Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nekome ocito treba crtat da je Wenger najbolji menadzer za fudbalski klub trenutno na svijetu. Ako mislis da Florentino nije kontaktirao Wengera prije nego sto je zaposlio Ancelotia varas se. Wenger je number one ime na shortlisti svakog vlasnika kluba. Wenger je osoba koja ima reputaciju poboljsavanja igraca i davanje prilike mladima stoga ne vjerujem da bi neko izabrao nekog tamo Beniteza umjesto Wengera..
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Nekome ocito treba crtat da je Wenger najbolji menadzer za fudbalski klub trenutno na svijetu. Ako mislis da Florentino nije kontaktirao Wengera prije nego sto je zaposlio Ancelotia varas se. Wenger je number one ime na shortlisti svakog vlasnika kluba. Wenger je osoba koja ima reputaciju poboljsavanja igraca i davanje prilike mladima stoga ne vjerujem da bi neko izabrao nekog tamo Beniteza umjesto Wengera..
      Tačno, Kad se Florentino vratio u Real kontaktiran je Wenger. A i PSG bi ga vrlo rado kod sebe.
      U realu bi Wenger svim mladicima poput Jesea ili Morate dao šansu.

      Ali kao što znamo kako to ide u španiji kad nema trofeja, otkaz bi vrlo brzo uslijedio
      sigpic
      "Space:the final frontier.These are the voyages of the Starship Enterprise.Its continuing mission:to explore strange new worlds,to seek out new life and new civilizations,to boldly go where no man has gone before."

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Nekome ocito treba crtat da je Wenger najbolji menadzer za fudbalski klub trenutno na svijetu. Ako mislis da Florentino nije kontaktirao Wengera prije nego sto je zaposlio Ancelotia varas se. Wenger je number one ime na shortlisti svakog vlasnika kluba. Wenger je osoba koja ima reputaciju poboljsavanja igraca i davanje prilike mladima stoga ne vjerujem da bi neko izabrao nekog tamo Beniteza umjesto Wengera..
        je l' to onaj što je osvojio Ligu šampiona sa Liverpulom

        slažem se ja sa tobom da je Venger mag što se tiče rada sa mladim igračima, niko to ne spori

        ali u današnje vrijeme ako hoćeš klasu od igrača moraš pretplatiti, ne slažem se ni ja sa tim ali takav je sistem trenutno

        Comment


        • Originally posted by LetsPlayGame View Post
          To da Wenger može dovesti koga hoce i da samo ovi neki veliki klubovi mogu preoteti igraca to ne mogu nikako povjerovati. Opet ti za primjer dajem Higuaina oko kojeg sam poprilicno pratio situaciju s obzirom da sam navijac Reala.

          Opet da ne shvatis da ja recimo ne volim Arsenal, ja samo ne smatram Wengera covjekom koji moze ponovo donjeti trofej Arsenalu.Ovaj prelazni rok u kojem se klub nije pojačao nikako je dokaz tome da čovjek jednostavno više nema ideja.

