Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa visinom ne mozemo da se pohvalimo u odbrani,plus 2 beka na mestu CBa jos Stoke u gostima,..Napad obecava,Ramzi da izdominira
    sigpic

    Comment


    • Ivobi na klupi. Nisam zadovoljan. Forma je najrelevantnija, a s njom bi trebao dobiti prednost i prije Ozila i Velbeka.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Sead momčina

        Comment


        • Morace Ziru ovo da resava ako ih ne otvorimo u prvom

          Comment


          • Valjda se zna ko i kada ovo rjesava
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Lakagol

              Comment


              • Ovo je utakmica za Hektora i Oxa da se pokažu!
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Sead i Granit da malo "trenirau strogoću"
                  sigpic

                  #WengerOut

                  “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                  Come on you Gunners!

                  Comment


                  • Ne mogu ni da gledam tekmu danas gledao sam GoT ubio me u pojam ... Za postavu šta da kažem pametuje Venger nek pametuje ja sam digao ruke ...
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment




                    • Last edited by Dejan78; 19-08-17, 19:33.
                      sigpic

                      #WengerOut

                      “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                      Come on you Gunners!

                      Comment


                      • Na stranu sto nam nisu isle sudijske odluke,ceo tim je skoro podbacio,Prvo Mustafi,Dzaka katastrofalni danas,OX ono njegovo pogubljen skroz,OZil od koga treba da se ocekuje da nesto uradi jednim potezom nigde ga nema ,nigde....,i posle neko bi pre njega birao nego Sanceza Lakazet previse nonsalancije ,kao da nije u igri a i slabo lopti je dobijao,Belarin bi ok na pocetku ,onda onaj slab sut koji je morao da da,al opet igra na neprirodnoj poziciji kao i par igraca sto je Wengerova krivica ..Sancez i Koselni kad se vrate bice malo bolje,al fali srednjak i defanzivac,mislim da Mustafi nije ni blizu prvih 11
                        sigpic

                        Comment


                        • Ne moze Monreal biti srednji stoper to je valjda svakom jasno, i sta stavlja balerinu na levu stranu... To su neke njegove fix ideje. Venger podbacio nema sta... Jedno od najtezi gostovanja u PL, zna koliko su jaki i Ziru mu sedi na klupi do 65... Ne moze covek svaku tekmu da mu preokrene. Sudijske odluke no comment...

                          Comment


                          • Šta reći, Venger igra sa tri "štopera", od toga dva beka, bolje i nije moglo, ali me je strah da neće ni biti...
                            sigpic

                            #WengerOut

                            “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                            Come on you Gunners!

                            Comment


                            • I kako mi je muka od Wolkota vise da ga gledam kako ulazi,sto ga ne proda, covek ne postoji vise,Welbek isto nije materijal za prvih 11 ,srecom kad se vrati Alexis veerov.ga necemo gledati,pih sto se iznervirah nesto,, jos ko na klinac sve oko mene navijaci junajteda i jedan liverupula,bas likuju ono,da ih covek ubije
                              sigpic

                              Comment


                              • Voleo bih da cujem da li nas dobri Gangaric i dalje podrzava Vengericu sa istim zarom kao i na kraju prosle sezone

                                Comment

                                Working...
                                X