Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tuzno je bilo ono sinoc na kraju s Bernardom , i ja sam gledao zbog njega , ali naravno zbog Ronniea jos vise

    Jedva je hodao na kraju tekme , ali je stvarno bolesno puno pretrcao i kao sto je vec receno strasnu tekmu je odigrao .. Nadam se da cu ga za par dana vidjeti u vasem dresu
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Fabregas ide u United. Ne pitajte me odakle mi info, volio bih da grijesim ali ne znam ovo je previse pouzdan info...
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Neverovatno da ce izabrati United pre Arsenala, sta je ovo bre, kao da bira izmedju WBA i United-a. Nije to poredjenje velicine klubova, ali kako je moguce da covek tako uradi prema klubu u kojem je postao igrac? Ovo bre postaje vise smenso, Wenger je najveci krivac za ovo, nema vise ni kvalitetnih igraca za kupiti, eto Bernard, cuperu istice klauzula za 6-7 dana i ova sezona sve vise lici na propast, samo sto su u ovoj predsezoni obecavali svasta, sada ce im se jos gore obiti o glavu. Cak se i Tottenham pojacao, ako Bejlara ostane, nema od Top 4 nista, nije ovo dovoljno jak tim, pogotovo kada gledas odbranu, nema zamene za stopere sunce ti jebem.

        Dzaba se svake sezone nadati, imas pare, ali neces da se razbacujes. Tacno kao da su sa Marsa pali. Sve to zapaliti treba.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Neverovatno da ce izabrati United pre Arsenala, sta je ovo bre, kao da bira izmedju WBA i United-a. Nije to poredjenje velicine klubova, ali kako je moguce da covek tako uradi prema klubu u kojem je postao igrac? Ovo bre postaje vise smenso, Wenger je najveci krivac za ovo, nema vise ni kvalitetnih igraca za kupiti, eto Bernard, cuperu istice klauzula za 6-7 dana i ova sezona sve vise lici na propast, samo sto su u ovoj predsezoni obecavali svasta, sada ce im se jos gore obiti o glavu. Cak se i Tottenham pojacao, ako Bejlara ostane, nema od Top 4 nista, nije ovo dovoljno jak tim, pogotovo kada gledas odbranu, nema zamene za stopere sunce ti jebem.

          Dzaba se svake sezone nadati, imas pare, ali neces da se razbacujes. Tacno kao da su sa Marsa pali. Sve to zapaliti treba.
          Ko ovo prica vec mesec dana?
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Nema batice, za sve si ti kriv.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Mah, evo jos jedna vesela vijest. Bernard navodno ide u Porto...

              Meni pravo da kazem meni puca kurac ko ce doc, a ko nece.. svi pricaju da ce da se potrose pare do emirates kupa. Vidjet cemo. Sutra ta zadnja pripremna tekma i vidjet cemo kad se vrate u London
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ajde reci na koga da potrose? Dovode opet neke levate, odnosno talente koji bi eventualno mogli biti za par godina vrhunski, a sta ce ti takvi pored onih iz rezervnog tima?

                Nije trebalo puno pojacanja ovoj ekipi, ali izgleda da je uspeh zadrzati ekipu iz prosle sezone, sa izuzetkom debele krmace i onog teleta Gervinha kojeg sam gotivio dok je igrao u Francuskoj i onda dodje u Arsenal i igra kao kanta najobicnija.

                Pola prelaznog roka i pre toga se pricalo kako je Wenger mogao dovesti Pogbu i Bejlaru kada su bili tinejdzeri(doduse, Pogba je jos uvek tinejdzer ), ajde bolan kao seoski klub.

                Takodje mi nije jasno sta onaj Rosell radi, on izgleda narkoman postao pa prodaje sve sto valja iz Barselone, a onaj pacov Pedro i dalje tamo.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Footy Humour ‏@FootyHumour 1h

                  What do you call an Arsenal player holding a trophy? Female.
                  Ova fora ce biti na snazi i nakon predstojece sezone.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Rekao sam vam puca mi kurac za transfere. Navikao sam

                    Ali nesto mi govori da ce ipak doci par igraca...
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Fabregas nece ici u Mancester. Ne znam od koga dobijas informacije ali to ne mora uvek da bude tacno. Zar ne ?
                      sigpic

                      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                      Without error there can be no brilliancy.

                      Comment


                      • Originally posted by Bonomo View Post
                        Fabregas nece ici u Mancester. Ne znam od koga dobijas informacije ali to ne mora uvek da bude tacno. Zar ne ?
                        Pa kad je bilo tacno ?

                        Meni nekako nerealno da izabere Manchu pre Arsenala. Mada nije nemoguce.

                        Comment


                        • Jos su obecavali da ce potrositi mnogo ako udju u TOP4 prosle sezone. I eto bili smo cetvrti, a jos uvek nikog nismo doveli. No, dobro ima jos mesec dana do kraja prelaznog roka, pa se uzdam u to.
                          Nerealno mi je da ne dovedemo nikog, a toliko igraca nas je napustilo.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Arsenal: Fabianski, Sagna, Mertesacker, Koscielny, Miquel, Arteta, Wilshere, Oxlade-Chamberlain, Walcott, Giroud, Gnabry

                            Izgleda da povreda Koscielnog nije bila toliko ozbiljna. Wilshere u prvoj postavi.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Ohohoo, skoro najjaci sastav je na terenu

                              Ocito danas malo manje izmjena ce da bude na poluvremenu
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • ja ne znam otkud Akiju te informacije oko Fabregasa ali znam da Cesc ostaje na Nou Kampu i naredne sezone

                                Comment

                                Working...
                                X