          Opet ja vam želim da dovedete ove moje realovce, Ozila i Di mariju, sa njima bi se borili za titulu a ne za 4 mjesto
          Nema ideja? Kako to da svaki balavi forumas ima ideja, a jedan od najvecih fudbalskih strucnjaka svih vremena nema?! Nece bit' da je to.
          Moje licno misljenje, mimo svih ovih medijskih nagadjanja, je da Wenger ide na sigurno. Proslo je dosta vremena od zadnje titule, bio je finansijski ogranicen, i sad novca napokon ima-dosao trenutak da se nesto uradi.
          E, sad. Pozicija na kojoj je on nije ni malo prosta, ljudi su na realne razloge njegove nemogucnosti da nesto osvoji gledali kao na izgovore, i sad kad tih "izgovora" vise nema, ocekuje se da Wenger opravda reputaciju, a Arsenal osvoji PL. Neko ce reci da je i kup dovoljan, ali svi mi dobro znamo da bi pritisak na njega prestao nakon osvojenog kupa samo dok ne pocne nova sezona, onda bi sve bilo isto. Dakle, dokaz da Wenger pravi tim za veliku pricu jeste otpustanje velikog broja malih igraca, sto ranije nije smio raditi. Drugi dio posla jeste dovodjenje malog broja velikih igraca, od kojih mnogi ne zele doci ukoliko niste siguran ucesnik lige sampiona. Radilo se cijelo ljeto, radi se i u ovom trenutku, a kako ce tim izgledati za dva dana zavisi od masu razlicitih poklapanja i dogovaranja.
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Svi misle Arsenalu treba 5 igraca, ja kazem 3 komada da se ima 18 senior players i onda se moze sansa mladicima dati u kupovima, ali mislim da ce ipak da ozbiljno shvati kupove da se ne dese ponovo Barton i Blackburn..
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by Ves View Post
              Nema ideja? Kako to da svaki balavi forumas ima ideja, a jedan od najvecih fudbalskih strucnjaka svih vremena nema?! Nece bit' da je to.
              Moje licno misljenje, mimo svih ovih medijskih nagadjanja, je da Wenger ide na sigurno. Proslo je dosta vremena od zadnje titule, bio je finansijski ogranicen, i sad novca napokon ima-dosao trenutak da se nesto uradi.
              E, sad. Pozicija na kojoj je on nije ni malo prosta, ljudi su na realne razloge njegove nemogucnosti da nesto osvoji gledali kao na izgovore, i sad kad tih "izgovora" vise nema, ocekuje se da Wenger opravda reputaciju, a Arsenal osvoji PL. Neko ce reci da je i kup dovoljan, ali svi mi dobro znamo da bi pritisak na njega prestao nakon osvojenog kupa samo dok ne pocne nova sezona, onda bi sve bilo isto. Dakle, dokaz da Wenger pravi tim za veliku pricu jeste otpustanje velikog broja malih igraca, sto ranije nije smio raditi. Drugi dio posla jeste dovodjenje malog broja velikih igraca, od kojih mnogi ne zele doci ukoliko niste siguran ucesnik lige sampiona. Radilo se cijelo ljeto, radi se i u ovom trenutku, a kako ce tim izgledati za dva dana zavisi od masu razlicitih poklapanja i dogovaranja.
              hahaha, ne mogu da vjerujem da nazivas nekog balavim,a nemas pojma o tome. Koliko ste očajni eto pokazuje to da ga i dalje hvalite

              A sad odo gledati utakmicu kluba koji MOŽE DOVESTI KOGA HOCE KAD HOĆE
              sigpic
              "Space:the final frontier.These are the voyages of the Starship Enterprise.Its continuing mission:to explore strange new worlds,to seek out new life and new civilizations,to boldly go where no man has gone before."

              Comment


              • Originally posted by LetsPlayGame View Post
                hahaha, ne mogu da vjerujem da nazivas nekog balavim,a nemas pojma o tome. Koliko ste očajni eto pokazuje to da ga i dalje hvalite

                A sad odo gledati utakmicu kluba koji MOŽE DOVESTI KOGA HOCE KAD HOĆE
                Moze dovesti koga hoce i kad hoce, dokazali su to dovodjenjem Wengera bar 6 puta do sad. Mogu dovesti koga hoce zato sto Florentinu nije mrsko da skrha 80m na nekiga ko ne vrijedi te pare jer ce da vrati te pare marketinski cak i ako bude flop, ali opet ako ga bude prodavao imat ce ogroman gubitak.

                Wenger nije cijenjen samo zato sto je strasan strucnjak vec sto zna ispeglat racune i sredit knjige. Arsenal od osrednjeg Engleskog kluba je postao top klub u svijetu sa standardima koje diktiraju stadionom. Uz Bernabeu najljepsi i najmoderniji stadion u Evropi, a kapacitet od 60k je dovoljan da se poprilcan broj novca zaradi. Nije Stan Kroenke napravio stadion vec stadion je napravljen na inicijativu Wengera..
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by LetsPlayGame View Post
                  hahaha, ne mogu da vjerujem da nazivas nekog balavim,a nemas pojma o tome. Koliko ste očajni eto pokazuje to da ga i dalje hvalite

