Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Kako nema. Top 4 je za njega uspeh. I to kakav.
    On na pocetku sezone pravi ekipu za top 4. Da u narednoj LS moze tamo negde u osmini ili cetvrtfinalu da ispadne od nekog giganta. I sve tako. Upao je Arsen u zacarani krug, sam sebi je napravio dan mrmota.
    Ove sezone ce se i top 6 predstaviti kao uspeh. Konacno prilika da naredne sezone tim igra sa sebi dostojnim protivnicima u ligi evrope.

    Comment


    • Originally posted by Freshman View Post
      Iskreno, ja ne znam sto ste se nadali Allegriju, mada uopste nisam bio u toku sa vestima, pa ne znam ko je pustio buvu prvi, ali ni trenutka nisam zamisljao njega u Arsenalu.
      Lik bio u Londonu i susreo se sa Arsenalovim posrednicima. Kcerka mu zivi u Londonu.


      Princoni, moj dobri, Arsenal 6. nece biti.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Lik bio u Londonu i susreo se sa Arsenalovim posrednicima. Kcerka mu zivi u Londonu.


        Princoni, moj dobri, Arsenal 6. nece biti.
        Peti ili sesti, nebitno

        Comment


        • Originally posted by princara View Post
          Peti ili sesti, nebitno
          Treci.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Treci.
            U dominama

            Comment


            • Ako ostane Venger, preskačem celu sezonu, ne mogu još jednom ovo da prođem, prešlo je svaku granicu.

              Comment


              • sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by Freshman View Post
                  Iskreno, ja ne znam sto ste se nadali Allegriju, mada uopste nisam bio u toku sa vestima, pa ne znam ko je pustio buvu prvi, ali ni trenutka nisam zamisljao njega u Arsenalu.
                  Kao ne znas Niko nije ni pomislio, al da ne diramo dete i njegove snove, pa ono nek se pise

                  Comment


                  • Zna se kome Boro Primorac šalje dojave Ja sam već pisao meni je cela ta priča oko Alegrija smešna i rekao sam da ako Vengerica dobije otkaz ove sezone najverovatnije dolazi onaj baja iz Bormuta pošto realno svaka druga opcija je po malo bajka. Svi smo jaukali za Čola i Alegrija ali to teško da može da se desi ove godine . Sad ovaj otkaz Ranijerija je po malo bio bum tako da u krajnjem slučaju možda i on dođe , ali ja sam siguran da Wengerica ne ide nigde.
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Tako sam ja mislio za Kloppa, pa je dosao. Verujem da bi i Cholo i Alegri kad bi dobili ponudu oberucke prihvatili.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Last edited by bici; 26-03-17, 09:21.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Sanchez, Ozil i Wilshere nek potpisu, ovi ostali mogu odjebat.

                          Eto mozda i Remzika nek potpise.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Koja će ti patka Wilshere čovek 10 godina ne može da skrpi sezonu da se ne povredi Alexisu ponuditi sve što traži bez ovih ostalih se može , mada od ove liste ja bi ostavio i Remziku,Oxa,Santija i eventualno Sanoga onako da se nađe.
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Gangara View Post
                              Koja će ti patka Wilshere čovek 10 godina ne može da skrpi sezonu da se ne povredi Alexisu ponuditi sve što traži bez ovih ostalih se može , mada od ove liste ja bi ostavio i Remziku,Oxa,Santija i eventualno Sanoga onako da se nađe.
                              Gangarijo, a ko je skrpio sezonu u Arsenalu bez povrede? Ovde i kada dodju igraci koji nisu skloni povredama, ovde to postanu. A svi dobro znamo ko za to snosi odgovornost

                              Comment


                              • Prvi koga treba otjerat jest trener golmana. To je ubjedljivo najgori covjek u klubu, Ceh je postao karina kod nas.

                                A povrede su postale bolje u posljednje vrijeme, u odnosu na prije 3-4 godine.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X