Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alexis Sánchez will train and be assessed today.
    Wenger on Alexis Sanchez: "It's not easy to tell him he's not playing. He wants to play - he's so keen"
    Najstariji trik u knjizi

    Koji je ono bolesnik, hoce da igra, a menadzer mu ne dozvoljava

    Last edited by maliajnstajn; 06-02-15, 10:52.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Pa to je taj njegov mentalitet. Igrao bi i sa slomljenom nogom. Pricao je vec da kada ga izvede iz igre da je kao da si mu uzeo loptu...On bi najradije odigrao svaki mec u sezoni svih 90 minuta
      sigpic

      Comment


      • Toliko puta sam procitao ovo al eto jos jednom
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Jack View Post
          Toliko puta sam procitao ovo al eto jos jednom
          Opusteno imam ovo u potpisu samo 2 godine
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Hahah,sto je najjace procitao sam to kod tebe par puta nego totalno makno sa uma

            Al uglavnom ajmo da dobijemo sutra pevce ,iscekujem mec ko nekad veciti derbi, da ce biti tesko bice, da mozemo lako da dobijemo mozemo, da mozemo da izgubimo ne verujem,X2,3+
            sigpic

            Comment


            • Arsenal: Ospina, Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal, Coquelin, Ramsey, Welbeck, Cazorla, Ozil, Giroud

              Subs: Szczesny, Gibbs, Gabriel, Flamini, Rosicky, Walcott, Akpom

              Welbek umesto Tea
              sigpic

              Comment


              • Ovo ce bit veselo, moramo im slozit u prvom poluvremenu, jer ce igrat oni na kontre. Prepusta posjed Pochet sigurno
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Zasto bi neko ubacio igraca koji se tek oporavio umesto volkota koji je taman usao u kolosek?! Nzm profa najbolje zna, i ja mu verujem ostatak postave je ocekivan Zamisao je sa 2 napadaca i sa 2 extremna kreativca u svakom slučaju moramo ih dobiti i nastavit pobednicki niz!

                  Comment


                  • Jedino mi u glavi,da ga ne izlozi prevelikom pritisku,jos od ono 2 0 kad je pokazao navijacima pevaca,i ta povreda,al ne verujem nesto da je to,u svakom slucaju imamo igraca koji moze da promeni tok,ako stvari krenu lose
                    sigpic

                    Comment


                    • Jel ovo Dier igra stopera danas? Dier nije los igrac, ali zna da napravi neke greske. Jos dodas da mu to nije prirodna pozicija, i eto prilike za brata Ziruda da umulja 1-2...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Logicno je. Od Tea se vise moze izvuci u 30 minuta nego u 90, zato ne pocinje.

                        edit: ovo kazem s obzirom na to koliko je spreman, o njemu generalno ne moramo danas
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Idi bre Wengeru, pa Walcott obožava da zabija Pevcima.

                          #fpl

                          Comment


                          • Welbek jer vise terena pokriva i vise pomaze u odbrani

                            COYG
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Nije mi krivo zbog poraza, krivo mi je jer ni 50 posto onoga sto mogu igraci Arsenala nisu pruzili danas. Preslikana taktika kao protiv Sitija, samo sto je danas odbrana bila ispod svakog nivoa. Sramotno je koliko samo panicno igra Per, a uz to covek kapiten. Kod drugog gola sparsa stojao je sam samcat u 16, niko oko njega, umesto da je skakao pored Kejna. Belerin ocaj u prvom, prelako ispadao dok se Rouz setao po toj levoj strani, gde ga je Velbek dosta spasavao. Monreal ocaj u drugom, jedino bi Kosu dao prelaznu ocenu. Sto se mene tice, vec sledecu bih voleo da Paulista i Gibs zauzmu svoje pozicije. Mnogo je falio tipa jedan Diabi u vezi ili slican tipa Sisokara iz Njuke, jer Ramzi i Kazorla nisu mogli da se povezu u vezi kao cm-ovi. Stavljanja Ozila na krilo vise necu ni da komentarisem, i dalje ne vidim razlog zasto se decko ogranicava sa tom pozicijom tako da ne moze ni 30 posto onoga sto zna da pokaze.
                              Last edited by Lion; 07-02-15, 16:19.

                              Comment


                              • Originally posted by Jack View Post
                                Toliko puta sam procitao ovo al eto jos jednom
                                Da se nadovezem na sliku slikom
                                Spoiler

                                Harry Kane celebrating Arsenal winning the League at White Hart Lane in 2004.




                                Tuga
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X