Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tancredi prekucava, kao i uvijek sa svojim breaking news
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Svake godine ista priča za Pipitu

      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Tancredi je brat prosle sezone rekao da je Barcelona napravila posao stoljeca kada je prodala Sancheza Arsenalu za 30m funti, jer kao on je los.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • I zvanično:

          Arsène Wenger has confirmed that Mikel Arteta has extended his contract with Arsenal.
          The club captain has agreed to stay for a further season, much to the satisfaction of his manager.
          “He will stay with us for one more year because he has extended his contract,” Wenger told Arsenal Player.
          “He’s one of the leaders in the club because he’s the captain of the team. I expect him to contribute much more than last season but he also faces a battle.
          “With the number of games we have ahead, we could use his experience, his desire and his quality as it will be vital for next season.”
          sigpic

          #WengerOut

          “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

          Come on you Gunners!

          Comment


          • Arteta jos uvijek ne trenira, iako je oficjelno zdrav vec 3 mjeseca.

            Citao sam juce da je na treningu provodio vrijeme sa Coqom da bi poboljsali njegov passing range. Sve u sluzbi tima. Covjek ce dobiti mjesto medju trenerima sigurno kada zavrsi karijeru.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Tancredi je brat prosle sezone rekao da je Barcelona napravila posao stoljeca kada je prodala Sancheza Arsenalu za 30m funti, jer kao on je los.
              Tacnije receno, prodajom Sanceza i dovodjenjem Suareza je napravljen odlican posao. Aleksis se s obzirom na mogucnosti nije najbolje snasao iako mu je pruzeno dosta prilika u Barseloni, imao je svu podrsku strucnog staba a i navijaca. Suarez je ono sto je apsolutno trebalo Barseloni kada pricamo o tipu igraca.

              Sancez je najbolji u formaciji sa dvojicom najisturenijih u napadu gdje bi on bio taj takozvani SS. O tome je AK ovdje vec nekoliko puta pricao i ja se sa tim slazem. On na krilnim pozicijama previse lopti gubi, zna i nepotrebno da zakomplikuje u izglednim situacijama.

              Comment


              • Ne zalimo se sto ste presli bukvalno s magarca na konja (Aleksa-Suki) nama je dobar magarac i odlican je i volimo ga.

                Edit: Jel nam date Pedra da mozemo ubacit covjeka u rotaciju? Otisao nam je naime PodLOLski pa nam treba neki squad rotation igrac za na krilo.

                Comment


                • On je u Barseloni vec u rotaciji, ne znaci mu nista preci u klub gdje ce imati slican status. Mislim da ostaje u Barseloni do januara a onda cemo vidjeti.

                  PS Da ne bude zabune, i ja cijenim Sanceza. A i rekao sam cim je on presao da ce to odlican posao za Arsenal kao i za njega, zna maliajnstajn, slao mu ja pp.

                  Comment


                  • O znam, itekako, nisi jedini od Barcinih da je sa mnom pricao o Sanchezu i kakav brilijantan posao je to bio
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Welbeck se nije oporavio od povrede, sad se pojavila ponovo i nece putovati u Aziju sa ekipom iduce sedmice. Prva utakmica je protiv Singapura u Singapuru 15. jula. Tekma ce biti na Sky-u, a samim time i na SportKlubu vjerujem.

                      Sto se tice transfera naka je prica oko nekog Svabe da ce doci i da je sve na Wengeru, to pametuje isti onaj frajer sto je Dejan pitao valjal cemu

                      Sad ovi vrte pricu jel Draxler, Reus ili Gotze.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Pise se pise Juniore,zeli ga Wengerica...najveceg tragicara na svijetu
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Tek sam sad skuzio da ove sezone Prem pocinje ranije, a racunam i da tjedan dana prije pocetka lige igramo CS, dakle odmah po pocetku kolovoza krecemo u akciju. Dobro je sto nema ove godine pretkola LP koje moramo odradit, srecom pa se izborilo direktan upad.

                          Comment


                          • Prenosi SK1 sledece nedelje mec sa Singapurom.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Bit ce opet Zelalem show. Volio bi da mu Arsene da priliku malo tokom sezone bar u kupovima protiv žnj momcadi u ranoj fazi.

                              Comment


                              • Ice mali Zalalem na pozajmicu najvjerovatnije.

                                Mene sada bas interesuje kako je napredovao on i mali Toral, bas puno nade polazem u njega, ali pokidao ligamente cim je dosao sa Hectorom iz Barce, pa je to malo usporilo njegov napredak.

                                Ici ce i mladi Maitlan Niels i jos jedan zaboravio sam kako se zove i Chuba Akpom, on bi trebao na pozajmicu u PL, da stekne iskustvo jer ima nevjerovatan potencijal.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X