Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Topdzija View Post
    Falcao bas nece da igra LS. Prosle sezone ode iz Atletica kad su taman usli u LS i izdominirali, a evo sad Monaco u LS, a on opet izgleda odlazi u klub koji ne igra LS.
    Voli batica pare, samo pare.

    Daj aki, menjaj tog pedera sa avatara, vidis da nas zajebao

    Comment


    • Ja se njemu divim. Frajer je za 3 mjeseca zaradio 40m od trgovine ljudima, mag
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Mislio sam na bukvalno ujedinjenje, igrao je sa Sanchezom u River Plateu
        Sorry, moja greska.
        sigpic

        Comment


        • Englezi imaju trening u London Colneyu
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Moze li Arsenal da upadne u bitku za Remija ili je Chelsea sve zavrsio s njim?

            Comment


            • Vidim ja da cemo mi na kraju Vengeru psovati majku po ko zna koji put...

              Comment


              • Originally posted by Rossonero View Post
                Moze li Arsenal da upadne u bitku za Remija ili je Chelsea sve zavrsio s njim?
                to je toliko gotovo da je i u Fantasy vec stavljen u Chealsea

                Comment


                • Gotov Remy jos juce u toku tekme sa Lesterom bio za CFC.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Zajebi ovo sve, gotovo je danas. Bila je mogucnost da se uzme Falcao, ali kita na kraju.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by Dimitrije View Post
                      Vidim ja da cemo mi na kraju Vengeru psovati majku po ko zna koji put...
                      Nije Venger kriv nego Aki sto nas nalozio da smo puni para i da danas dajemo 50-60 miliona

                      Comment


                      • Sto je najtuznije i jesmo puni para

                        Pazi ovo, potrosilo se 56m ovog ljeta, 30m se dobilo od transfera, znaci 26m je samo otislo iz budzeta, 75m od Emiratesa i Pume leglo. Upalo se u LP i imas siguran dohodak od 30m i jos imas kes rezerve od nekih 143m u banci
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Ajde bar onaj Baka da dodje mada bi mogli malo i oko Bonija da se potrude.. Bilo ko, samo da pise da napadac...

                          Comment


                          • Ni Boni ni Baka nisu bilo ko. Msm, malo licemjerno od mene s obzirom da sam juce napisao da ne znam kakav je Baka, ali sam se nagledao nekih snimaka, tako da mogu reci da su oba sasvim pristojna pojacanja i da mozemo biti sretni ako bilo koji dodje. Ono sto je evidentno jeste da nam dolazi ili DM/CB igrac ili klasicni stoper. Nastasic mozda?
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Sto je najtuznije i jesmo puni para

                              Pazi ovo, potrosilo se 56m ovog ljeta, 30m se dobilo od transfera, znaci 26m je samo otislo iz budzeta, 75m od Emiratesa i Pume leglo. Upalo se u LP i imas siguran dohodak od 30m i jos imas kes rezerve od nekih 143m u banci
                              Nemoj aki vise o ciframa, ima stvarno neko da te spali

                              Comment


                              • Nesto se spominje loan Nastasica u Everton, ne znam koliko je to realno. Sigurno neka cena ne bi bila problem, samo da li bi ga Siti dao Arsenalu?

                                Ja sam jos davno pisao ovde da sva resenja mozete resiti iz PL, Snajderlin i Boni, pogotovo Francuz.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X