Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Vlajko ne moze, ne dam struku pa kako god

    I Vlajko zaboravio si prokomentarisat moje poredjenje Arsenala sa Davidom Fererom, nisam smio dalje konto sam banovat ces me hahahah
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by DelBoy View Post
      stvarno svaka čast Vengeru, odličan posao za kratko vrijeme čovjek odradi

      a gore u Anketu za favorita EPL-a sada treba izdvojiti Arsenal iz one grupe "neko drugi", da glasam za ljude
      Ako Freshan kaze da Arsenal nije u uzi krug kandidata za titulu, to je tako, pa makar sutra doveli i Ronalda i Mesija.

      Comment


      • Rekao sam da neću više ovde pisati zbog Wilšerice tiranina ali moram ovaj tekst da podelim

        Boj ne bije svetlo oružje, već srce u junaka

        Totenhem na pojačanja izdvojio 107 miliona funti, Arsenal ni penija. Ali, prvi derbi Londona u novoj sezoni pripao je četi Arsena Vengera



        ko neko što neko pomisli da je baš lako voditi fudbalski klub, nega prvo dobrano pogleda ovu fotku, pa nek produma opet. Nije zlato sve što sja.

        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Nadam se da ces sad nastavit pisat budes li mi se osjecao ostecenim ja sa svojom novom titulom sutra, koju cu dobit od Vlajka cu to regulisem
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Gangrena tebra, welcome home

            Comment


            • Pa Runi i mozda predje u Arsenal, ali naravno ako se prvo Ronaldo vrati u Junajted...

              Comment


              • Originally posted by PRINCE View Post
                Ako Freshan kaze da Arsenal nije u uzi krug kandidata za titulu, to je tako, pa makar sutra doveli i Ronalda i Mesija.
                ma ok PRINCE mojne se nerviraš, kao da je to bitno, ljudi odlučili da tako postave anketu i tako je kako je, ne treba se sada zamarati tim stvarima, dolazi vam Ozil i jebeš anketu sada

                ja sam to više onako napisao da istaknem koliki ćete sada upgrade dobiti a samim tim ćete predstavljati strah i trepet protivnicima...

                opušteno i uživaj u ovoj tako dugo čekanoj noći za vas navijače Arsenala

                Comment


                • Originally posted by Gangrena View Post
                  Rekao sam da neću više ovde pisati zbog Wilšerice tiranina ali moram ovaj tekst da podelim
                  Viviano, Ozil, Gangrena... ! Idemoooo!
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Ocete li da vam promijenim anketu, da izaberete Ozila za kapitena

                    Ne rjesava dovodjenje Ozila Arsenalove probleme, naravno dovodi se svjetsko ime, bice pomame za dresovima, dovodi se jedan od najvecih fudbalskih madionicara, ali treba tu crvrstine u sredini.
                    sigpic

                    Comment


                    • http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...Hernandez.html

                      Ja bas danas nesto Hernandeza spominjao
                      Last edited by maliajnstajn; 01-09-13, 22:43.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by DelBoy View Post
                        ma ok PRINCE mojne se nerviraš, kao da je to bitno, ljudi odlučili da tako postave anketu i tako je kako je, ne treba se sada zamarati tim stvarima, dolazi vam Ozil i jebeš anketu sada

                        ja sam to više onako napisao da istaknem koliki ćete sada upgrade dobiti a samim tim ćete predstavljati strah i trepet protivnicima...

                        opušteno i uživaj u ovoj tako dugo čekanoj noći za vas navijače Arsenala
                        Ne znam tebrice sto si utripovao da sam nervozan i da se nerviram, totalno sam flegmatican kao i uvek . I samo da te ispravim, nisu ljudi tako odlucili nego Freshan

                        Comment


                        • Wenger dao 47 miliona za Ozila ?? A da mi krenemo polako grijehe priznavat možda kakav meteor lupi u zemlju večeras!!
                          Brat jedan s fejsa hahahah
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Pozdrav Gangrenice, dobrodosao nazad.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • vidjećete sada kada Venger krene, pored ovog roka, u narednim transfer rokovima kupovati, ovim naftašima neće ništa ostati

                              edit: koliko su moćna ova dva preostala dana prelaznog roka, prosto gori zemlja na forumu
                              Last edited by ognjen; 01-09-13, 22:53.

                              Comment


                              • Sutra ko i prosle godine ce ovdje na ovoj temi bit ludnica. Prosle godine niko nije kupljen, a ove godine se ocekuju 4 igraca. LUDNICA IMA DA BUDE
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X