor mu kaze, brate, e ovo cemo mi da radimo narednih par godina, da znas kakve ces pare da zaradis, bla bla bla.

              U svakom slucaju, prosle godine se sralo najvise za Pipitu, i zato sto se cekalo do zadnjeg dana da se dovede pojacanje.
              Onaj sto je 2012. konstantno najavljivao M'Vilu i lozio Wadu i mene.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Vidis da je odradio medicniski i onda ga odjebo Wenger, sad napokon znamo
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Mislim da imamo previse veznih igraca, a konstantno se dovodimo u vezu sa takvima.. Jos bolje kada pominju krilne igrace.. Sta ce biti sa Oxom, Dzekom i Volkotom?

                  Comment


                  • Bas ce ispasti cupika Dzek ako zbog konkurencije pobegne. Mislim da sam procitao negde da ce se Fekir dovoditi samo ako Santi ode. Na sledecem emirejc kupu pored Arsenala ucestvuju i Juventus, Atletiko Madrid i Volfsburg, bice ludnica

                    Comment


                    • Danas citam da ce Siti ponuditi 30 miliona za Wilshera, pustiti njega i uloziti te pare plus neku nadoknadu za Reusa... Sta bi to bilo napred Reus-Ozil-Sanchez.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Ja stvarno ne vidim mesto u timu za Vilsericu ma koliko se od njega ocekivalo da bude sledeci kapiten i lice ovog kluba.. Vise bih voleo da taj sledeci, pravi vodja postane Remzika i da mu se da broj 7 na ledjima.. Verujem da bi mu fino pristajao

                        Comment


                        • Ja se bojim da ce Wilshere ostati onaj kako kazu "veciti talenat", ranije je on odlicno igrao, ove novije partije sve nesto bledo. Dobro, povrede su ucinile svoje to stoji. Ali zato moj Remzika otisao u skroz suprotnom smeru, nenormalno napredovao.

                          Pojacanja za trofeje naredne sezone:Hummels(nemoguca misija), Snajderlin/Kondogbia, Higuain/Lacazette.

                          Sta mislite o Bellerinu i Debuchyju? Koji treba da bude prvotimac? Po meni Bellerin vec sada dosta bolji.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Belerin u svakom smislu u narednih 10 godina.. Ima samo 20, a vec moze da se nosi sa vecinom igraca Premijer lige.. Sto se tice napadaca, najvise bih voleo Lakazeta jer ga je lako kombinovati sa ostatkom tima.. Ako bi dosao neki visoki napadac, bojim se da bi Ziru dosta propatio, a pokazao je ove sezone da ume.. I ono sto me najvise brine jeste zadnji vezni.. Kokelan izuva, a pojacanje na toj poziciji ne znam kakve efekte moze da ima.. Mozda je bolje dovesti nekoga ko moze vise pozicija da pokrije, a ne iskljucivo zadnjeg veznog..

                            Comment


                            • Kad bi dosao Hummels na mesto stopera, garantujem on i Koscielny najjaci stoperski tandem u ligi, evo tima za titulu:

                              Ospina,Bellerin,Hummels,Koscielny,Gibbs,Ramsey,Kon dogbia/Snajderlin,Ozil,Reus,Sanchez,Higuain/Lacazette.

                              Mada Kokelan razbija na DMF, ali ne moze u takvoj formi da igra tokom cele sezone.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Ivan Gazidis has said that every time Arsenal lose, his sons grill him about why he hasn't signed a central defender.

                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X