Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jebote ovo, doom & gloom. Nek se naluse kokosi kurca, opet nece u top 4. Previse jednostavno golova su dali u zadnjih 10 min, a nemaju neku igru. Danas su pobjedili zahvaljujuci Santiu koji je zaboravio da se probudi.

    Ne pise mi se detaljno ko je sta zajebo, generalno svi su zajebali
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Evo i Arsen je objasnio sustinu u 2,3 recenice,

      on the game…
      We defended well. We scored early but I think going forward, we didn’t produce enough. When we went forward, we always looked dangerous to score but were we too focused to defend our goal? I think so. I believe that we made too many technical mistakes compared to our usual level, because of Tottenham in the middle of the park. They put us under pressure and we lost some balls we are not used to losing


      Srecom igramo sa lesterom za 3 dana,pa mozemo nekako da povratimo samopouzdanje ekipi
      sigpic

      Comment


      • Danas da je igrao Jack i udarao se s ona 3 grmalja, pao bi crveni za nas.

        Ono sto je danas svirao kao zute, odnosno nije svirao je bilo presmijesno. Dopustio je da nas izlupaju dobro po nogama. Dovoljno je reci onaj start Rosea na Girouda ispred klupa kramponima na clanak, jedva faul bio, a mirne duse mogao crveni pokazat, a da ne spominjem da je nakon sto je svirao poluvrijeme Rose uzeo i napucao Welbecka punim loptom i nista nije dobio. Bas sramotno, bas bas sramotno. Mason je isto zasluzio 3 zuta kartona.

        Ospina

        Alexis cekamo te vrati se
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Juce smo videli da nasa igra najvise zavisi od Remzija,da Santi i Ozil ne mogu da budu u istom timu Santi nije isti kada je Ozil pored njega,Ozil ne moze da igra krilo i naravno ne moze da dodje do punog potencijala,Ziru i Velbek isto ne mogu da budu zajedno u timu,Ako igramo na kontre potrebni su nam brzi igraci napred a ne Ziru koji usporava igru,Velebek je juce bio najbolji i momka sam dosta osporavao ali mislim da u njemu postoji potencijal.Juce se pokazalo da je Remzi u ovakvoj konstalaciji snaga u Arsenalu najvazniji igrac za prenos lopte,juce je imao najusraniji dan u Arsenalovom dresu u zadnje dve sezone i Arsenal se u potpunosti raspao,nesto slicno uticaju Modrica u Realu,pa pogledajte na sta lici Real bez njega u zadnja dva meseca.Protiv Sitija svi opasni napadi su kretali od Remzija i ako je tada odigrao slabije utakmicu,ali je imao Kazorlu pored sebe koji je imao slobodu u igri a ne da dodaje kao slepac Ozilu kad god ga vidi,juce smo odigrali najusraniju utakmicu od pocetka sezone,Kokoske su slavile zasluzeno,ali nemojte da zaboravite da su se skoro vratili Remzi i Ozil koji su uz Aleksisa i Kosielnog najbitniji igraci Arsenala ako iko zna da gleda i razume fudbal shvatice da je Remzi najbitniji faktor u Arsenalovoj igri on je ta sprega izmedju sredine i napada,uz Ozila njihovo partnerstvo cine ostalo boljima,nazalost moracemo jos malo da trpimo Remzija ali mislim da je bitno da uhvati formu sada kada se priblizava liga sampiona,a to ce uciniti samo ako bude igrao svaku utakmicu.

          Comment


          • Malo statistike i verovatne ekipe







            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Osveta Sancheza.

              Sutra kad brat slozi hettrik samo zato sto mu nije dao Wenger da igra protiv Spudsa
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Comment


                • Prevrne mi se zeludac kada vidim da smo primili dva gola od coveka koga je Voja Brisel strpao u dzep.

                  Comment


                  • Originally posted by CALE View Post
                    Prevrne mi se zeludac kada vidim da smo primili dva gola od coveka koga je Voja Brisel strpao u dzep.
                    Celzi je jos gore prosao, imaju tu mladost i srcanost, jeste da to nisu neki kvalitetni igraci ali eo pokazuju kako se bori, mada ne bi to bas bilo tako da je sudija imao ujednacen kriterijum, pogledajte za sta smo mi dobijali zute kartone a oni se izvlacili, ali sta je tu je dobice njih liverpool vcrs pa cemo opet ispree njih

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Osveta Sancheza.

                      Sutra kad brat slozi hettrik samo zato sto mu nije dao Wenger da igra protiv Spudsa
                      Al bukvalno mislim da mu nije dao, jer nemoguce sad osjednom je 100% spreman, da ga je barem stavio na klupu pa da udje ako zaskripi nego ubacuje mladjanig akpoma od kojeg ipak ne mozemo ocekivati neki uticaj u takvoj situaciju...

                      Comment


                      • Sanchezu nije dao da igra zato sto je znao da nije zdrav 100% i da ga ne bi izgubio na 3 mjeseca morao ga je tako da mu brani.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • "It was difficult for him not to play [at Tottenham]," added Wenger. "If it was the last game of the season he would have played."

                          Naravno da mu nije dao da igra, prerizicno je bilo
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Da sam ja bio u njegovoj situaciji(u fm15 igrici) ja bi mu roknuo inekciju samo da odigra makar se kasnije oporavljao s obzirom na raspored koji je lagan u narednom periodu, ali naravno ovo nije igrica tako da je sasvim opravdano mada da se sanzez pitao taj bi istrcao na teren i pretrcao najvise od svih taj ne zna da se cuva

                            Comment


                            • Kakve smo srece sa tim povredama i da je igrao odigrao bi prosecnu partiju pa bi pauzirao 3 meseca
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Since arriving at the club Mesut Özil has created more chances from open play than any other Arsenal player in the Premier League (73)
                                Tacno je da sam sebicna
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X