Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako moze Remzi da se toliko forsira na krilu moze i covek koji zna da igra fudbal da dobije sansu. Pre bih ga pustio da lelemuda po terenu pa da u nekom trenutku mozda i uradi nesto nego da stavim Remzija i znam da nece uraditi nista.

    Shava tatica za bar pola tima.
    sigpic

    Comment


    • Хахахахахахахахахахахааа

      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Haha secam se toga.Znam da su mnogi ljudi mislili da je slika lazna
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Uros94 View Post
          Хахахахахахахахахахахааа


          Ovo kad sam objavio na fb-u tada nisu mi verovali drugovi rekli su da je iz Fife jer pise onaj EA SPORTS.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Ovo je bilo na proslavi 125 godina Kluba, dobili smo 1-0, RvP je dao onu golcinu na asistenciju Songa... Kratak je put od RvP-a do Girouda...
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Originally posted by Wilshere_10 View Post
              Ovo je bilo na proslavi 125 godina Kluba, dobili smo 1-0, RvP je dao onu golcinu na asistenciju Songa... Kratak je put od RvP-a do Girouda...
              To je bilo 2009. godine i utakmica je zavrsena 2-2, van Persie se ispromasivao momacki.

              Inace...

              Hvala Bobi Pires sto podrzavas moje misljenje

              http://www.ibtimes.co.uk/articles/42...medium=twitter
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Garant nije, jer tu tekmu iz 2009. nisam gledao, a ovog se secam da je izaslo kao podatak...
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                  Garant nije, jer tu tekmu iz 2009. nisam gledao, a ovog se secam da je izaslo kao podatak...
                  Nije ta slika sa te utakmice gde je RVP postigao golcinu. Utakmica sa Robinovim golom se igrala u 16h, dok je Arsenal - Everton bila mislim utorak ili sreda, ali u 20:45h.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Promasili smo obojica, ovo je tekma koju smo dobili 2-1.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Villa & M'Vila !

                      Misteriozni engleski klub u zadnjem momentu poslao ponudu za Mvilu kako bi ga preoteo Rubinu, potvrdio Ren! :

                      http://www1.skysports.com/football/news/11681/8427734

                      On hoće u Arsenal, Arsenal hoće njega - Wenger spremio 10 miliona funti za Davida Vilju! :

                      http://www.thesun.co.uk/sol/homepage...vid-Villa.html
                      Last edited by Ves; 23-01-13, 11:49.
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • http://www.sportinfo.co.rs/fudbal/ko...je-u-arsenalu/

                        Comment


                        • David Villa ce se juriti u zadnjih 48 sati, tako se ocekuje.
                          A M'Vila, samo nam ostaje da se nadamo.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Hajde Wengeru iznenadi nas i dovedi ih da stavim golog Girouda Wilshiru na avatar
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ovako jedno pitanje vezano za Belhandu.

                              Kako je taj covjek mogao da napravi Girouda vrsnim strijelcem kada je sam Belhanda imao 4 asistencije u cijeloj sezoni u ligi?

                              Giroud sasvim solidnu statistiku ima za svoju prvu sezonu u EPL-u



                              Da ga ne poredim s drugim igracima, statisticki oni ispadaju smijesni prema Olivieru.


                              PS. Odgovorite mi za Belhandu molim vas
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Samo sto je od ovih 6 golova samo jedan bio vazan i to onaj protiv West Hama.
                                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                                Comment

                                Working...
                                X