Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jebe se njemu jesul se nasekirali, isto ko sto se i meni jebe jesul se nasekirali, trik je u tome sto nista netacno nije rekao, sve je tacno i istinito.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Jebe se njemu jesul se nasekirali, isto ko sto se i meni jebe jesul se nasekirali, trik je u tome sto nista netacno nije rekao, sve je tacno i istinito.
      Nije Chelsea bas bez historije prije su bili onako solidan klub a ni Arsenal nema neku historiju jedan evropski trofej je premalo da se nesto uzdizu iznad Chelsea.
      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

      Comment


      • Originally posted by soe View Post
        Nije Chelsea bas bez historije prije su bili onako solidan klub a ni Arsenal nema neku historiju jedan evropski trofej je premalo da se nesto uzdizu iznad Chelsea.


        Jos uvijek ne vjerujem sta sam procitao
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post


          Jos uvijek ne vjerujem sta sam procitao
          Osim trofeja u smjesnom engleskom fudbalu Arsenal se i nema bas cime pohvaliti a jos su plus prije dolaska Wengera bili poznati kao dosadna ekipa.Da ne bude zabune simpatizer sam Arsenala i ne podnosim Chelsea ni Mourinha.
          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

          Comment


          • Ljudi boziji meni iskreno nije jasno kako moze evropski trofej biti relevantan podatak kada je 80% proslog stoljeca bilo prozeto ratovima, da ne pricamo da je Evropa bila podjeljena na 2 sektora 50 godina i reci da je engleska liga smijesna u odnosu na historiju je pretjerano, jer se skoro samo tu i igrao fudbal kako treba.

            Liga sampiona je postala globalni trend onda kada je uvedena i da fali Arsenalu ta titula, ali doci ce to na svoje, ovih 10 godina i plus jos 5 sto slijede su tranzicioni period to svako s 2 grama mozga zna, ali dzaba kad se zmiri.

            Ljudi jos nisu svjesni sta znaci uzeti 400 m kredita u ovakvoj ekonomiji i to davne 2002. godine, pa onda 2007. prezivjeti sub-prime krizu koja nimalo naivna nije bila, onda sve to prezivjeti sa minimalnim ulaganjima i konstantnim rezultatima. Trenutna procjena trzisne kapitalizacije kluba je oko 900 miliona sto je fantasticno i samo ce rasti kako bolje akvizicije budu pristizale.

            A sto se tice historije, Herbert Chapman, udario temelje ovog kluba i nacina na koji ovaj klub radi stvari.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by soe View Post
              u smjesnom engleskom fudbalu
              Na osnovu cega iznosis ovakav zakljucak ?

              Comment


              • Ala se nalupa covek u dva posta

                Comment


                • Oprostite mu, momak navija za Juventus.

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Dobro je rekao Akan, tebe bi trebalo istetovirati.

                    Brate ne kontam te, tebi drago sto je x, drago ti sto van Persie daje golove za United, drago ti ovo drago ti ono, ne kontam, iskreno.
                    Topdzija brat još puni Fantasy tim Totenhemovim igračima , ja sam ga se dva puta odrekao preko novina do sad
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Cak i nick nije napisao pravilno, mora da je neki provokator

                      Comment


                      • Originally posted by Radulov47 View Post
                        Na osnovu cega iznosis ovakav zakljucak ?
                        Zamisli kakav bi kvalitet Premier lige bio da u njoj igraju samo igraci sa ostrva.Takva je bila engleska liga do unazad 20 godina pa ti sad skontaj kolko je to smjesno takmicenje bilo gdje su igrali engleski antitalenti.
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment




                        • Dobra slika...

                          Spoiler
                          Pukao sam od smeha.
                          sigpic

                          Comment


                          • Staro ti je to Erice.

                            Ne znam sta je ovom Anriju pa daje ovakve izjave u poslednje vreme. Prvo se nepotrebno ubacuje sa pricom da Čiča nije onako trebao da proslavi gol protiv Atletika, sada izjavljuje da bi mu otac fudbala sedeo na klupi zbog Fabregasa

                            Comment


                            • A jebiga Henry je samo dobar u onome sto radi.

                              Igrao je fenomenalan fudbal godinama, bio bog fudbala, a sada tacno zna kako steci TV popularnost, kako opravdati ugovor i privuci siru masu gledatelja. Daje stalno sokantne izjave, ne lupa gluposti, ali daje sokantne izjave i to izaziva sok medju gledaocima i to prodaje novine. Talentovan covjek nista vise
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by Princara View Post
                                Staro ti je to Erice.
                                Jbg nisam znao, izaslo mi danas na tw.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X