                  A sad odo gledati utakmicu kluba koji MOŽE DOVESTI KOGA HOCE KAD HOĆE
                  Vidi nesto. Nisam ja upir'o prstom u bilo koga. Nazivam nas sve zajedno balavim, jer pricam o covjeku koji ima neuporedivo vise znanja i iskustva. A, tvoje defanzivno komuniciranje upucuje na to da zasluzujes takav epitet. Svako dobro!
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Gianluca Di Marzio ‏@dimarzio 4m
                    Today @EmilianoViviano will have medical with @Arsenal
                    Expand
                    Evo golmana.
                    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                    Comment


                    • @BackwardsGooner 27m
                      If AW believes returning injured players are LANS, then by same logic long-term injuries should be treated as sales & replaced accordingly.
                      good point!
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Nekome ocito treba crtat da je Wenger najbolji menadzer za fudbalski klub trenutno na svijetu. Ako mislis da Florentino nije kontaktirao Wengera prije nego sto je zaposlio Ancelotia varas se. Wenger je number one ime na shortlisti svakog vlasnika kluba. Wenger je osoba koja ima reputaciju poboljsavanja igraca i davanje prilike mladima stoga ne vjerujem da bi neko izabrao nekog tamo Beniteza umjesto Wengera..
                        Jurgen Klopp

                        Klub komplet digao na noge,ne trose veliki novac,a prihodi kluba nikad veci + igra fantasticna i rezultati isto tako

                        Istina je negdje izmedju ovih vasih prepirki,ali sve bih vas ja to pitao da ste u Londonu i da dajte 60-70 funti za jednu utakmicu,a menadzer ti iz godine u godinu govori da ima tim za titulu i da nema potrebe da dovodi nekoga,znaci laze...ispada se od nizeligasa i gube se trofeji od nizeligasa,kratko brate i jasno bez preseravanja
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by soe View Post
                          Evo golmana.
                          Ne razumijem,Viviano, sta ce nam on?
                          BTEgwFRIMAAkrBi.jpg

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Jurgen Klopp

                            Klub komplet digao na noge,ne trose veliki novac,a prihodi kluba nikad veci + igra fantasticna i rezultati isto tako

                            Istina je negdje izmedju ovih vasih prepirki,ali sve bih vas ja to pitao da ste u Londonu i da dajte 60-70 funti za jednu utakmicu,a menadzer ti iz godine u godinu govori da ima tim za titulu i da nema potrebe da dovodi nekoga,znaci laze...ispada se od nizeligasa i gube se trofeji od nizeligasa,kratko brate i jasno bez preseravanja
                            kratko jasno i potpuno pogresno - nije on ni jednom rekao: "E, pun mi kurac vise vaseg kukanja oko trofeja, jebali vas trofeji, ko kakve babe ste. Ove godine cu osvojiti titulu! ". Samo je rekao da ima tim za titulu. I, realno, Arsenal je vecim dijelom ovog beztrofejnog perioda imao tim za titulu, ali je imao strasnih problema sa povredama. Npr. Sesk i RvP se nisu naigrali zajedno. Onda Diabi - ogromni potencijal. Eduardo. Remzi. Itd. A, u sustini, sve da je imao prosjecan tim, nije njegovo da tako nesto izjavi. Uostalom, znas ti to dobro - ne dodje on na konferenciju sa namjerom da kaze kako imaju tim za titulu, vec se na takvo pitanje tako odgovara. Dakle, Wenger je profesor i gospodin koji nikada ne laze, samo se koristi dobrom retorikom.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Kakav je ovaj Montero? Sve vise se pise o njemu.

                              http://www.mirror.co.uk/sport/footba...ardiff-2240934
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Mozda tebi ima tim za titulu,po mom rezonovanju sigurno nema i to je to,kakav tim za titulu ni pod razno...on vrlo dobro zna da ovaj tim i kad su svi spremni kasni za Unitedom i Cityem 10+ poena...posljednjih 4-5 sezona uvijek 10+ zaostatak

                                Ja i nisam rekao da je obecao osvajanje titule kao sto si i podvukao rekao sam da je rekao da ima tim za titulu sto je sigurno laz...ovo sa retorikom je tacno,ali je to zloupotrijebio do krajnjih granica sto nije ok prema ljudima
                                Last edited by AK47; 01-09-13, 11:54.
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X