Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Losa vijest je da je Draxler igrao danas, ali je zato odlicna vijest da Kalu igra upravo !
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Darren ‏@DarrenArsenal1 20m

      Told we have gone all out for Draxler tonight pushing to try and get the selling club to a) agree to sell b) agree a price.
      Krupan zalogaj je ovaj transfer, mozda smo prekasno usli u pricu.
      Darren ‏@DarrenArsenal1 21m

      Arsenal also make a offer to Kaka on a 1 year loan deal only.
      Darren ‏@DarrenArsenal1 20m

      Kaka very much a holding option if they can't get main focus.

      Takodje, Darren kaze da Poldi nece biti deo transfera za Draxlera, samo lovu nudimo.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Da su pametni dati ljudima petobanku i zavrsiti pricu ali na zalost nema nista od toga.
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • Nisam bas siguran dal bi Draksler uopste presao u Arsenal ako bi se klubovi dogovorili...

          Comment


          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
            Nisam bas siguran dal bi Draksler uopste presao u Arsenal ako bi se klubovi dogovorili...
            Evo ga jos jedan ...
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
              Nisam bas siguran dal bi Draksler uopste presao u Arsenal ako bi se klubovi dogovorili...
              Sto?
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Pa nismo dovoljno atraktivni valjda
                sigpic

                #WengerOut

                “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                Come on you Gunners!

                Comment


                • Gianluca Di Marzio ‏@dimarzio 7m

                  #guaita: @Arsenal made a bid for @valenciacf goalkeeper: if accepted, the spanish club could join @EmilianoViviano from @palermocalcioit
                  ....
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Nema veze sa atraktivnoscu, ni sa parama...

                    Koliko sam citao, on je sam izjavio kako je imao neverovatne ponude Sitija i jos nekog kluba. Da nocima nije mogao da spava s obzirom koliko para su mu nudili ali da je ipak odlucio da ostane u Salkeu.

                    Ja bih voleo da predje u Arsenal, ali mislim da ostaje u Salkeu plus ako bude napustao bice to sigurno neki od najvecih klubova na svetu.

                    Comment


                    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                      Nisam bas siguran dal bi Draksler uopste presao u Arsenal ako bi se klubovi dogovorili...
                      Podolski, Pero i Gnabry bi se pobrinuli za njega. Rad sa Wengerom je sam primampjiv po sebi i plus prelazi u 5. najveci klub na svijetu...
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Podolski, Pero i Gnabry bi se pobrinuli za njega. Rad sa Wengerom je sam primampjiv po sebi i plus prelazi u 5. najveci klub na svijetu...
                        Peti najveci po cemu?!
                        Uzastopnih godina bez trofeja...

                        Nemoj preterivati molim te!

                        Comment


                        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                          Peti najveci po cemu?!
                          Uzastopnih godina bez trofeja...

                          Nemoj preterivati molim te!
                          Ne preterujes nista manje ni ti svojim komentarom da ce preci u neki od najvecih timova. Negde na pola puta je realnost, nismo najveci, ali smo konkurentni za dovodjenje igraca, kada ponudimo uslove kao i konkurenti.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Pa ne znam bas, izjaviti da ste peti najveci na svetu...

                            Ok, neka ga Venger onda dovede.

                            Comment


                            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                              Pa ne znam bas, izjaviti da ste peti najveci na svetu...

                              Ok, neka ga Venger onda dovede.
                              Da ga dovede nece jer je stipsa, to sam siguran. A deo o velicini kluba je inace diskutabilna tema, a i ne znam da li si ciljao na to da bi Draxler otisao u najvece klubove, ili najaktraktivnije u ovom trenutku?
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Nijedan veliki italijanski klub ne moze da plati Drakslera, Junajted i Arsenal nece dati te pare, Liverpul i da udje u LS nece dati vise od 30 za nekog igraca a ovaj je skuplji. Dakle od najvecih ostaju Barsa, Real i Bajern koji mogu to da isfinansiraju ako ga budu hteli. Oni sto mogu da ga plate ne spadaju u najvece klubove. Ako je Giggsy mislio na ova 3 u pravu je.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X