Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • VVD je meta.

    Ako proda Mustafija, vrlo realno je da ga se dovede.

    I sapuce se o Goretzki
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      VVD je meta.

      Ako proda Mustafija, vrlo realno je da ga se dovede.

      I sapuce se o Goretzki
      Da kao sto je i Mbappe bio realan.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Originally posted by Adam The Llama View Post
        Da kao sto je i Mbappe bio realan.
        Dobro brate, vidjet cemo na kraju prelaznog.

        Za Mbappea znam da je bio realan.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Sanse VVD da zavrsi u AFC ,prodali ili ne Mustafija, ravne su da Arsenal uzme titulu,on ce u LFC

          Comment


          • Danas dernek. Jedno 5-6 golova da gledamo i nerviramo se
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Imao sam loš osećaj za ovu sezonu još i pre nego što je krenula i kako stvari stoje sve mi izgleda da će biti sve gore i gore. Malo su me ona pojačanja na početku razuverila ali na kraju je ispalo da je ono ipak bilo da nam se zamažu oči zbog odlaska Sančeza i mnogih. Ove vesti za Ox-a i Mustafija su nam tako loše legle da izgleda tonemo sve više i više u propast. Ajde za Ox-a da razumem nekako ali zašto puštaš Mustafija i zašto daješ takve izjave Da li Venger stvarno želi da igra ovu formaciju sa dva leva beka kao centralna ili se samo malo sprda ne znam ni sam više.

              Današnju tekmu gledam sa kumom koji je navijač Liverpula i ne očekujem ništa, znam samo da će biti puno golova a za ostalo ćemo videti.
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Gorecka je i vise nego realan transfer, cudi me da ga niko van Nemacke ne juri, a u poslednjoj je godini ugovora.Ne znam zasto se recimo Liverpul nije povezivao sa njim, nista on ne zaostaje puno za Keitom.

                Comment


                • sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Ma kakav Asensio, mokri san

                    Da je kako VVD i veznjaka upakovati to bi bilo ekstra.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Ma da mi je sačuvati ekipu to bi bio san, majke mi moje Radmile kako je krenulo ovo će biti exodus
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Samo Ox i Mustafi bi trebali da budu prodani.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • I Lucas Perez ide sigurno,ja mislim

                          Comment


                          • Pise Metro da od Liverpula trazimo 40m + 1 funtu za Oxa. Ako pristanu, lijepo se predomislimo.

                            Lucas je otisao, samo da se ozvanici.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Samo Ox i Mustafi bi trebali da budu prodani.

                              Mustafija ja nikada ne bih pustio, što se Ox-a tiče jeste mi najbolji igrač od tog propalog English core projekta ali ovo šta on traži je malo preterano i vidim da tu nema leba. Ne kontam ovo forsiranje bekova na centralne pozicije, razumem ja da su i Načo i Sead dobri ali ne vredi forsirati neku priču koja ne pije vodu. Prosto ova formacija koju Venger kopira je napravljena da moraš da imaš barem dva prvoklasna štopera i da treći može da se krpi da bi bilo efekta. I sa dva krila koja igraju defanzivno ti bukvalno dobijaš 5 odbrambenih igrača i zatvaraš ove jače kreativnije ekipe. Ne znam ne miriše mi ova situacija na dobro nikako ali daj bože da grešim.
                              Last edited by Lord Gangarić; 27-08-17, 10:38.
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                                Mustafija ja nikada ne bih pustio, što se Ox-a tiče jeste mi najbolji igrač od tog propalog English core projekta ali ovo šta on traži je malo preterano i vidim da tu nema leba. Ne kontam ovo forsiranje bekova na centralne pozicije, razumem ja da su i Načo i Sead dobri ali ne vredi forsirati neku priču koja ne pije vodu. Prosto ova formacija koju Venger kopira je napravljena da moraš da imaš barem dva prvoklasna štopera i da treći može da se krpi da bi bilo efekta. I sa dva krila koja igraju defanzivno ti bukvalno dobijaš 5 odbrambenih igrača i zatvaraš ove jače kreativnije ekipe. Ne znam ne miriše mi ova situacija na dobro nikako ali daj bože da grešim.
                                Sta si drugo ocekivao kada si podrzavao Vengera?

                                Comment

                                Working...
                                X