Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by seskfabregas View Post
    Ako neosvajanje vaznih trofeja i borba za plasman u Ls nisu stabilnost onda stvarno ne znam sta jeste
    [emoji23][emoji23][emoji23]
    Konstantnost, ne stabilnost. [emoji111]🏻️


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

    Comment


    • sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Xhaka zasluzuje kritike, ali saigraci kao i trener zasluzuju ogromnu kritiku.

        Daju mu loptu i svi krenu naprijed, bukvalno se ponasaju kao da je kvoterbek. Nema treninga izgradnje igre od pozadi. Nesto sto je krasilo Wengerove timove, sada prosto ne postoji.
        Стави Џаку у Ливерпул уместо Хендерсона, да видиш како би прекуцавао

        Comment


        • Veliki respekt za Ozila
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by Победа View Post
            Стави Џаку у Ливерпул уместо Хендерсона, да видиш како би прекуцавао
            Stavi ga kod Pepa imat ces najjaceg DPL planete.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Red je neko da se izvini,treba red da naprave

              Ceh popizdeo bas,i treba tako
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Stavi ga kod Pepa imat ces najjaceg DPL planete.
                Мишљења сам да би се код Клопа перфектно уклопио. Све је оно што Ливерпулу фали, када имаш онако тркачку екипу, један Џака да диктира темпо, милина.

                Comment


                • Daj Kokelana Pjulisu i bice najbolj DM sveta

                  Comment


                  • Sada nam sledi tragikomedija "Deadline Day" u režiji Vengera...
                    sigpic

                    #WengerOut

                    “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                    Come on you Gunners!

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Djela govore vise od rijeci. Sanchez pokazuje na terenu koliko mu je stalo, kao i taj boliqrac. Nadam se da ide iz kluba zajedno sa Wengericom.

                      Comment


                      • Pravda za Ozila i njegove lose sezone...

                        Comment


                        • Sta je Sanchez danas uradio?

                          Izgubio 20 lopti, klasika...

                          Glorifikovanje truda i bespotrebnog trcanja u krug je toliko glupo i veze sa logikom nema. Ono sto se broji jeste doprinos tekmi. Jedan je igrao drugo poluvrijeme bolje od ostatka tima, drugi je izbacen u 62. minuti jer je pravio helikoptere na 30m od svog gola.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • SK komentator: " Nije bitno ko brani danas, da li je to Karius, da li je to Mignolet ili neki navijač


                            The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

                            Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

                            Liverpool loves you Matip

                            Comment


                            • Ono danas je bila apsolutna sramota i ponovo pokazano da centar terena Arsenala je previse izlozen presingu. To je problem bio i sa Cazorlom, samo je on cesce mogao driblingom da se se izvuce, Xhaka to nema, on ima pas, djaba ti pas kad nemas kome dodati, onda pokusavas rizicne opcije i naravno da ces pogrijesiti.

                              Vratiti se na 4 pozadi, i rec Alexisu da se ne vraca po jebenu loptu na pola terena tacno na sredini jer u 80% slucajeva je izgubi i napravi problem.

                              Napravit sta se napraviti moze u narednih par dana na trzistu i nadat se lazno da ce mozda Wenger nesto takticki promjeniti na sredini terena.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ko bi sad lud prešao kod vas?

                                Već sam pisao to na drugom mestu, pa da ne kuckam ponovo za džabe.


                                Sam T. Henry je klimao glavom dok je Karager pricao istinu "Arsenal are cowards", i to svi u klubu. Bord, menadžer, igrači.
                                Neville je lepo isto istako, pored cele te malodušnosti, milion individualnih grešaka, loše postavke, najgore od svega je nulto obraćanje pažnje na protivnika i koja je opasnost od tih igrača. Braniš Manea kao da ga prvi put vidiš kako igra.
                                Totalno diletantski...
                                Quote

                                Andy Gray : Ozil sums up lack of desire in sports
                                rooney-a kao lika poštujem jedino više od Ozila.
                                Ali Ozil ne igra za moj klub, uništava drugi, tako da manji prezir osećam prema njemu Ovaj drugi je sramotio moj klub i bio slepac prema mom klubu.
                                Leto kad je došao Moyes, kad je izašlo na SKY i BBC da je Ozilov otac na Old Traffordu i da hoće da ugovori transfer svog sina sa Unitedom, samo što nisam skočio sa terase i počupao kosu. Molio sam se kosmičkim silama da se to ne desi...


                                Sunes kaže da on ne bi trpeo kao igrač da igra u takvom timu, da bi napravio neko sranje u svlačionici, na terenu...




                                I sad mi kaži, ko će da dodje u takav tim/klub?

                                Koja to zdravo sportski ambiciozna osoba, igrač, želi da predje u takav tim? Sanchez će da mu pusti SMS "Je l si normalan ti gde dolaziš? Veruj mi, no, just no"
                                Pre će neko ostati u Monacu, nego da predje u ovakav Arsenal.
                                I Troopz na AFTV-u kaze "Zasto bi neko došao u Arsenal? Čak je i OX odbio 180k nedeljno. It's not about money, it's about ambition"


                                Radikalne promene i samo radikalne. Počevši od menadžera i funkcionisanja kluba do većine igrača.
                                Ali to verovatno neće da se desi uskoro, tako da ne verujem da nešto konkretno uopšte može da se promeni.
                                Ja sa jedne strane navijam da Wenger ostane, ipak je Arsenal glavni rival tim mog odrastanja, ali ipak imam odredjenu empatiju prema vama, navijačima Niko ne zaslužuje ovo...

                                Comment

                                Working...
                                X