Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Jos se ne zna za koliko bi onaj celavi glavnoja prodao Bejlaru, mozda Florentinu nestane para za Sulju...


    Spoiler


    Ako/kada se bude dovodio novi stoper, sve osim Williams-a ce biti pojacanje.
    Neka dovedu Alderwielda iz Ajaxa i to je to.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Zeli van ostrva a van ostrva se interesuje samo Real. Ako ne ode sad preko, onda ostaje jer u klubu nema problem ni sa kim nego van njega. On je egoista koji ne voli nista lose da cuje i procita u sebi i ne zeli ni u Arsenal niti bilo koji ostrvski klub. Siti da se ukljuci sa svojim parama opet tesko da bi presao. Vengerovih 40 odbijeno, 50 nece nuditi a evo i Billy javlja da je to gotova prica. Klauzula od 40 miliona inace ne postoji, to je Barrett odavno potvrdio i to je buva koju je neko pustio, valjda onaj idiot indykalia.

      Arsenal ce dovesti odlicnog napadaca do kraja prelaznog roka ali to nece biti Suarez.
      sigpic

      Comment


      • http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/23428419
        sigpic

        Comment


        • Premier League - Liverpool reject Arsenal's £40m-plus-a-pound offer for Suarez
          Liverpool have rejected Arsenal's bid of just over £40 million for wantaway striker Luis Suarez, according to reports.
          EUROSPORT
          sigpic

          Comment


          • Napredujemo

            Sljedeca ponuda 40m i 2 funte
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Reakcija Suareza posle asist.kod drugog gola protiv Melbourna,je u fazonu,ja idem pa se vi snadjite
              sigpic

              Comment


              • Ma ide sigurno,ucinice sve da ode.Ajde Arsene obraduj nas.


                Spoiler

                Comment


                • Iguain i definitivno u Napoliju,37+3 miliona evra,plata 6 miliona po sezoni.E sad ocekujem da se Real baci na Suareza,ako ga uzmu,mislim da nam ponestaje opcija i da smo ispusili samo tako...
                  Spoiler

                  Docek u Rimu na aerodromu

                  sigpic

                  Comment


                  • Puno novca su izvukli za njega. Pitanje je da li je Real zainteresovan da ponudi 40+ miliona za Suareza.Nadam se da ce se okrenuti Runiju ili Bejlu.

                    Comment


                    • Mislim da te pare od prodaje idu za Bejla kojeg danas nije bilo ni na klupi protiv Sanderlenda...

                      Comment


                      • Prema sky Itali Arsenal razgovara sa Romom oko Gervinha i Osvalda,ne znam za vas ali ja ne mogu da zamislim onu budalu u Arsenalu iako nije los igrac.
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Alo Suarez je vas igrac verujte mi samo sto je Henry lisica kakve nema, on odbija ponude kako bi Suarez podnio transfer request a time mu ne bi platili bonuse i ustedeli bi dosta para...

                          Comment


                          • Nadam se da si u pravu.

                            Btw



                            sigpic

                            Comment


                            • Ajde samo da se to finalizuje do sljedeceg vikenda i Emiratea kupa...

                              Bernard veoma moguce sada postaje, delegacija skauta je poslana na tekmu da ga prate veceras i nadam se zavrse to..


                              Wenger se nada da ce da ima 2-3 nova igraca do Emirates kupa...
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Andy Wood ‏@yorkshiregunner 1h

                                Don't shoot messenger. Just been Told Arsenal in talks tomorrow with Suarez & he's 99.9% certain to sign in 48hrs. Just passing it on...
                                ....
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X